Editörler : muhtesem32
30 Aralık 2020 00:04   

ATA AÖF Tds bölümü diploma ne zaman gelir?
Arkadaşlar Ocak ayında ATA AÖF Tıbbi sekreterlik bölümünden mezun oluyorum. Diploma ne zaman gelir bir bilgisi olan var mı?
30 Aralık 2020 18:08

Uye.hatice.net
Aday Memur
Tüm derslerden geçersen dönem bittikten sonra e devlete mezun belgenizi işlerler ama kesin tarih vermek zor çünkü bende yaz okulunda mezun oldum yaklaşık bir ay içinde mezun bilgim düştü sisteme fakat henüz diplomalar elimize ulaşmadı yani elimize o kağıtın geçmesi pekte mühim değil önemli olan e devlete düşmesi. Tercihmi yapıcaksınız ondanmı sordunuz
30 Aralık 2020 19:40

gölgeharamisii
Aday Memur
Tüm derslerden geçersen dönem bittikten sonra e devlete mezun belgenizi işlerler ama kesin tarih vermek zor çünkü bende yaz okulunda mezun oldum yaklaşık bir ay içinde mezun bilgim düştü sisteme fakat henüz diplomalar elimize ulaşmadı yani elimize o kağıtın geçmesi pekte mühim değil önemli olan e devlete düşmesi. Tercihmi yapıcaksınız ondanmı sordunuz
Uye.hatice.net, 3 ay önce - Alıntıya git
Evet hocam puanım iyi de tercih yapmayı düşünüyorum bir sonraki alımda. Atanmaya engel teşkil etmesin diye öğrenmek istedim
30 Aralık 2020 20:50

Uye.hatice.net
Aday Memur
Evet hocam puanım iyi de tercih yapmayı düşünüyorum bir sonraki alımda. Atanmaya engel teşkil etmesin diye öğrenmek istedim
gölgeharamisii, 3 ay önce - Alıntıya git
Dönem bittikten sonra alım yaparlarsa yetişir diye düşünüyorum sizin mezuniyeti
30 Aralık 2020 21:05

Uye.hatice.net
Aday Memur
Puanınız kaçtı
31 Aralık 2020 00:20

gölgeharamisii
Aday Memur
İnşallah :) 84.55 ile sağlık bakanlığı alımında atanabilirim inşallah
31 Aralık 2020 00:28

Uye.hatice.net
Aday Memur
Atanırsınız ya 85 ile kapattı zaten ilk alımda. Bende 83.45 ile başvrucam inşallah atanırım
08 Şubat 2021 20:47

powerraid
Aday Memur
Hocam son final sınav notunuzun açıklandığı tarih mi mezun tarihi olarak işleniyor yani e-devlete düşüyor.Bir de diploma gelmeden atamaniz gerçekleşmiyor mu?
Toplam 7 mesaj