Editörler :
24 Aralık 2020 11:21   

4/B li personel SGK hizmet birleştirme

Merhaba,

Sözleşmeli Memur olmadan önce Özel Sektör hizmet sürem var 2600 gün kadar 2007 tarihi sigorta girişiliyim.Sözleşmeli İKM olarak Görev yapmaktayım.Eski sürelerin bana artı eksi bir faydası olurmu bilgisi olan varmı?

24 Aralık 2020 12:46

mrdnslh
Aday Memur
Emeklilikte faydası olur.
24 Aralık 2020 13:08

GuardianZ
Aday Memur
Emeklilikte faydası olur.
mrdnslh, 4 ay önce - Alıntıya git

Merhaba 10 yıllık hizmet süresine 30 gün izin hakediş olduğu söyleniyor birleşince bilginiz varmı?

24 Aralık 2020 16:54

feynetezhebun
Aday Memur

Merhaba 10 yıllık hizmet süresine 30 gün izin hakediş olduğu söyleniyor birleşince bilginiz varmı?

GuardianZ, 4 ay önce - Alıntıya git

çalışma sürelerinin tamamı kamuda olması şartı var diye biliyorum.

24 Aralık 2020 18:32

blackkuzm
Memur

GuardianZ, 4 ay önce - Alıntıya git
Kamuda çalışman lazım 10 yıl boyunca özeldeki çalışmalarının izine bir faydası yok askerlik süreni ve başka bir kamu kurumda çalışman sayılır sadece
29 Aralık 2020 01:56

Ares92
Aday Memur
Kamuda çalışman lazım 10 yıl boyunca özeldeki çalışmalarının izine bir faydası yok askerlik süreni ve başka bir kamu kurumda çalışman sayılır sadece
blackkuzm, 4 ay önce - Alıntıya git
Bende böyle biliyorum sadece prim gününe katkısı olur aradaki süreyi borçlanırsa...onuda emekliliğe yakın zamanlarda yapıyolar sanırım
29 Aralık 2020 04:00

TDS61
Aday Memur
Bende böyle biliyorum sadece prim gününe katkısı olur aradaki süreyi borçlanırsa...onuda emekliliğe yakın zamanlarda yapıyolar sanırım
Ares92, 4 ay önce - Alıntıya git
emekliligi beklemesine gerek yok, sizin soylediğiniz askerlik borclanmasi doğum borclanmasi vs durumunda para ödemesi yapılıyor diye emeklilige kadar bekliyor herkes.hizmet birlestirmesini erkenden yapmasinda fayda var, ama yıllık izin için kamuda çalışılan süreler geçerli
22 Şubat 2021 18:42

tato78
Aday Memur
emekliligi beklemesine gerek yok, sizin soylediğiniz askerlik borclanmasi doğum borclanmasi vs durumunda para ödemesi yapılıyor diye emeklilige kadar bekliyor herkes.hizmet birlestirmesini erkenden yapmasinda fayda var, ama yıllık izin için kamuda çalışılan süreler geçerli
TDS61, 4 ay önce - Alıntıya git

18 Ay askerliğin izin ve kıdeme mi faydası olur? yaklaşık 6 bin gün de özelde yatmış 4A primim var

08 Mart 2021 19:45

tato78
Aday Memur

bilgisi olan yok mu?

09 Mart 2021 10:30

09-06
Aday Memur

bilgisi olan yok mu?

tato78, 1 ay önce - Alıntıya git

izin ve kıdem sadece kamuda geçen hizmetleriniz dikkate alınarak hesaplanır. borçlanmanın etkisi olmaz.

09 Mart 2021 22:44

tato78
Aday Memur

teşekkürler.

10 Mart 2021 14:12

Zirve023
Aday Memur
Bende 4/b li sözleşmeli memurum benimde esnaflıkta yatırdığım bağ-kur um var ama kurum kabul etmedi sözleşmelilerde hizmet birleşimi olmuyormuş
Toplam 11 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?