Editörler : Mehmet Balci
13 Ocak 2021 13:41

Saremina
Aday Memur
Peki ünvanınız Çağrı Karşılama Personeli mi? Ben de benzer durumdayım sizinle
sözleşmelişef, 3 gün önce - Alıntıya git
İşe büro personeli olarak alındık 6-7 ay sonra ek madde ile unvanlarimiz çağrı karşılama personeli olarak değiştirildi
13 Ocak 2021 13:44

sözleşmelişef
Aday Memur
İşe büro personeli olarak alındık 6-7 ay sonra ek madde ile unvanlarimiz çağrı karşılama personeli olarak değiştirildi
Saremina, 3 gün önce - Alıntıya git
Anladım. Aynı dönemde atanmışız sanırım. Biz de yaşadık o durumu.
13 Ocak 2021 13:46

Saremina
Aday Memur
Anladım. Aynı dönemde atanmışız sanırım. Biz de yaşadık o durumu.
İnşallah ileride bu durum sıkıntı olmaz
13 Ocak 2021 13:48

sözleşmelişef
Aday Memur
İnşallah ileride bu durum sıkıntı olmaz
Ünvan değişikliği yapmadığımız sürece sıkıntı yaşayabileceğimizi düşünüyorum.
13 Ocak 2021 13:58

Saremina
Aday Memur
Ünvan değişikliği yapmadığımız sürece sıkıntı yaşayabileceğimizi düşünüyorum.
Zaten şu anda valiliğin başka bir biriminde çalışamıyoruz, kadrolu olmadığımız için unvan değişikliği sınavına da girme hakkımız yok. Unvan değişikliği sınavında bize de yer verirler inşallah
13 Ocak 2021 14:18

sözleşmelişef
Aday Memur
Zaten şu anda valiliğin başka bir biriminde çalışamıyoruz, kadrolu olmadığımız için unvan değişikliği sınavına da girme hakkımız yok. Unvan değişikliği sınavında bize de yer verirler inşallah
Siz 112'de mi büro personeli olarak çalışıyorsunuz?
13 Ocak 2021 14:29

Saremina
Aday Memur
Siz 112'de mi büro personeli olarak çalışıyorsunuz?
Evet
13 Ocak 2021 20:10

isimsizgariban
Aday Memur
Bizde büro personeli olarak 112 ye alındık Ben büro personeli olarak çalışıyorum, arkadaşlarım çağrıya geçtiler. Kurum müdürünün insiyatifinde sizin çalışacağınız pozisyon
Saremina, 4 gün önce - Alıntıya git

peki diyelim ki büro personelini tercih ettik öyle atandık, kurum müdürü çağrı personeli ol dediğinde olmak zorunda mıyız yani bunu reddetme şansımız yok mudur? sonuçta ben çağrı personelliği işinin bana uygun olmadığını biliyorum iletişim vs açısından ona göre büroyu tercih ediyorum daha az kadro olmasına rağmen risk alıyorum, yani nasıl olacak?

13 Ocak 2021 20:32

Saremina
Aday Memur

peki diyelim ki büro personelini tercih ettik öyle atandık, kurum müdürü çağrı personeli ol dediğinde olmak zorunda mıyız yani bunu reddetme şansımız yok mudur? sonuçta ben çağrı personelliği işinin bana uygun olmadığını biliyorum iletişim vs açısından ona göre büroyu tercih ediyorum daha az kadro olmasına rağmen risk alıyorum, yani nasıl olacak?

isimsizgariban, 3 gün önce - Alıntıya git
Büro personeli olarak başvuru yaptınız mesela, valilik içerisinde hangi kurumda boşluk varsa orada gorevlendirilirsiniz bu nüfus müdürlüğü de olur, derneklerde olur veya 112 ACM olur. Kurumun ihtiyacına göre değişir. Yalnız 112 ACM olursa büyük ihtimalle çağrı karşılama personeli olursunuz çünkü idari bürolar da açık olduğunu pek düşünmüyorum, sıkıntı çağrı personelinin eksik olması.
13 Ocak 2021 20:46

Saimao33
Aday Memur
Büro personeli olarak başvuru yaptınız mesela, valilik içerisinde hangi kurumda boşluk varsa orada gorevlendirilirsiniz bu nüfus müdürlüğü de olur, derneklerde olur veya 112 ACM olur. Kurumun ihtiyacına göre değişir. Yalnız 112 ACM olursa büyük ihtimalle çağrı karşılama personeli olursunuz çünkü idari bürolar da açık olduğunu pek düşünmüyorum, sıkıntı çağrı personelinin eksik olması.

Hocam af buyurun birşey soracağım. İllere göre değişkenlik göstermekle birlikte çalışma saatle ya 12/48 ya da 24/72 oluyor dimi. Örneğin 24/48 şeklinde bir saat var mı.

13 Ocak 2021 21:33

Saremina
Aday Memur

Hocam af buyurun birşey soracağım. İllere göre değişkenlik göstermekle birlikte çalışma saatle ya 12/48 ya da 24/72 oluyor dimi. Örneğin 24/48 şeklinde bir saat var mı.

Saimao33, 3 gün önce - Alıntıya git
24-48 çalışan il hiç duymadım. 24-96 çalışan 112 kurumları da var.
13 Ocak 2021 21:43

Saimao33
Aday Memur
24-48 çalışan il hiç duymadım. 24-96 çalışan 112 kurumları da var.

Teşekkürler hocam

13 Ocak 2021 22:08

Saremina
Aday Memur

Teşekkürler hocam

Saimao33, 3 gün önce - Alıntıya git
Rica ederim hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
14 Ocak 2021 14:59

yıldızgültekin
Aday Memur

Anlaşılacak bir durum değil kardeş bencillik bu başka bir adı yok.

Inception35, 1 hafta önce - Alıntıya git

Merak etmeyin artık sözleşmeli yerleşenler hakkı bitiyor merkezi yapamazlar o eskidendi işimize gelir yükseklerin sözleşmeliye girmesi bizde merkeziden gideriz böylece

14 Ocak 2021 16:10

Hfdmrl
Aday Memur

Merak etmeyin artık sözleşmeli yerleşenler hakkı bitiyor merkezi yapamazlar o eskidendi işimize gelir yükseklerin sözleşmeliye girmesi bizde merkeziden gideriz böylece

yıldızgültekin, 2 gün önce - Alıntıya git
Hocam mesela sözleşmeli KYK memuru oldum sonrasında mühendislik yazdım ama sözleşme imzaladigim için gecemiyorum gibi mi ?
14 Ocak 2021 23:31

düşünü yorummm
Aday Memur

büro personeli 82,7 olur mu hocalarım? kaça kadar düşer ki?

15 Ocak 2021 10:08

Drjacob
Aday Memur

dil şartı ne alaka ya

15 Ocak 2021 14:59

eda520

Çağrı karşılama önceki sene kaç puanla kapattı bilgisi olan var mı? Büro personeli yazıyor ama çağrı karşılama yok

15 Ocak 2021 22:02

ayda34muh
Aday Memur

ıstanbul cagrı karsılama 81e duser mı arkadaslar

Toplam 199 mesaj

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?