Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
07 Ocak 2021 01:06

İngilizce calisma arkadaşı
Arkadaslar ingilizcemi gelistirmek istiyorum yalniz tek basıma cok zorlanıyorum.Bir grup kursak ya da calısma arkadası bulursam daha kolaylasabilir.Çalısmak isteyen var mı?

06EngineerMSB
Aday Memur
07 Ocak 2021 11:15

English Radio Uygulaması var orda arkadaş da edinebilirsiniz , TED talk , okuma vs de var..Yine de size tavsiyem Online Eğitim Almak..Hem ödev hem de ön hazırlık yaparsanız verimligeçer..Ayrıca YouTube da emma Avustralyalı bir kadın var..Kanalı çok kaliteli

mimar20
Kapalı
07 Ocak 2021 12:26

online eğitim alın hocam. ben de remzi hoca dan hazırlanıyorum şimdi. burda arkadaşlar whatsapp üzerinden gruplar kurup o şekilde iletişim de sağlıyorlar. yani orda arkadaş da bulabilirsiniz rahatlıkla

07 Ocak 2021 12:42

Hangi grupları ne kadara satın aldınız Hocam? Şu anda memnuniyet seviyeniz nedir?

mimar20, 3 yıl önce

online eğitim alın hocam. ben de remzi hoca dan hazırlanıyorum şimdi. burda arkadaşlar whatsapp üzerinden gruplar kurup o şekilde iletişim de sağlıyorlar. yani orda arkadaş da bulabilirsiniz rahatlıkla

mimar20
Kapalı
07 Ocak 2021 13:53

hocam yaklaşık üç ay önce ''temel çeviri grubu'' ve ''ileri çeviri grubu'' nu 820 tl ye almıştım. o zaman indirimdeydi paketler. ara ara indirim kampanyaları yapılıyor. ''kelime grubu'' paketini de kendileri hediye etti.

ben kelime eksiğimi giderip okuma da epey hız kazandıktan sonra ''yds hazırlık'' paketini almayı hedeflemiştim. temel çeviriyi bitirdim. ileri çeviri ile kelime grubu da bitmek üzere. şubata kalmadan yds hazırlık paketini alıp sınava kadar bitirip sınava öyle girmeyi hedefliyorum.

memnuniyet konusunda da inanılmaz memnunum remzi hocadan

ramazanerdogann, 3 yıl önce

Hangi grupları ne kadara satın aldınız Hocam? Şu anda memnuniyet seviyeniz nedir?

07 Ocak 2021 14:43

Teşekkürler Hocam

mimar20, 3 yıl önce

hocam yaklaşık üç ay önce ''temel çeviri grubu'' ve ''ileri çeviri grubu'' nu 820 tl ye almıştım. o zaman indirimdeydi paketler. ara ara indirim kampanyaları yapılıyor. ''kelime grubu'' paketini de kendileri hediye etti.

ben kelime eksiğimi giderip okuma da epey hız kazandıktan sonra ''yds hazırlık'' paketini almayı hedeflemiştim. temel çeviriyi bitirdim. ileri çeviri ile kelime grubu da bitmek üzere. şubata kalmadan yds hazırlık paketini alıp sınava kadar bitirip sınava öyle girmeyi hedefliyorum.

memnuniyet konusunda da inanılmaz memnunum remzi hocadan

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi