Editörler : supporters.
«121314151617181920212223»

yusufyigitt07
Aday Memur
15 Haziran 2021 23:35

Dediğim gibi nasip olur da ikisi birden olursa hangisi olacağında kararsızım.Ticaretin maaşı beni kendisine çekiyor ama rotasyon var o sıkıntı.Guyda ise emekli olana kadar durduğun yerde duruyorsun kimse dokunmuyor o yüzden orası da aklımı karıştırıyo bi hayırlısı ile açıklansın artık o zaman karar veririm.Belki de ikisi de olmayacak orası da muamma. Görüşünüz için teşekkür ederim
MühendisFE, 3 yıl önce

Bu söylediğiniz kariyer hedefinize göre değişebilecek bir durum. Ancak ikisine de başvuru yaptığınıza göre iki kariyer de sizi mutlu edecek. Eğer konfora önem veren ve sürekli değişimi sevmeyen bir insansanız memleketinizde kalıp guy'da çalışmanızı tavsiye ederim.

Aşkaraşkar
Aday Memur
16 Haziran 2021 11:20

Dostum bende senle aynı çıkmazdayım. ticaret denetmenliginin maaşı yüksek gibi ama farklı bir ilde çalışılacağı için memleketten o ile gidip gelme masrafı ev kirası gibi diğer unsurları göz önünde bulundurunca guydan daha az para kalıyor elinde. Uçak parası olmuş 400 450 lira otobüs desen pek farkı yok. Ömrün sürekli yollarda geçecek ailenden uzakta kalacaksın, bunları da düşünmek gerekiyor açıkçası. Çok kararsızım.

yusufyigitt07, 3 yıl önce
Dostlar birşey danışmak istiyorum. Henüz mülakatlar açıklanmadı fakat nasip olur da hem guy hem ticaret denetmen yardımcılığını kazansanız guyu seçip kendi memleketinizde ailenizin yanında evlenip hayat kurmak mı istersiniz yoksa ticaret denetmen yardımcılığını mı seçersiniz?

yusufyigitt07
Aday Memur
16 Haziran 2021 11:27

Galiba bu sorunu ikisi de açıklanınca eğer ikisini de kazanırsak düşüneceğiz şimdi çok düşünüp canımı sıkmak istemiyorum çünkü işin içinden çıkamıyorum :)
Aşkaraşkar, 3 yıl önce

Dostum bende senle aynı çıkmazdayım. ticaret denetmenliginin maaşı yüksek gibi ama farklı bir ilde çalışılacağı için memleketten o ile gidip gelme masrafı ev kirası gibi diğer unsurları göz önünde bulundurunca guydan daha az para kalıyor elinde. Uçak parası olmuş 400 450 lira otobüs desen pek farkı yok. Ömrün sürekli yollarda geçecek ailenden uzakta kalacaksın, bunları da düşünmek gerekiyor açıkçası. Çok kararsızım.

Kvkvmus
Aday Memur
17 Haziran 2021 19:41

Bugün de bitti per gen Müdürlüğü ne ulaşan var mı acaba ben aradım ama meşgul çalıyordu hep

MühendisFE
Aday Memur
22 Haziran 2021 23:51

Arkadaşlar merhaba, kurumdan bilgi alabilen oldu mu ne zaman açıklanacağına dair?

abcabc-26-26
Aday Memur
24 Haziran 2021 12:32

Kurumu arıyorum sürekli meşgul. Bilgi alabilen var mı?

ugur352352
Aday Memur
24 Haziran 2021 14:16

başka bir forum sitesinde şöyle bir bilgi paylaşıldı.

ugur352352
Aday Memur
24 Haziran 2021 14:18

''Arkadaslar az once aradim hala bir gelisme olmadigi soyleniyor. Bir tahmininiz var mi dedim bayramdan once aciklanir dediler''

