Editörler : Kubil ay
25 Aralık 2020 21:26

Yorgunadalı
Aday Memur
Sen sen sallıyorsun... Yada sözde konuştuğunu iddia ettiğin Rütbeli kişi sallıyor......
25 Aralık 2020 21:53

Aslanbey1453
Genel Müdür
Sen sen sallıyorsun... Yada sözde konuştuğunu iddia ettiğin Rütbeli kişi sallıyor......
Yorgunadalı, 6 ay önce - Alıntıya git
Personelciler ketum olur derler, hem de Daire ise ama gene de forum sayfalarında yazılanlara göre baya baya Çalışan arkadaşlara da zar geliyor.. Hazirandan beri başladı galiba...
25 Aralık 2020 22:23

Talihli51
Şef
Yorgunadalı, 6 ay önce - Alıntıya git

Rütbeli bir insan böyle açık vermez torpilin varsa korkma bu duyulursa dairede kimse koltuğunda oturamaz

26 Aralık 2020 01:47

Aslanbey1453
Genel Müdür

Rütbeli bir insan böyle açık vermez torpilin varsa korkma bu duyulursa dairede kimse koltuğunda oturamaz

Talihli51, 6 ay önce - Alıntıya git
Başkanın şöförü Eskiden İstanbul Şubeden arkadaşım zannediyordum???? Adı R.Ç. 4EKİM den sonra 2-3yıl önce Şubat ayında Ankara'ya yolum düştü, Personel Nizamiyeden aradım, açıktayım deyince dili tıtuldu, telefonda konuşamadı korkudan:))) 51ay geçti yaşıyoruz beee... Sıkıntı etmeyin gençler herşey olduğuna varacak... Veli Küçük Allah BÜYÜK...
26 Aralık 2020 09:50

saruk khan
Memur

normal bir dönmedeyiz bence şuanda anormal birşey yok teşkilatta darbeden beri soruşturma yürütüyorum ve yine söylüyorum bunla alakalı adli ve idari soruşturmanız bittiyse tekrar soruşturma açılamaz

polnet03, 6 ay önce - Alıntıya git
Tekrar soruşturma açılırsa ya yeni bir ifade yada yeni delil. Oda sizi sıkıntıya sokar. İlkine bir şey denmez ama ikinci gelirse...
26 Aralık 2020 09:51

saruk khan
Memur
Normal bir dönem öyle mi? O zaman ya biz görmüyoruz, ya da sizinle aynı dönemde yaşamıyoruz!!! Siz neden bahsediyorsunuz ya, eşimin ihraç olması nedeniyle, 26 haziranda ihraç edildim ben.. Hani şu ünlü kod var ya, bana verilen kodun, alan dışı kazanılması imkansız olmasına rağmen..eşim beraat etmesine rağmen ve sırf aile birliğim devam ediyor diye irtibat iltisak kabul edildiği için ihraç edildim.. Ve bu durum güya soruşturma yapan müfettiş tarafından ihraö sebebi olarak gösteriliyor.. Sanırım aynı dönemde nefes almıyoruz sizinle.. Yanlarından yörelerinden geçemediğim halde, eşşm nedeniyle ihraç edildim, eşim de 2004 yılındaki 4 aylık sgk kaydından ihraç edilmişti bu arada.. Hani şu meşhur, dile pelesenk olan 17-25 aralıktan yıllar yıllar önce.. Neyse bizim canımız çok yandı, dilerim ki, bizim yaşadığımız sıkıntının milyonda birini bile çekmesin hiçkimse.. Allah hepimizin yardımcısı olsun, masum olan herkes de bir gün görevinin başına dönecektir Allah ın izniyle..
Cilekes1004, 6 ay önce - Alıntıya git
Ben tanıyorum kendisi ihraç eşi ihraç olmayan.
26 Aralık 2020 10:37

gokhants61
Aday Memur

Bana gelen zarf kahverengiydi

Matbu sorular

Sarı zarf ayrı mı oluyor :))

26 Aralık 2020 21:52

Gecekartalı3434
Şef

Şunu unutmayın hakkında ifade soruşturma tanık vs en ufak işlem olanlar bu iktidar olduğu sürece teker teker polis alındıkça ihraç olacak haksız ve hukuksuz yere! Zamanında sarı öküzü verirken kimsenin sesi çıkmadı bu hale geldik malesef adli davanızından idarece hiç bir hükmü yok emniyet tek tek atacak herkesi.

27 Aralık 2020 01:50

Tuna2121
Aday Memur

çilekeş devreme katılıyorum 17 25 falan tamamen hikaye bende 2010 yılında tanık ifadesi ile ihraç oldum adli dava da tanık yanlış hatırladığını söyledi ama 26 haziran ihraç maalesef.Adaletin kırıntısı yok sebeblere takılmamak lazım sizi atmak için hedefe koyarlarsa en son bakacakları şey kriter.

