Editörler : Pangaea
«567891011121314151617

Ucharflibiri
Aday Memur
16 Ocak 2021 21:23

Şehir ya da kurum ayrımım yok. Her ihtimale karşı açıktan alımlara başvuru yapıcam. Açıktan sözleşmeli olarak atanıp ileride yayınlanacak merkezi alımlara da başvuru yapılabilir mi ?

frtgny, 3 yıl önce

Son atamaya kadar gelebilir. Şehir-kurum tercihiniz de önemli. Ayrım yapmam diyorsanız beklenir. Daha üst bir beklentimiz varsa sınava çalışmaya başlayın. Açıktan alımlarda da deneyebilirsiniz ama merkezi ve kadrolu her zaman daha iyidir.

frtgny
Şef
16 Ocak 2021 21:27

Yapılır

Ucharflibiri, 3 yıl önce

Şehir ya da kurum ayrımım yok. Her ihtimale karşı açıktan alımlara başvuru yapıcam. Açıktan sözleşmeli olarak atanıp ileride yayınlanacak merkezi alımlara da başvuru yapılabilir mi ?

Ucharflibiri
Aday Memur
16 Ocak 2021 21:37

Aldığım puan açıktan bir alım için yeterli midir sizce ? Sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim bu arada

frtgny, 3 yıl önce

Yapılır

frtgny
Şef
16 Ocak 2021 21:50

Hocam net konuşamayız hiçbir şey için. Bu atamada da herkes çok yüksek puanlar söylüyordu, öyle olmadı puanlar. Ama tecrcih vermeyen yüksek puanlıların sayısı kaçtır, 2.3. de onlar devreye girince yüksek mi kalır? Öngörmek mümkün değil. Genel olarak sonuncuda gelebilir ama kimse net bişey bilemez

Ucharflibiri
Aday Memur
16 Ocak 2021 22:19

Anladım. Teşekkür ederim hocam.

frtgny, 3 yıl önce

Hocam net konuşamayız hiçbir şey için. Bu atamada da herkes çok yüksek puanlar söylüyordu, öyle olmadı puanlar. Ama tecrcih vermeyen yüksek puanlıların sayısı kaçtır, 2.3. de onlar devreye girince yüksek mi kalır? Öngörmek mümkün değil. Genel olarak sonuncuda gelebilir ama kimse net bişey bilemez

FFNACİ
Aday Memur
17 Ocak 2021 22:36

Kahin misin hocam bilmem ama sinop il özel geldi zaten şu 30 tercihten en çok istediğim tercihdi ama gelmesi imkanız diyordum nasıl başardınız bilmiyorum ama helal olsun!!

e.cartman, 3 yıl önce

Şansınız %50 bence. Sadece maliyeden alım yapan üniversite memurlukları ve sinop il özel idaresi için şansınız var bence. SGK için de ücra köşelerde bulunanlar için şansınız var. Sınır bir puandasınız bence.

e.cartman
Aday Memur
18 Ocak 2021 00:18

Hayırlı olsun hocam. İstediğiniz yer geldiğine sevindim. Kahin değilim tabii biraz analiz yaptım o kadar :)

FFNACİ, 3 yıl önce

Kahin misin hocam bilmem ama sinop il özel geldi zaten şu 30 tercihten en çok istediğim tercihdi ama gelmesi imkanız diyordum nasıl başardınız bilmiyorum ama helal olsun!!

Toplam 327 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi