Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Ocak 2021 17:00   

Ziya Selçuk güncel açıklama

Arkadaşlar az önce bengütürk tv de izledim ziya selçuk konuktu atama takvimi için ocak ayı içinde belli olacak kamuoyuna duyururuz tarzı bir cümle kurdu yanlış anlamadıysam sizce bu ay içinde gerçekten belli olur mu

08 Ocak 2021 17:02

Ayaz0000
Memur

Yok hocam aynen dediğiniz gibi dedi. Yani inşallah belli olur.

08 Ocak 2021 17:03

Okulöncesi0611
Aday Memur

umarım bi cevap vermek zorunda kaldığı için öylesine söylememiştir valla korkuyorum :)

08 Ocak 2021 17:04

Ayaz0000
Memur

Sunucu sağolasın o biraz ısrarcı oldu da söyledi.yani inşallah yanıltmazlar beklemekten sıkıldık iyice.

08 Ocak 2021 17:05

Melekilhn
Aday Memur

Çalışmaların bu ay içinde netleşeceğini söyledi netleşince de paylaşacağız dedi demekki en geç şubatın ilk haftası takvim açıklanır

08 Ocak 2021 17:08

Okulöncesi0611
Aday Memur

Çalışmaların bu ay içinde netleşeceğini söyledi netleşince de paylaşacağız dedi demekki en geç şubatın ilk haftası takvim açıklanır

Melekilhn, 1 hafta önce - Alıntıya git

hocam ilk senem olduğu için çok bilgim yok şubata kadar takvim gelirse hemen hemen ne zaman görevimize başlarız bii fikriniz var mı

08 Ocak 2021 17:17

akademik01.
Aday Memur
Hocam geçen yıl ilk atama sonuçları 18 Mart tarihinde açıklanmıştı. Aslında bu senede geciken bir durum yok. Ben yine iki atama olacağını düşünüyorum.
08 Ocak 2021 17:21

Okulöncesi0611
Aday Memur
Hocam geçen yıl ilk atama sonuçları 18 Mart tarihinde açıklanmıştı. Aslında bu senede geciken bir durum yok. Ben yine iki atama olacağını düşünüyorum.
akademik01., 1 hafta önce - Alıntıya git

anladım hocam teşekkür ederim peki atama sonuçları açıklandıktan sonra göreve ne zaman başlanıyor gidip ev tutma evrak vs işlerini halletmek için ne kadar vaktimiz oluyor yani

08 Ocak 2021 17:22

akademik01.
Aday Memur

anladım hocam teşekkür ederim peki atama sonuçları açıklandıktan sonra göreve ne zaman başlanıyor gidip ev tutma evrak vs işlerini halletmek için ne kadar vaktimiz oluyor yani

Okulöncesi0611, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam atama sonuçları açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde göreve başlamak gerekiyor.
08 Ocak 2021 17:23

Okulöncesi0611
Aday Memur
Hocam atama sonuçları açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde göreve başlamak gerekiyor.
akademik01., 1 hafta önce - Alıntıya git

çook teşekkür ediyorum herkesin hakkında hayırlısı inşallah :)

08 Ocak 2021 17:26

akademik01.
Aday Memur

çook teşekkür ediyorum herkesin hakkında hayırlısı inşallah :)

Okulöncesi0611, 1 hafta önce - Alıntıya git
Rica ederim hocam İnşAllah hakkımızda hayırlısı olur. Hocam ayrıca ikamet ettiğiniz şehre atanırsanız ertesi gün göreve başlanıyor. Başka şehir olursa 15 gün içinde mevzuatta bu şekilde yazıyordu yani öyle hatırlıyorum.
08 Ocak 2021 17:33

Okulöncesi0611
Aday Memur

Anladım hocam çok sağolun :)

08 Ocak 2021 17:40

Didemm91
Şef

Şubata kalır mı sizce ? İzlemedim ben ne dediğini buradan okudum. Bu ay açıklanır mı demek istedi ?

08 Ocak 2021 17:51

PsikoCenter
Aday Memur

Özür dileyerek belirtmek istiyorum ve umudunuzu kirmak istemiyorum ama bakan çalışmalarımız kısmen tamamlanacak dedi yani bence bu ay açıklanmaz.

08 Ocak 2021 18:07

Okulöncesi2144
Aday Memur

Sunucu saolsun bayağı ısrarcı davrandı Bi kaç kez farklı şekillerde sordu inşallah bu ay güzel haberler alırız

08 Ocak 2021 18:32

Gobel1900
Şef
Bu ay duyururuz dedi. Sunucudan Allah razı olsun.
08 Ocak 2021 18:34

Melekilhn
Aday Memur

Özür dileyerek belirtmek istiyorum ve umudunuzu kirmak istemiyorum ama bakan çalışmalarımız kısmen tamamlanacak dedi yani bence bu ay açıklanmaz.

PsikoCenter, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben bakanın konuşmasından direkt bu ay içinde netleşmiş olacağını anladım hocam ay sonuna bile kalsa şubat başında açıklanacağı anlamına gelir atama sayısı konusunda da umutsuz bir konuşma yoktu tek alım mı iki alım mı olur bilemem ama bakan geçen senelerde olduğu gibi en yüksek rakamı alacağımızı umut ediyorum son iki senede 40ar bin atama yaptık dediğine göre en azından 40000 civarında bir atama olacağının da sinyalini vermiş oldu bence

08 Ocak 2021 18:39

Gobel1900
Şef

Ben bakanın konuşmasından direkt bu ay içinde netleşmiş olacağını anladım hocam ay sonuna bile kalsa şubat başında açıklanacağı anlamına gelir atama sayısı konusunda da umutsuz bir konuşma yoktu tek alım mı iki alım mı olur bilemem ama bakan geçen senelerde olduğu gibi en yüksek rakamı alacağımızı umut ediyorum son iki senede 40ar bin atama yaptık dediğine göre en azından 40000 civarında bir atama olacağının da sinyalini vermiş oldu bence

Melekilhn, 1 hafta önce - Alıntıya git
Ben de böyle anladım ilk dinleyişimde.
08 Ocak 2021 18:53

Faramir66
Aday Memur
Ben de böyle anladım ilk dinleyişimde.
Gobel1900, 1 hafta önce - Alıntıya git

Öyle zaten ortalığı yangın yerine verenlerden uzak duralım.

08 Ocak 2021 18:55

Ayşegül kl
Aday Memur

Ocak ayı içinde dedi değil mi iyi bakalım, açıklama yaptığına göre yakındır takvim

08 Ocak 2021 19:05

Gobel1900
Şef

PsikoCenter, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bakanın söylediğini aynen yazıyorum. Bazı çalışmalar bu ay içinde belli bir noktaya gelir. Belli bir noktaya geldikten sonra kamuoyuyla paylaşırız.
Toplam 47 mesaj

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?