Editörler : supporters.
«24252627282930313233343536

Gerçekler12345
Aday Memur
15 Aralık 2022 03:20

İşte tam aradığım yorum bu.. bu gibi ego kasan kişilere aldırış yapmamak lazım kardeşim katılıyorum sana ego tatmini için bu yola çıkan tüm adayları harcıyor emeklerini görmezden geliyor, mülakat günü istisnasız tüm adayların dilinde bu adamın adı vardı ama kimse iyi şekilde anmiyordu, arkasından edilen küfürleri duysa ego kasmayı bırakıp ben nerde hata yaptım diye düşünür...

Sesli güldüm, 1 yıl önce
Sen kendini buranın ağası sanıyorsun herhalde. Benim için sadece seçenek, yüksek puanla başvurdum ve sınavım mükemmel geçti. Senin gibi burda millete bes para etmez egoyla saldırmıyorum. Sen 3 kere de girip denetimci olduysan herkes herseyi olur kasma.
19 Aralık 2022 09:04

merhaba arkadaşlar. nasılsınız? inşallah iyisinizdir?

mülakat nasıl geçti. mülakata katılmaya hak kazanan aday sayısı kontejanların çok altında kaldığı için hepiniz geçersiniz herhalde?

(son 2 mesajı yazan "insan müsveddelerine" hak ettikleri cevabı vermeyi bilirim ama forum kuralları ana avrad düz gitmeye müsade etmediği için şimdilik sessiz kalma hakkımı kullanıyorum.)

Portuga34
Daire Başkanı
19 Aralık 2022 11:14

mühendislikler boş kaldı hocam. İibf kontenjanları yine doldu. boş kalan mühendislik kontenjanlarına iibflileri alırlar mı? :))

efendinimbensenin, 1 yıl önce

mülakat nasıl geçti. mülakata katılmaya hak kazanan aday sayısı kontejanların çok altında kaldığı için hepiniz geçersiniz herhalde?

(son 2 mesajı yazan "insan müsveddelerine" hak ettikleri cevabı vermeyi bilirim ama forum kuralları ana avrad düz gitmeye müsade etmediği için şimdilik sessiz kalma hakkımı kullanıyorum.)

baskan6969
Aday Memur
19 Aralık 2022 12:48

arkadaşlar 11 aralıkta yapılan uzm. yrd. sınav sonuçları ne zaman açıklanır sizce? klasikti sınav.

Furkan12999
Aday Memur
20 Aralık 2022 10:15

Ne zaman açıklanacak diye soru soran arkadaş

Ticaret bakanlığı sayfasına git eski duyurulara bak ortalama ne kadar sürede açıklandığına bak üstüne de bu alımda daha fazla kişi sınava girdi onu da hesaba kat kabaca bir tahmin yap.

Millet ne bilsin ne zaman açıklanacak

Bu arada 419 kontenjan var diye 419 kişi alacaklar diye bir şey yok

175 kontenjan var diye 175 kişi alacaklar diye bir şey yok

Yeterli nitelikte aday sayısı eğer 20 ise 20 kişi alırlar

20 Aralık 2022 13:06

mehmet muş mülakatta yazılı sınav sıralamalarının değiştirilmemesi yönünde talimatı olan bir bakan. herhalde kontejanın altında yazılı sınavda başarılı olan olduğu için herkesi almaları lazım. tabi gbt sinde fetö, pkk falan çıkmazsa.

Furkan12999, 1 yıl önce

Ticaret bakanlığı sayfasına git eski duyurulara bak ortalama ne kadar sürede açıklandığına bak üstüne de bu alımda daha fazla kişi sınava girdi onu da hesaba kat kabaca bir tahmin yap.

Sesli güldüm
Aday Memur
20 Aralık 2022 13:16

Adamsan yazarsın

mavi.paranoya
Aday Memur
20 Aralık 2022 20:04

Yeterli niteliği yanlış ölçüyorlarsa peki? Bazı bölümlerde hiç kimse geçememiş yazılı sınavı. Böyle bir durumda sınava girenlerden çok sınav içeriği sorgulanır.

Furkan12999, 1 yıl önce

Furkan12999
Aday Memur
21 Aralık 2022 01:40

2 yıldır uzman yardımcısı olarak görev yapıyorum

Hem kendi dairemde hem başka dairelerde hiç boş adam görmedim. Yani bence alınacak kişi sayısı en fazla 200 olur. Eğer sınavda çoğu kişi başarısız olursa puanlamayı yüksek yapıyorlar zaten. Sizin Çan dediğiniz bu. Mühendislik ve teknik bölümler zaten ilan e edilen kontenjan sayısının 4 de biri anca dolar.

