Editörler : Kubil ay
«567891011121314151617
16 Ocak 2021 20:39

frtgny
Şef

82.3 puan iktisat gelir mi yoksa açıktan alımlara mi başvurmaliyim ? Ya da 2022 sınavına mi çalışmal

Ucharflibiri, 7 ay önce - Alıntıya git

Son atamaya kadar gelebilir. Şehir-kurum tercihiniz de önemli. Ayrım yapmam diyorsanız beklenir. Daha üst bir beklentimiz varsa sınava çalışmaya başlayın. Açıktan alımlarda da deneyebilirsiniz ama merkezi ve kadrolu her zaman daha iyidir.

16 Ocak 2021 21:23

Ucharflibiri
Aday Memur

Son atamaya kadar gelebilir. Şehir-kurum tercihiniz de önemli. Ayrım yapmam diyorsanız beklenir. Daha üst bir beklentimiz varsa sınava çalışmaya başlayın. Açıktan alımlarda da deneyebilirsiniz ama merkezi ve kadrolu her zaman daha iyidir.

frtgny, 7 ay önce - Alıntıya git

Şehir ya da kurum ayrımım yok. Her ihtimale karşı açıktan alımlara başvuru yapıcam. Açıktan sözleşmeli olarak atanıp ileride yayınlanacak merkezi alımlara da başvuru yapılabilir mi ?

16 Ocak 2021 21:27

frtgny
Şef

Şehir ya da kurum ayrımım yok. Her ihtimale karşı açıktan alımlara başvuru yapıcam. Açıktan sözleşmeli olarak atanıp ileride yayınlanacak merkezi alımlara da başvuru yapılabilir mi ?

Ucharflibiri, 7 ay önce - Alıntıya git

Yapılır

16 Ocak 2021 21:37

Ucharflibiri
Aday Memur

Yapılır

Aldığım puan açıktan bir alım için yeterli midir sizce ? Sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim bu arada

16 Ocak 2021 21:50

frtgny
Şef

Hocam net konuşamayız hiçbir şey için. Bu atamada da herkes çok yüksek puanlar söylüyordu, öyle olmadı puanlar. Ama tecrcih vermeyen yüksek puanlıların sayısı kaçtır, 2.3. de onlar devreye girince yüksek mi kalır? Öngörmek mümkün değil. Genel olarak sonuncuda gelebilir ama kimse net bişey bilemez

16 Ocak 2021 22:19

Ucharflibiri
Aday Memur

Hocam net konuşamayız hiçbir şey için. Bu atamada da herkes çok yüksek puanlar söylüyordu, öyle olmadı puanlar. Ama tecrcih vermeyen yüksek puanlıların sayısı kaçtır, 2.3. de onlar devreye girince yüksek mi kalır? Öngörmek mümkün değil. Genel olarak sonuncuda gelebilir ama kimse net bişey bilemez

Anladım. Teşekkür ederim hocam.

17 Ocak 2021 22:36

FFNACİ
Aday Memur

Şansınız %50 bence. Sadece maliyeden alım yapan üniversite memurlukları ve sinop il özel idaresi için şansınız var bence. SGK için de ücra köşelerde bulunanlar için şansınız var. Sınır bir puandasınız bence.

e.cartman, 7 ay önce - Alıntıya git

Kahin misin hocam bilmem ama sinop il özel geldi zaten şu 30 tercihten en çok istediğim tercihdi ama gelmesi imkanız diyordum nasıl başardınız bilmiyorum ama helal olsun!!

18 Ocak 2021 00:18

e.cartman
Aday Memur

Kahin misin hocam bilmem ama sinop il özel geldi zaten şu 30 tercihten en çok istediğim tercihdi ama gelmesi imkanız diyordum nasıl başardınız bilmiyorum ama helal olsun!!

FFNACİ, 7 ay önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun hocam. İstediğiniz yer geldiğine sevindim. Kahin değilim tabii biraz analiz yaptım o kadar :)

Toplam 328 mesaj
«567891011121314151617

ANKET
Türkiye'nin yangınla mücadelesini nasıl buluyorsunuz?