27 Aralık 2020 08:05

köy muhtarıı
Memur

Şunu unutmayın hakkında ifade soruşturma tanık vs en ufak işlem olanlar bu iktidar olduğu sürece teker teker polis alındıkça ihraç olacak haksız ve hukuksuz yere! Zamanında sarı öküzü verirken kimsenin sesi çıkmadı bu hale geldik malesef adli davanızından idarece hiç bir hükmü yok emniyet tek tek atacak herkesi.

Gecekartalı3434, 6 ay önce - Alıntıya git

Boş konuşmuşsun öyle bir şey yok itirafçı & iftiracilarin ifadelerde isim vermesinden idari olarak malum kriterleri yoksa araştırma yapılarak ( tem kom hudut kapısı şubeden) müfettiş ya işlemden kaldırılır yada topu komisyona atar...Millete niye korku verirsiniz anlamıyorum... Sonuçta Allah'ın dediği olur

30 Ocak 2021 11:16

Trendline06
Şef

Bu başlığı açan muradakan07 yeni bir bilgi duyum yok mu personel daire ile görüşmüş dün bir ara

22 Mart 2021 00:00

Quaresma66
Aday Memur

Var mı bu konuyla ilgili yeni bir gelişme ya da duyum?

22 Mart 2021 00:16

Trendline06
Şef

Ne gelişme si olac8 bu sayfayı açan zat bir yerinden birşeyler uydurdu, sayfayı açtı birdaha da yazmadi trol

17 Nisan 2021 17:09

gülbet
Aday Memur

Arkadaşlar benim başımdan da adli bir olay geçti adli boyuttan beraatim mevcut ama müfettiş meslekten çıkarma istemis 22 Şubat'ta sarı zarf geldi 1 Mart'ta savunmami verdim ne kadar zaman içinde yüksek disiplin kurulu çağırır ve ceza alirsam ne kadar zamanda alırım tecrübesi olan var mi şimdiden teşekkürler

17 Nisan 2021 17:11

gülbet
Aday Memur

Arkadaşlar benim başımdan da adli bir olay geçti adli boyuttan beraatim mevcut ama müfettiş meslekten çıkarma istemis 22 Şubat'ta sarı zarf geldi 1 Mart'ta savunmami verdim ne kadar zaman içinde yüksek disiplin kurulu çağırır ve ceza alirsam ne kadar zamanda alırım tecrübesi olan var mi şimdiden teşekkürler

18 Nisan 2021 16:22

Trendline06
Şef

Bu başlığı açtığında seni en çok eleştirdim ve trol dedim hakkını helal et kardeşim burayı okuyorsan dediklerinin hepsi doğruymuş çıktı

Muradakan07

24 Aralık 2020 22:29

Sarı zarf ve ihraç

Iyi akşamlar arkadaşlar personel dairede rütbeli birisiyle bugün konuştum birisinin aracılığı ile bundan sonraki işleyişin adli sorusturma olsun veya olmasın sarı zarf gideceği ve bu zarfın gideceğini komisyon üyeleri tarafından belirleneceği zarf gidenlerin yüzde 95 ihraç olacağı yüzde 5lik kesim ise referansı sağlam olanlar ve parça parça çok sayıda ihraç olacagi anlaşılan emniyet kıyım yapacak bu kurumdanda başka bişey beklenmez günahsız çok insan gidecek karambole gitmese bari

18 Nisan 2021 17:51

Mekmeke
Daire Başkanı
Arkadaşlar elinde açıkla birlikte on yılını tamamlayıp askerlikten muaf olduğuna dair karar olan var mı ? özelden de mesaj atabilir lütfen ...
20 Nisan 2021 01:36

Meydy503
Aday Memur

Arkadasin yazdiklari tek tek dogru cikiyor..

20 Nisan 2021 21:23

Aslanbey1453
Genel Müdür
Personelciler ketum olur derler, hem de Daire ise ama gene de forum sayfalarında yazılanlara göre baya baya Çalışan arkadaşlara da zar geliyor.. Hazirandan beri başladı galiba...
Aslanbey1453, 6 ay önce - Alıntıya git
Nisan ayında iyice çoğaldı, direk çalışan ihraç lar 1000sayısını geçti 3ayrı onay var galiba :///
20 Nisan 2021 22:44

nenniq
Memur

Beyler bu konuyu açan arkadaşın dedikleri tamamen doğru. İlk etapda bende inanmadım ama acı gerçekle yuzlesince anladım. Emniyette kıyım başladı son 1 ayda 1100 kişi ihraç oldu ve bunların hepsi adli olarak beraat etmiş veya kyok almış insanlar. Konuyu açan arkadaş bu haberi kimden aldıysa harbiden sağlam bilgi almış.

Toplam 51 mesaj