Muhendishane06
Aday Memur
21 Aralık 2022 12:47

Denetmen yardımcılığı sınavı bir daha ne zaman olur tahminen bilgisi olan var mı? Sınavı zaten numunelik üç beş kişi kazandı, aşırı zordu.

Ziraat alanından girdim, diğer tüm bölümlerde de sınavı kazananların sayısı çok az olduğundan kontenjanlar boş kaldı.

İnsani şartlarda tekrar sınav olsun, kazanan kazansın. Yazık günah..

Rambo23
Aday Memur
21 Aralık 2022 20:56

çevre bakanlığının merkezi atamasında lisans düzeyinden tam 36 kontenjan boş kalmış.

ticaret bakanlığının mühendis kadrolarınında boş kalıp yeniden sınav açılacağını düşünüyorum

22 Aralık 2022 09:20

aslında ağır sövecektim ama sana ana avrad düz gitsem günahı bana. artı anacığının varsa avradının ne suçu var. seni Allah a havale ediyorum. yarın öbür gün başına kötü bir şey gelirse bugünü hatırla.

Sesli güldüm, 1 yıl önce
Adamsan yazarsın

Sesli güldüm
Aday Memur
24 Aralık 2022 23:21

Sen insan gibi senden alakasız soru sorana hakaret vari konuşup hala suçlu mu arıyorsun? Sen kimsin ya? Sen mi belirliyorsunuz buranın kurallarını. Ben senin annene hiç birnsey demem, zaten senin gibi birini doğurmuş başka üzüntüye gerek yok. Yallah.

aslında ağır sövecektim ama sana ana avrad düz gitsem günahı bana. artı anacığının varsa avradının ne suçu var. seni Allah a havale ediyorum. yarın öbür gün başına kötü bir şey gelirse bugünü hatırla.

Gerçekler12345
Aday Memur
25 Aralık 2022 00:36

Doğruları söyleyince ana avrat düz giderim ha karaktersizsin oğlum sen.. burda milleti ezmeye dislamaya oynuyorsun daha bakanlıkta olup olmadığın bile belli degil.. ki bence bakanlığı boşver Ankarada bile degilsin... Hayatında bakanlık sınavı görmemişsin bol keseden salla insanların moralini boz bak dalgana.. adam degilsin sen

Mulkiyelikız
Aday Memur
25 Aralık 2022 15:46

Merhaba arkadaşlar.

Ben de uzman yardımcılığı sınavına girdim

Belki 70 alırım belki alamam sınırdayım.

Size sorular kolay mı geldi yoksa normal mi ?

Daha önce sınava girmiş arkadaşlar varsa özellikle ingizlice olmak üzere puanlamayı kıt mi yapıyorlar bol mu ?

Çoğu kişi bu sorunun cevabını merak ediyor.

Furkan12999
Aday Memur
26 Aralık 2022 12:13

Sınav sonuç ilanına kadar kimse bir şey söylemez.

Sonra sonuçlar ilan edildikten sonra kazanamayan vasıfsızlar gelir buraya hükümetten bakanlığın memuruna kadar söylenir, sayar söver gider.

Her alımda aynı.

27 Aralık 2022 15:32

Hala açıklanmadı ya

27 Aralık 2022 15:43

şu herifi topluca raporluyoruz. şikayet et butonundan yapabilirsiniz. ilk oy benden.

Furkan12999, 1 yıl önce

Sınav sonuç ilanına kadar kimse bir şey söylemez.

Sonra sonuçlar ilan edildikten sonra kazanamayan vasıfsızlar gelir buraya hükümetten bakanlığın memuruna kadar söylenir, sayar söver gider.

Her alımda aynı.

Furkan12999
Aday Memur
27 Aralık 2022 16:02

Sen bakanlıkta çalışıyordun değil mi sözde

Gel terasa o zaman bekliyoruz.

summer blues
Memur
27 Aralık 2022 17:05

Bakanlıkta çalışan arkadaşlar var mı aramızda ? Acaba Asbüsem sonuçları tamamlayıp gönderdi mi Bakanlığa ? Sonuçlar muhtemelen yeni yıla kalacak açıklanması.

Toplam 713 mesaj
«24252627282930313233343536

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi