Editörler : muhtesem32
02 Ocak 2021 03:06   

AÖF 2 ders
AÖF lisansta yaz okulu sonrası mezuniyet için 2 ders kalıyor sadece. İki ders yüzünden dönem uzatmamak için bir çözüm var mı üniversitelerdeki tek ders sınavı gibi. Bu arada kalan 2 ders daha önce hiç almadığım dersler
02 Ocak 2021 19:20

kaplumbaga155
Genel Müdür

dahaa önce hiç almadıysan 3 ders sınavına giremezsin. yaz okuluna sığmıyorsa mecbur kendi dönemlerinde alacaksın ya da sonraki senenin yaz okulunu bekleyeceksin.

03 Ocak 2021 03:34

nasilolacakbuisler
Şef
Dostum aynı durumdayız.yaz okulu sonrası daha önce almadığım 2 dersim kalıyor güz döneminden.zamanında araştırdım yapacak bir şey yok maalesef.2 ders yüzünden dönem uzatacağız
09 Şubat 2021 16:16

Happy new
Şube Müdürü

Kanka sen hani aöf okumuyordun biz aöfü kendisi açıktan okuyanlar dışında kimse savunmaz diyince gelip birde ben açıktan okumadım ki diyordum ahahaha olaya bak :D

09 Şubat 2021 20:59

BeardTurco
Memur

Aynı durum bende de var yaz okulu sonrası iki ders için koca bir sene beklemek zorunda kalacağım. Dgs?ye de giremeyeceğim. Üniversitenin buna çözümbulması gerekir bu konuda mağdur çok. Ya yaz okulu sonra üç ders sınavı yapsa ya da yaz okulunda yedi ders alabilme hakkı getirse keşke

09 Şubat 2021 21:51

kaplumbaga155
Genel Müdür

Aynı durum bende de var yaz okulu sonrası iki ders için koca bir sene beklemek zorunda kalacağım. Dgs?ye de giremeyeceğim. Üniversitenin buna çözümbulması gerekir bu konuda mağdur çok. Ya yaz okulu sonra üç ders sınavı yapsa ya da yaz okulunda yedi ders alabilme hakkı getirse keşke

BeardTurco, 2 ay önce - Alıntıya git

dgs ye girmenize engel bi durum yok. bahar dönemi ise yaz okulunda alırsınız. güz dönemi ise koşullu kayıt var araştırın

09 Şubat 2021 22:04

BeardTurco
Memur

dgs ye girmenize engel bi durum yok. bahar dönemi ise yaz okulunda alırsınız. güz dönemi ise koşullu kayıt var araştırın

kaplumbaga155, 2 ay önce - Alıntıya git

Şartlı kayıt olayını yeni duydum sağolun tam benim derdime çare dgs ile ilgili okulu kazanıp bahar dönemine kadar mezun olabiliyorsan kayıt yapıyorlarmış

09 Mart 2021 00:56

kasapbey
Daire Başkanı

Kanka sen hani aöf okumuyordun biz aöfü kendisi açıktan okuyanlar dışında kimse savunmaz diyince gelip birde ben açıktan okumadım ki diyordum ahahaha olaya bak :D

Happy new, 2 ay önce - Alıntıya git

öyle böyle değil KPSSden canı yanan her mühendis okuyor.

09 Mart 2021 01:07

Happy new
Şube Müdürü

öyle böyle değil KPSSden canı yanan her mühendis okuyor.

kasapbey, 1 ay önce - Alıntıya git

Boş yapıyorsunuz gidin özelde çalışın.

Toplam 8 mesaj