Editörler : crops35
07 Ocak 2021 22:11   

Sosyal güvenlik bölümü
Arkadaşlar sosyal güvenlik bölümü nasıl? Mezunları ne iş yapar? Kpss de devlete atanma nasıl? Maaşlar nasıl?
07 Ocak 2021 23:54

Teknotr
Yasaklı

Sosyal güvenlik bölümü sgkya atanır evrak,kayıt,kürek,sgk işleri yapar yoğun çalışırlar,mayış 3800-4000,657/4a kadrolu,atamalar iyi,SGK nin ihtiyacı bitmez maliye onayladıkça atama yapacaklardır,Puanlar 70 civarı.

07 Mart 2021 12:34

elektra334
Aday Memur

arkadaşlar merhabalar ben sosyal güvenlik okumak istiyorum dışarıdan veya devam zorunluluğu olmayan bir üniversite var mı çalıştığım için devamlı gitmek sorun olacak. bölüm olarak zor mu matematiksel dersler var mı. zorlayıcı dersleri varmıdır okuyan arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

13 Mart 2021 00:02

Serserdeo
Aday Memur

arkadaşlar merhabalar ben sosyal güvenlik okumak istiyorum dışarıdan veya devam zorunluluğu olmayan bir üniversite var mı çalıştığım için devamlı gitmek sorun olacak. bölüm olarak zor mu matematiksel dersler var mı. zorlayıcı dersleri varmıdır okuyan arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

elektra334, 1 ay önce - Alıntıya git

Yalnızca Ankara üniversitesi uzaktan eğitim olarak açmış bende bu sene yazmayı düşünüyorum kontenjan sınırı var yinede yks den iyi bir puan almaya çalışmak gerekiyor diye düşünüyorum

14 Mart 2021 23:08

elektra334
Aday Memur

Yalnızca Ankara üniversitesi uzaktan eğitim olarak açmış bende bu sene yazmayı düşünüyorum kontenjan sınırı var yinede yks den iyi bir puan almaya çalışmak gerekiyor diye düşünüyorum

Serserdeo, 1 ay önce - Alıntıya git

başvuru tarihleri hakkında bilginiz var mı hiç biyerde gerekli bilgi bulamadım bu bölümle alakalı zor mu kolay bi bölüm mü

16 Mart 2021 02:33

Serserdeo
Aday Memur

Başvuru tarihi nasıl yani, önce yks ye gireceksin eğer yks ye basvurmadiysan 17 18 Mart geç başvuru için bir gün açıyor ÖSYM kaçırma

Toplam 5 mesaj