Editörler : gubaz
02 Şubat 2021 13:33

Optiopti
Aday Memur

Denetmen yardımcılığı ilani başvuruları başladı kamu yönetimi 91.9 la başvuru yaptım basvuru yapan arkadaşlar puanlarını yazabilir mi?

02 Şubat 2021 14:52

Happy new
Şube Müdürü

Denetmen yardımcılığı ilani başvuruları başladı kamu yönetimi 91.9 la başvuru yaptım basvuru yapan arkadaşlar puanlarını yazabilir mi?

Optiopti, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam merhaba ben de kamu yönetiminden 91 puanla başvurdum sıralamam 47. Bunda şansımız biraz düşük ama gsb uzman yardımcılığında sınava çağrılırız diye düşünüyorum. Siz kamu yönetimi dışında iktisat, muhasebe vs de çalıştınız mı?

02 Şubat 2021 15:23

Optiopti
Aday Memur

Hocam sınava girmeyecek kişiler basvurmazsa hem bu alım hem gsb 90 bandına inebilir muhasebe üniversitede 1 ders aldım pek bilmiyorum o yüzden çalışmam.ama kamu yönetimi ve hukukta iyiyim çalışıyorum arasıra iktisatda çalışıyorum genel hatlarıyla bilmek lazım yoksa sınavda çok sıkıntı yaşarız

03 Şubat 2021 10:14

ebege
Aday Memur
Merhaba arkadaslar . Ticaret bakanliginin denetmen yardımcıligi icin dun basvurular baslamisti. Basvuruyu yaptiktan sonra duyurulan iban numarasina sinav ucretini gondermeme ragmen parayi geri iade ediyor. Bir kac kere denedim ama hep parayi geri hesabima iade ediyorlar. Benzer sorunu yasayan ya da sebebini bileniniz var mi?
03 Şubat 2021 10:18

Happy new
Şube Müdürü
Merhaba arkadaslar . Ticaret bakanliginin denetmen yardımcıligi icin dun basvurular baslamisti. Basvuruyu yaptiktan sonra duyurulan iban numarasina sinav ucretini gondermeme ragmen parayi geri iade ediyor. Bir kac kere denedim ama hep parayi geri hesabima iade ediyorlar. Benzer sorunu yasayan ya da sebebini bileniniz var mi?
ebege, 3 ay önce - Alıntıya git

Iban numarasını girdikten sonra Ad soyad kısmına Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü yazın

03 Şubat 2021 10:22

ebege
Aday Memur

Iban numarasını girdikten sonra Ad soyad kısmına Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü yazın

Happy new, 3 ay önce - Alıntıya git
Cok tesekkur ederim .simdi oldu. Ben de alici kismina Personel Genel Müdürlüğü Sınav Hizmetleri yaziyordum . Demek ki o yuzden oluyormus.
06 Şubat 2021 22:38

Merveysel
Aday Memur

Arkadaşlar üniversiteyi benzer isimde başka üniversite olarak işaretlenmişim. Düzeltme yapılamıyor nasıl yapılır bilgisi olan varmı

07 Şubat 2021 00:37

Carpe Vita
Aday Memur

Arkadaşlar üniversiteyi benzer isimde başka üniversite olarak işaretlenmişim. Düzeltme yapılamıyor nasıl yapılır bilgisi olan varmı

Merveysel, 3 ay önce - Alıntıya git

Ticaret bakanlığının sitesindeki duyuruda yazılan numaralardan kuruma ulaşsanız iyi olur. Sorunuzun cevabını kurum dışında kimse bilemez.

12 Şubat 2021 09:27

Merveysel
Aday Memur

Genel soru konularını bulabilen yada nasıl bulunur bilen var mı

12 Şubat 2021 17:07

Üçyüzdoksandokuz
Aday Memur
Bugün başvuran var mı acaba aday numarası kaçlarda
18 Şubat 2021 11:43

efendinimbensenin
Aday Memur

Arkadaslar konu ölü resmen ya. Burdan özellikle üyelik almayip sadece okuyan arkadaslara sesleniyorum. Evet sen! Klavyenin yanindaki pecete balyasini ve islak mendili koy bi kenara. Üyelik al. Ve paylasima basla. Sonava ne kadar kaldi ki. Sinav salonunda birbirimizin yuzune nasil bakacagiz. Arkadaslar sinsilik hic iyi bir sey degil.

27 Şubat 2021 14:22

snsgt
Aday Memur

sınava çağırıp çağırmayacakları ne zman belli olacak acaba denetmen yardımcılığı için?

27 Şubat 2021 14:27

Happy new
Şube Müdürü

sınava çağırıp çağırmayacakları ne zman belli olacak acaba denetmen yardımcılığı için?

snsgt, 2 ay önce - Alıntıya git

Bakanlığı arayan arkadaşa haftaya açıklanır demişler. İnşallah pazartesi açıklanır

01 Mart 2021 15:31

efendinimbensenin
Aday Memur

paraları bayıldık, bir de sınava çağırmazlarsa ne olacak :D

02 Mart 2021 03:01

psikolojikdanışman42
Genel Müdür

paraları bayıldık, bir de sınava çağırmazlarsa ne olacak :D

efendinimbensenin, 2 ay önce - Alıntıya git

sınava çağırılmayanların paralarını geri yatırıyorlar. asıl sorun sınava çağırılıp da sınav sonucunda mülakata kalacak kontenjanda yer alamamakta çıkıyor. o noktada paracıklar yanıyor işte :D

02 Mart 2021 11:59

yilike
Aday Memur

Yazılı sınava çağrılacak adaylar açıklanmış

02 Mart 2021 14:58

efendinimbensenin
Aday Memur

Yazılı sınava çağrılacak adaylar açıklanmış

yilike, 2 ay önce - Alıntıya git

hayırlı uğurlu olsun. başarılı oldunuz mu?

02 Mart 2021 15:44

snsgt
Aday Memur

ortak alan için daha önceki sınav sorularıyla ilgili biligisi olan var mı acaba?

02 Mart 2021 21:28

Herbologg
Memur

Uzman yardimciligi sınavı mayisa Ötelerken Denetmen yardımcılığı sınavida otelenir mi. Yani sınava çok az bir süre kala listeyi açıklamak saçma oldu.

02 Mart 2021 21:47

Optiopti
Aday Memur

Hocam ertelenecegini sanmıyorum siz yinede çalışın

Toplam 225 mesaj