Editörler : Kubil ay
20 Nisan 2021 22:49

hesapdoner
Aday Memur

Beyler bu konuyu açan arkadaşın dedikleri tamamen doğru. İlk etapda bende inanmadım ama acı gerçekle yuzlesince anladım. Emniyette kıyım başladı son 1 ayda 1100 kişi ihraç oldu ve bunların hepsi adli olarak beraat etmiş veya kyok almış insanlar. Konuyu açan arkadaş bu haberi kimden aldıysa harbiden sağlam bilgi almış.

nenniq, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ya da salladı tuttu , bazıları sırf moral bozmaya yazıyordu bir ara

20 Nisan 2021 22:55

nenniq
Aday Memur

Ya da salladı tuttu , bazıları sırf moral bozmaya yazıyordu bir ara

hesapdoner, 3 hafta önce - Alıntıya git

Şuan durumu ve kodlamasi bizden ağır olan bazi adamlar halen aktif çalışıyor bizim gibi garibanlar ihrac oldu Muhtemelen referans işi var

20 Nisan 2021 23:03

hesapdoner
Aday Memur

Şuan durumu ve kodlamasi bizden ağır olan bazi adamlar halen aktif çalışıyor bizim gibi garibanlar ihrac oldu Muhtemelen referans işi var

nenniq, 3 hafta önce - Alıntıya git

akıl mantık ona gidiyor maalesef

20 Nisan 2021 23:12

sywas58
Aday Memur

Geçen hafta Banada zarf geldi ve adli geçirdim tüm delilleri btk raporuyla mahkemede çürüttüm mahkemede tanık ifadelerini olumlu yönde değiştirdi. Beraat ettim. Ama gelen zarfta sanki bunların hiç biri olmamış gibi savcının iddanamesi kopyala yapıştır yapılmış zarftaki matbu sorular harici yazılmış gönderilmiş. Yani emniyet açıkca diyorki kardeşim biz seni ihraç ettik referansın yoksa işine gücüne bak şuan malesef emniyette 371 rüzgarı estiriyorlar malesef temmuza kadar bizide götürecek gibi duruyor. Bu konuyuda duyan arkadaşın söyledikleride tamamen doğrudur.

20 Nisan 2021 23:19

cemoli55
Aday Memur

Geçen hafta Banada zarf geldi ve adli geçirdim tüm delilleri btk raporuyla mahkemede çürüttüm mahkemede tanık ifadelerini olumlu yönde değiştirdi. Beraat ettim. Ama gelen zarfta sanki bunların hiç biri olmamış gibi savcının iddanamesi kopyala yapıştır yapılmış zarftaki matbu sorular harici yazılmış gönderilmiş. Yani emniyet açıkca diyorki kardeşim biz seni ihraç ettik referansın yoksa işine gücüne bak şuan malesef emniyette 371 rüzgarı estiriyorlar malesef temmuza kadar bizide götürecek gibi duruyor. Bu konuyuda duyan arkadaşın söyledikleride tamamen doğrudur.

sywas58, 3 hafta önce - Alıntıya git

Beraatim yok ama kyok var , durumumuz aynı gibi sonuç davayı açtık bekliyoruz . İnşallah sana öyle bir durum olmaz devrem

20 Nisan 2021 23:46

kimsesizadm
Aday Memur

sywas58, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bende adlı gevirdim beraat aldım zarf geldi hiç bir suçlayıcı soru yoktu matbu sorulardi ve sonuç 14 Nisan ihrac
21 Nisan 2021 01:22

Cibi123
Aday Memur

Bu sayfayı açan kimse eksi not verilmiş ilk yazdıği yazıya lakin görünen oki doğru bir bilgi almış inşsarı zarf gelipde hala aktif çalışanlardan dosyası kapanan olur bunu canı gönülden diyorum bizler gibi sudan bahanelerle ihrac edimezler sayfayı açacan arkadaş bir şey sormak istiyorum 2021 temmuzda alınan 3 yıllık karar bitiyor uzatma durumları varmı sence bir duyum aldinmi

21 Nisan 2021 01:40

Cibi123
Aday Memur

Ve bir sorum olacak genel Arkadaşlar daha önce adlı hiç ifade vermeyip sarı zarf alipda sarı zarfta ki soruları yanitladiktan sonra ihraç olup devamında adlı soruşturma açılan kimse oldumu

Toplam 48 mesaj