Editörler : oto-danisman-expert
13 Ocak 2021 16:32

0kamyoncu
Kapalı

Kar yağdığında karın buzun üzerinde koşacak halimiz yok sanırım. Bu en başta sağlığa tehdit. Yerleri yıkayıp temizliyorlardır muhtemelen.

Tomsawyer, 2 ay önce - Alıntıya git
orası zaten kayan zemin birinin kolu kırılıyordu. gittiginde görüceksin karda buzda olsa düşe kalka koşturacaklar. 12 ocaga kadar fyt ye girenler çok şanslı havalar iyidi
13 Ocak 2021 17:34

Asker3597
Aday Memur

Kar yağdığında karın buzun üzerinde koşacak halimiz yok sanırım. Bu en başta sağlığa tehdit. Yerleri yıkayıp temizliyorlardır muhtemelen.

Hahahahahaha dostum çok beklersin. Adamların gözünde böcek kadar bile değerin yok. Ayağımız kaya kaya koştuk. Adamlar kendileri yağmur, kar yememek için koşuyu tribünden anlatıp seni koşturuyorlar öyle söyleyeyim.

13 Ocak 2021 17:37

sunzo
Memur

Hahahahahaha dostum çok beklersin. Adamların gözünde böcek kadar bile değerin yok. Ayağımız kaya kaya koştuk. Adamlar kendileri yağmur, kar yememek için koşuyu tribünden anlatıp seni koşturuyorlar öyle söyleyeyim.

Asker3597, 2 ay önce - Alıntıya git

Kardeş eyvallahta buzun üzerinde koşturacak halleride yok önlem alırlar elbet.

13 Ocak 2021 18:37

Asker3597
Aday Memur

Kardeş eyvallahta buzun üzerinde koşturacak halleride yok önlem alırlar elbet.

sunzo, 2 ay önce - Alıntıya git

Dostum bugün girdim fytye. Tecrübe ettiğim için konuşuyorum.

13 Ocak 2021 19:18

0kamyoncu
Kapalı

Asker3597, 2 ay önce - Alıntıya git
Aynen kardeşim
13 Ocak 2021 22:27

Tomsawyer
Aday Memur

Yerler kar olunca temizleniyormus. Islak olur kaygan olur onda yapacak bir şey yok. Baska bir arkadas da zemin kaygan değil demişti. Kişiyr göre değişiyor demekki.

13 Ocak 2021 22:58

yemrekisacik
Aday Memur

Yerler kar olunca temizleniyormus. Islak olur kaygan olur onda yapacak bir şey yok. Baska bir arkadas da zemin kaygan değil demişti. Kişiyr göre değişiyor demekki.

Bence de koskoca TSK buzda koşturacak hali yok ya, en kötü belediye bile yolu kışın açıyor ki biz mülakata gidiyoruz. Bende öyle düşünüyorum.

18 Ocak 2021 19:20

Tomsawyer
Aday Memur

Fyt ye girdik gördük ki burada götünden sallayanlara aldırış etmemek gerekiyormus. Yerleri de temizlediler, komutanlar gayet bizimle de sogukta bekledi.

18 Ocak 2021 19:38

yzrsf
Aday Memur

Fyt ye girdik gördük ki burada götünden sallayanlara aldırış etmemek gerekiyormus. Yerleri de temizlediler, komutanlar gayet bizimle de sogukta bekledi.

Tomsawyer, 1 ay önce - Alıntıya git
Aynen adamlar diyordu burda herkes sizi dusunuyor
18 Ocak 2021 20:09

xxxx5x
Aday Memur

Fyt nasıl geçti?

18 Ocak 2021 20:11

kwanza
Aday Memur

15 ocakta girdim Albay elinde fırçayla sahayı temizliyordu.

19 Ocak 2021 13:02

hemşir011
Şef

kwanza, 1 ay önce - Alıntıya git
Bende oradaydım o gün görmeyen adamda espri yaptığını sanat hem bir tane deil iki tane albay temizliyordu :)
19 Ocak 2021 14:26

zooteknist0193
Aday Memur

Sa arkadaşlar tartım nasıl olucak sadece iç

Çamaşır mı yoksa kiyafetlemi

19 Ocak 2021 15:24

acelik45
Aday Memur

kwanza, 1 ay önce - Alıntıya git
Sakala bir şey diyorlar mi
19 Ocak 2021 15:41

kwanza
Aday Memur
Sakala bir şey diyorlar mi
acelik45, 1 ay önce - Alıntıya git

Saça sakala karışan yok fakat sizin evrak kontrolde fotoğrafınızı çekiyorlar. Bence saç sakal traşı olup gidin.

Başarılar dilerim.

19 Ocak 2021 15:47

kwanza
Aday Memur

Sa arkadaşlar tartım nasıl olucak sadece iç

Çamaşır mı yoksa kiyafetlemi

zooteknist0193, 1 ay önce - Alıntıya git

Üstündeki kıyafetler ile tartıyorlar. Fazlası olanları tuvalete git, biraz koş terle gel diyorlar. Kilo eksiği olanlar için kıyafetle tartılmak avantaj sağlıyor. Bu sene gözlemlerime göre kiloya çok takıyorlar yanımdaki bir aday 1 kilo fazlası var diye elendi. Naçizane tavsiyem kilo fazlanız varsa çok tok gitmeyin yanınıza atıştırmalık bir şeyler götürün, boy-kilo ölçümünden sonra yersiniz. Koşudan sonra sizlere istihkak dağıtılacak(süt, su, çikolata, bisküvi, kek)

19 Ocak 2021 18:17

zooteknist0193
Aday Memur

Ben içlik giyicem ustune kısa şort cekerim onun ustunede eşorfmani giyerim tartida çıkaririm nasilsa Kısa şort var

20 Ocak 2021 18:32

gdemirkol45
Kapalı
Arkadaşlar terhis belgesini askerlik şubeden alınması şart mı ? Askerliğimi bitirdiğim zaman verilen belge ile gidemiyor muyum?
20 Ocak 2021 21:55

Tomsawyer
Aday Memur

Orijinal terhis belgen geçerli oluyor elbette zaten istenilen o. Eğer o yoksa şubeden aslı gibidir yapıp veriyorlar zaten.

20 Ocak 2021 23:59

xvatandaşşx
Aday Memur
Teşekkür ediyorum. Ben aynı tempoda başlayıp bitirmeyi deniyorum ama sanırım ikincisini de denemeliyim. Sonlarda hızlanmak çok zor geliyor gibi bana o yüzden öyle yapamadım hiç
mustafaefe3333, 2 ay önce - Alıntıya git
kardeş fyt nasıl geçti koşuda naptın
Toplam 40 mesaj