Editörler : supporters.
«171819202122232425262728»
10 Şubat 2022 13:41

Hahahah :D şu troll elemana sebep buraya bişey yazanlara sallamanız süper şu saatten sonra sen yazsan da sonuç değişmeyecek yazmasan da neyin haseti bu anlamadım

msc35, 2 yıl önce

iktisat ve işletmeler iyi hazırlanmış belli olmaz :D

msc35
Aday Memur
10 Şubat 2022 19:20

sizin branş ne hocam genel ekonomi nasıl geçti tahmini kaç doğrunuz var

kollektifbilinçdışı, 2 yıl önce

Hahahah :D şu troll elemana sebep buraya bişey yazanlara sallamanız süper şu saatten sonra sen yazsan da sonuç değişmeyecek yazmasan da neyin haseti bu anlamadım

10 Şubat 2022 21:23

Şöyle hocam ya şu tiplere prim vermeyin. Ben iktisattan girdim genel ekonomi beklediğimden kolaydı bence herkes yapmıştır bizim alandan yüksek olur gibi geliyor ortalamalar . İktisat biraz daha zordu açıkcası

msc35, 2 yıl önce

sizin branş ne hocam genel ekonomi nasıl geçti tahmini kaç doğrunuz var

msc35
Aday Memur
10 Şubat 2022 21:56

hayırlısı olsun hocam. Genel ekonomi normaldi evet aşırı zor değildi. İnşallah herkes emeğinin n karşılığını alır. İnsan kritik soruları tabi merak ediyor. Siz bide iktisatsınız size çerez gelmiştir genel ekonomi.

Şöyle hocam ya şu tiplere prim vermeyin. Ben iktisattan girdim genel ekonomi beklediğimden kolaydı bence herkes yapmıştır bizim alandan yüksek olur gibi geliyor ortalamalar . İktisat biraz daha zordu açıkcası

10 Şubat 2022 22:12

Yok öyle çerez falan değil kesinlikle ama geçen sene uluslararası iktisat yoğunluktaydı bu sene öyle olmadı sınav anı bazen doğru bildiğinizi bile yanlış işaretlersiniz herkes için hayırlısı sizin alan neydi ?

msc35, 2 yıl önce

hayırlısı olsun hocam. Genel ekonomi normaldi evet aşırı zor değildi. İnşallah herkes emeğinin n karşılığını alır. İnsan kritik soruları tabi merak ediyor. Siz bide iktisatsınız size çerez gelmiştir genel ekonomi.

msc35
Aday Memur
10 Şubat 2022 22:16

Bnm biyoloji hocam girdik bakalım görecez ne olacak

Yok öyle çerez falan değil kesinlikle ama geçen sene uluslararası iktisat yoğunluktaydı bu sene öyle olmadı sınav anı bazen doğru bildiğinizi bile yanlış işaretlersiniz herkes için hayırlısı sizin alan neydi ?

10 Şubat 2022 22:34

Sizin için daha zor alanınız değil tabi ama sizde ki ortalamalar daha düşük olacak çok çok iyi yapan nadir olur

msc35, 2 yıl önce

Bnm biyoloji hocam girdik bakalım görecez ne olacak

msc35
Aday Memur
10 Şubat 2022 23:01

inşaallah ilk kez girdim bi emek verdim.Hayırlısı bakalım görecez ne olacak.NE çıkacak nereden çıkacak bilmeden çalışmaya çalştık. artık olduğu kadarr

Sizin için daha zor alanınız değil tabi ama sizde ki ortalamalar daha düşük olacak çok çok iyi yapan nadir olur

customofficer46
Aday Memur
11 Şubat 2022 17:28

Denetmenliğe uluslararası ticaret ve lojistikten giren var mı? Alan sorularını hatırlayanlar var mı?
15 Şubat 2022 09:52

ben geçen sınavda başarılı oldum ve atamam yapıldı. bu sınava 3. girişimdi.