MühendisFE
Aday Memur
24 Haziran 2021 15:11

Bütün sınavlar atamalar açıklandı. Sadece ticaret denetmenleri kaldı ki uzman yardımcıları ile hemen hemen aynı zamanda mülakata girdik. Yanlış bilgi olduğunu düşünüyorum. O kadar bekleteceklerini sanmam

siyanur90
Aday Memur
26 Haziran 2021 10:23

Selam herkese, uzman yardımcılığında, bu 15 günlük süre, tebligat teslim alındığında mı başlıyor yoksa bakanlıktan çıktığında mı? Atama kararnamelerini internetten öğrenemiyor muyuz?

juicy
Daire Başkanı
26 Haziran 2021 13:03

Merhaba. Uzman yardımcısı ilanı yeniden açıldı

geçen hafta. Kpss ve yds puanı en az 70 olanlar

başvurdu. Başvurular 23?ünde bitti. Başvurusu kabuledilenlenler 11?inde sınava girecekmiş önümüzdeki ay. Başvurunun kabul olup olmadığı ne zamana belliolur? Bu yeni ilanla alakalı başlık bulamadım.

Buraya yazmak istedim.

Aşkaraşkar
Aday Memur
26 Haziran 2021 19:06

GUY açıklanmış, denetçiliğe başvuran arkadaşlardan da atanan birkaç kişi gördüm. Hepsine hayırlı olsun tebrik ederim.. Tabi arkadaşlar karar sizin ama rotasyon, zorunlu çalışma bölgeleri, hafta sonu ve resmi tatillerde de çalışma zorunluluğu bulunan tic. denetçiliğinden feragat ederseniz, buradan başka gidebilecek hiçbir yeri olmayan kardeşlerinize çok büyük iyilik yapmış olursunuz. Gerçekten halimizden en iyi siz anlarsınız. Şimdiden Allah razı olsun.

ugur352352
Aday Memur
28 Haziran 2021 11:24

Ankara'da oturan kimse yok mu ? hayrına bakanlığa gidip görüşebilecek ?

Ms8888
Aday Memur
05 Temmuz 2021 10:08

3 ay olacak daha denetmen yardımcılığı açıklanmadı.bilgisi olan varmı?

ugur352352
Aday Memur
05 Temmuz 2021 10:46

Cuma günü 0312-204 - 98-22 numaradan ulaştım, komisyondan gelmediğini söylediler, konu hakkında da görüşebileceğin kimse yok, zaten komisyonla konuşman imkansız dediler, bayrama kadar açıklanır İnşallah

ugur352352
Aday Memur
07 Temmuz 2021 11:28

ab uzman ve uzman yardımcıları talep etmeleri halinde ticaret uzman yard. atanacaklarmış,

1 ayda bunu beklemeyelim

kyrn
Aday Memur
08 Temmuz 2021 14:35

Arkadaşlar Önümüzdeki hafta açıklanır diye tahmin ediyorum. Umarım herkes için hayırlısı olur.

Egitim kocu
Memur
09 Temmuz 2021 17:48

Denetmen yardimciliği sinav sonuçlari açiklandi arkadaşlar. Kazananlari tebrik ederim.
Ms8888, 3 yıl önce

3 ay olacak daha denetmen yardımcılığı açıklanmadı.bilgisi olan varmı?

yusufyigitt07
Aday Memur
09 Temmuz 2021 19:48

Hem guyu hem ticaret denetmen yardımcılığını kazansanız hangisini seçersiniz. Bunu sormuştum bir kaç ay önce ya olursa diye ve oldu şu an çok kararsızım.

Egitim kocu
Memur
09 Temmuz 2021 21:59

Ben ticaret denetmen yardimciliğini seçerdim.
yusufyigitt07, 3 yıl önce
Hem guyu hem ticaret denetmen yardımcılığını kazansanız hangisini seçersiniz. Bunu sormuştum bir kaç ay önce ya olursa diye ve oldu şu an çok kararsızım.
Toplam 713 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi