Editörler : gubaz
02 Mart 2021 22:06

Herbologg
Memur

Hocam ertelenecegini sanmıyorum siz yinede çalışın

Optiopti, 2 ay önce - Alıntıya git

Yani devasa konu kalabalığı varken ne kadar calisabilriim o da ayrı muamma. Yaa hayir 21 günde bir liste mi açıklanır aklım hayalim duruyor. Hayır bu şekil oluşu alacakları kişiler belli mi diye şüphelenmiyor değilim hocam. Valla afalladim açıkçası

02 Mart 2021 22:29

Optiopti
Aday Memur

Öyle gerçekten hadi kendi alanımızı geçtim genel ekonomide ticaret bakanlığı görev yetkileri olsun dünya ve Türkiye ekonomisi güncel gelişmeler... elle tutulur bir kaynak yok ne soracaklar onu bile kestirmek zor dediğiniz gibi insan da şüpheleniyor böyle sınava yakın açıklanınca

02 Mart 2021 22:46

Herbologg
Memur

Öyle gerçekten hadi kendi alanımızı geçtim genel ekonomide ticaret bakanlığı görev yetkileri olsun dünya ve Türkiye ekonomisi güncel gelişmeler... elle tutulur bir kaynak yok ne soracaklar onu bile kestirmek zor dediğiniz gibi insan da şüpheleniyor böyle sınava yakın açıklanınca

Yarın bakanligi arayıp sınavın ertelenme durumunu soracam umarım net bilgi verebilirler. Aksi takdirde bu kadar az sürede bu sınava dair umudum yok denecek kadar az

02 Mart 2021 22:52

Happy new
Şube Müdürü

Hocam siz gsb uzman yardımcılığına da girecek misiniz

02 Mart 2021 23:10

Optiopti
Aday Memur

Aynen gireceğim ama napacağım bilmiyorum bir sürü konu var 5 gün arayla ikisi sınav ikiside elimizde patlamaz inşallah

02 Mart 2021 23:17

Herbologg
Memur

Aynen gireceğim ama napacağım bilmiyorum bir sürü konu var 5 gün arayla ikisi sınav ikiside elimizde patlamaz inşallah

Uzman yardımcılığı giris sınavı Mayıs ayına otelendi ama. Sizin gireceginiz hangisi oluyor

02 Mart 2021 23:19

snsgt
Aday Memur

Yarın bakanligi arayıp sınavın ertelenme durumunu soracam umarım net bilgi verebilirler. Aksi takdirde bu kadar az sürede bu sınava dair umudum yok denecek kadar az

Herbologg, 2 ay önce - Alıntıya git

(2) Giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri ile sınavın yapılacağı yer, gün ve saat, sınav tarihinden en az on beş gün önce Bakanlığın internet sayfasında ilan edilir. İlgililere ayrıca yazılı tebligat yapılmaz.

Yönetmelikte bu şekide belirtilmiş

02 Mart 2021 23:24

Optiopti
Aday Memur

Ticaret Bakanlığı'nın uzman yardımcılığı değil gençlik ve spor Bakanlığı'nın(gsb) uzman yardımcılığı sınavı var 27 martta arkadaş onu sormuş

02 Mart 2021 23:41

Herbologg
Memur

Ticaret Bakanlığı'nın uzman yardımcılığı değil gençlik ve spor Bakanlığı'nın(gsb) uzman yardımcılığı sınavı var 27 martta arkadaş onu sormuş

Pardon o zaman hocam. Bol şans o zaman size

02 Mart 2021 23:47

Herbologg
Memur

(2) Giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri ile sınavın yapılacağı yer, gün ve saat, sınav tarihinden en az on beş gün önce Bakanlığın internet sayfasında ilan edilir. İlgililere ayrıca yazılı tebligat yapılmaz.

Yönetmelikte bu şekide belirtilmiş

snsgt, 2 ay önce - Alıntıya git

Sen bakanlık adına mi konusyorsun anlamadım. Bole bir prosedür varsada Saçma dir. Sözlü mülakatlar bile genelde nerdeyse 1 ay önceden belli olurken yazılı sınava tabi tutulan bir sınav 18 gün oncesinden belirlenmesi kadar saçma bişey yok. Her nekadar kendi branşından sınava tabi tutuluyorsan bunun bir çalışma süresi olmalı. Kaldki genel ekonomi dedgimiz alan bile başlı başına geniş ve bilmediğimiz bir alan ve buna calisilmasi için süre verilmesi lazım.18 gün gibi saçma bi zaman aralığında bunlara hepsine bakmak saçma. Kaldiki sınav geçmiş yillardaki gibi yazılı usulunde yapilacaksa o daha çok kötü yanj geniş yelpazade çalışmak lazım.

03 Mart 2021 00:08

snsgt
Aday Memur

Sen bakanlık adına mi konusyorsun anlamadım. Bole bir prosedür varsada Saçma dir. Sözlü mülakatlar bile genelde nerdeyse 1 ay önceden belli olurken yazılı sınava tabi tutulan bir sınav 18 gün oncesinden belirlenmesi kadar saçma bişey yok. Her nekadar kendi branşından sınava tabi tutuluyorsan bunun bir çalışma süresi olmalı. Kaldki genel ekonomi dedgimiz alan bile başlı başına geniş ve bilmediğimiz bir alan ve buna calisilmasi için süre verilmesi lazım.18 gün gibi saçma bi zaman aralığında bunlara hepsine bakmak saçma. Kaldiki sınav geçmiş yillardaki gibi yazılı usulunde yapilacaksa o daha çok kötü yanj geniş yelpazade çalışmak lazım.

hayır tabikide ben sadece sınavın muhtemelen ertelenmeyeceğini belirtmek için yönetmelikte yer alan maddeyi belirttim bilgi amacıyla o kadar.

03 Mart 2021 00:41

Herbologg
Memur

hayır tabikide ben sadece sınavın muhtemelen ertelenmeyeceğini belirtmek için yönetmelikte yer alan maddeyi belirttim bilgi amacıyla o kadar.

Uzman yardimciligi sınavida 28 martta ama onların ertelenmiş. Yani denetmen yardimciligininda ertelenme durumu olabilir. Kaldki duyuruda da ertellenebilme durumuda olabilir demiş.

03 Mart 2021 00:51

snsgt
Aday Memur

Uzman yardimciligi sınavida 28 martta ama onların ertelenmiş. Yani denetmen yardimciligininda ertelenme durumu olabilir. Kaldki duyuruda da ertellenebilme durumuda olabilir demiş.

inşallah ertelenir de en azndan çalışmak için vakit olur

03 Mart 2021 01:29

Herbologg
Memur

inşallah ertelenir de en azndan çalışmak için vakit olur

İnş. Ben yarın arayacam bilgi alırsam yazarım buraya.

03 Mart 2021 09:06

efendinimbensenin
Aday Memur

Uzman yardimciligi sınavı mayisa Ötelerken Denetmen yardımcılığı sınavida otelenir mi. Yani sınava çok az bir süre kala listeyi açıklamak saçma oldu.

bakanlığın acil denetmene ihtiyacı var. doğu illerindeki kadrolar boş. bizleri bekliyor. eş durumunu engellemek için mülakatta eş durumundan faydalanıp batıya kayacak arkadaşları direk eleyebilirler. haberiniz olsun.

03 Mart 2021 09:10

efendinimbensenin
Aday Memur

Yani devasa konu kalabalığı varken ne kadar calisabilriim o da ayrı muamma. Yaa hayir 21 günde bir liste mi açıklanır aklım hayalim duruyor. Hayır bu şekil oluşu alacakları kişiler belli mi diye şüphelenmiyor değilim hocam. Valla afalladim açıkçası

kamudaki bürokrasiden haberin yok. böyle boş boş atıp tutmak kolay. tamam bilgisayara girdin sınav puanlarını enter a bastın. sınava katılabilecekler belli oldu. iş burda bitiyor mu sanıyorsun? bunun resmi yazısı var, makam onayı var. var babam var. "devlette işler ağır yürür" diye bir tabir de mi hiç duymadın?

03 Mart 2021 09:12

efendinimbensenin
Aday Memur

sen bari şu herbologg mudur, piskologmudur, medyummudur neyse. ona uyma.

03 Mart 2021 10:03

Herbologg
Memur

efendinimbensenin, 2 ay önce - Alıntıya git

Yaa pardon daa ne sacmaliyorsun sen yazdiklarimda ne aksi bi durum gördün. Usul boylesede olmamasi lazım diyorum anlamiyorsun galiba. Bunca konu bu kadar kısa sürede kimse adam akıllı çalışamaz. Ama galiba sen bole rahat konustguna göre senin tuzun kuru garantiye almisin ki bu kdar rahat konusabiliyorsun.

03 Mart 2021 10:08

Herbologg
Memur

efendinimbensenin, 2 ay önce - Alıntıya git

Yaa hakikaten boş konuşmak sizin gibi insanlarda artık marifet olmuş. Zaten devletin acil ihtiyacı var diye devlet sana yazılı da kolay soracak ve sen şak diye geçecen ole mı . Aa gerçi senin tuzun kuru atanma cepte yaa burda biz emeğiyle sınava girenlere sen anca akıl verirsin. Boş bir insansin bu belli ama en azından burda hakkıyla girenlere boş yapma lüzumsuz şey.

03 Mart 2021 10:29

Optiopti
Aday Memur

Hocam ailem kamu kurumlarinda çalışıyor işlerin yavaş yürüdüğünü biliyorum bunun nedeni bazı memurların iş aksatmasindan kaynaklanıyor zaten maaşımı alıyorum nolcak ki kafası çok var çok hızlı yürüten kurumlar yok mu elbette var ama sonuçta vatandaşın sıkıntısı her konuda hızlı çözülmeli diye düşünüyorum

Toplam 225 mesaj