mühendis 4, 2 yıl önce

Siz hangi bölümden başvurdunuz

kzkn
Aday Memur
15 Şubat 2022 13:17

arkadaşlar merhaba bende kimya alanından girdim sınava çok fazla sorularla alakalı araştırma yaptım fakat bir cevap bulamadım aynı şekilde ekonomi ile alakalıda birşey bulamadım. yalnız yüksek lisans yaptığım için alan çalışmıştım daha önceleri derinlemesine ve o konuda fena değildim tabi yine de ne ile karşılaşacağımı bilmediğim için tedirgindim. Ekonomide biraz genel kültür birazda videolu sitelerden ders dinledim. Alanım tabiri caizse lise düzeyi geldi çok korkulacak bir tarafı yokmuş. Ekonomide aynı şekilde bence çok basitti biraz iktisat dersi çalışan yapabilir düzeydeydi. Yani sınav bir rakip değil, sizinle birlikte sınava girenler bence rakip. Dolayısıyla çalışmak lazım. Sınavda başarısız olsak da biraz ekonomi bilgisinin kimseye zararı olmaz bence en fazla o yanımıza kâr kalır.

17 Şubat 2022 09:13

son cümledeki bakış açınızı çok beğendim. t.ederim size.

kzkn, 2 yıl önce

arkadaşlar merhaba bende kimya alanından girdim sınava çok fazla sorularla alakalı araştırma yaptım fakat bir cevap bulamadım aynı şekilde ekonomi ile alakalıda birşey bulamadım. yalnız yüksek lisans yaptığım için alan çalışmıştım daha önceleri derinlemesine ve o konuda fena değildim tabi yine de ne ile karşılaşacağımı bilmediğim için tedirgindim. Ekonomide biraz genel kültür birazda videolu sitelerden ders dinledim. Alanım tabiri caizse lise düzeyi geldi çok korkulacak bir tarafı yokmuş. Ekonomide aynı şekilde bence çok basitti biraz iktisat dersi çalışan yapabilir düzeydeydi. Yani sınav bir rakip değil, sizinle birlikte sınava girenler bence rakip. Dolayısıyla çalışmak lazım. Sınavda başarısız olsak da biraz ekonomi bilgisinin kimseye zararı olmaz bence en fazla o yanımıza kâr kalır.

broman
Aday Memur
17 Şubat 2022 22:24

Sınav sonuçlarının 18 şubatta açıklanacağı söylenşyor

mühendis 4
Aday Memur
18 Şubat 2022 11:11

Kim tarafından söyleniyor

broman, 2 yıl önce

Sınav sonuçlarının 18 şubatta açıklanacağı söylenşyor

broman
Aday Memur
19 Şubat 2022 16:21

Geçtiğimiz hafta bir arkadaş yazmıştı bakanlıktan bilgi aldığını ama boş çıktı

Önümüzdeki hafta açıklanır inşallah

mühendis 4, 2 yıl önce

Kim tarafından söyleniyor

customofficer46
Aday Memur
21 Şubat 2022 18:54

Sonuçlar açıklanmış. Herkes için hayırlısı olsun. Ben mülakata giriyorum arkadaşlar. Acaba mülakatta ne sorarlar?
21 Şubat 2022 19:47

Başarılı yazan yedeklere sıra gelme ihtimali düşük demi ?

21 Şubat 2022 21:01

Selamlar bankalarda kredi limiti olan arkadaşlar özelden yazabilir mi

Sultan che
Aday Memur
21 Şubat 2022 21:21

yedeklere gelme ihtimali var mı? Bu konuda bilgi verebilecek olan var mı?

msc35
Aday Memur
21 Şubat 2022 21:42

Arkadaslar yedeklerden cagrilan oluyor mu ya da oldu mu?Basarili sayildik ama listeye giremedik.

Toplam 713 mesaj
«171819202122232425262728»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi