Editörler : F16 Gökçen
10 Ocak 2021 12:52

2021 Abdi İbrahim Alımları

Arkadaşlar herkese merhaba. 2-3 gün önce bilgilerimin doğruluğunu onaylamak için sms ve mail aldım. Dün de aradılar bilgileri doğruluyor musunuz vs diye. Bu aşamadan sonra mı envanter maili geliyor? Aranan başvuran envanteri çözen oldu mu burada paylaşım da bulunsak..

Yıldım1903
Aday Memur
10 Ocak 2021 20:02

Merhaba beni cuma aradılar sınav geldi bugün çözdüm. Zaman yetmedi açıkçası yoksa sorular kolay. Hayırlısı olsun herkes icin inşallah

DüşünenAdam30
Aday Memur
10 Ocak 2021 20:32

Envanter formunuz geldi mi? Kişisel verilerin korunması hakkında kanun gereği izin istediler benden mail yoluyla, izni verdim ama henüz bir dönüş olmadı.

Yıldım1903
Aday Memur
11 Ocak 2021 00:15

Evet geldi ama kvkk geldikten sonra ararlar muhtemelen. Süreç nerden baksan 1 2 ay sürecek gibi

11 Ocak 2021 22:43

Arkadaşlar merhaba bana perşembe kvk yollamışlardı onayladım cuma günü aramışlar muhtemelen bilgilerimi teyit etmek için ama farketmemişim aradıklarını daha demin farkettim yarın arasam beni aradıkları numaradan bi sıkıntı olur mu

Gökhan Bey34
Aday Memur
12 Ocak 2021 04:13

Tekrar arıyorlar. 0216 lı noları genelde açmam ben hatta açmam. Onlar da bunu düşünerek tekrar iletişime geçti galiba. Ama beklemene gerek yok, ara o noyu beni aramışsınız vs. Bilgilerini yett edecek sonra da mailine test yollayacak. Sessiz ortamda ol yoksa yapamazsın

Uluslararası ilişkil, 3 yıl önce

Arkadaşlar merhaba bana perşembe kvk yollamışlardı onayladım cuma günü aramışlar muhtemelen bilgilerimi teyit etmek için ama farketmemişim aradıklarını daha demin farkettim yarın arasam beni aradıkları numaradan bi sıkıntı olur mu

Gökhan Bey34
Aday Memur
12 Ocak 2021 04:14

teyit yazamamışım :) yett teyit olacak

Gökhan Bey34, 3 yıl önce

Tekrar arıyorlar. 0216 lı noları genelde açmam ben hatta açmam. Onlar da bunu düşünerek tekrar iletişime geçti galiba. Ama beklemene gerek yok, ara o noyu beni aramışsınız vs. Bilgilerini yett edecek sonra da mailine test yollayacak. Sessiz ortamda ol yoksa yapamazsın

12 Ocak 2021 20:13

Aradım yolladılar sınavı yarın çözcem

fahrii41
Aday Memur
13 Ocak 2021 11:44

arayıp sınavı yollamadıklarını mı söylediniz

Uluslararası ilişkil, 3 yıl önce

Aradım yolladılar sınavı yarın çözcem

13 Ocak 2021 15:42

Hayır sınavla ilgili bişey demedim beni aramışsınız dedim beş altı tane soru sordular sonra sınavı yolladılar

Esmerayarife
Aday Memur
13 Ocak 2021 18:40

Bilgi teyidi için dün arandım. Kişilik ve yetenek testi gönderdiler yaptım. Sizce tüm asamalardan sonra 1 -1 buçuk aylık otelde eğitim olur mu yoksa pandemiden dolayı online mi olur

fahrii41
Aday Memur
13 Ocak 2021 21:02

Bilgi teyidinden sonra bana halen envanter gelmedi, arayıp sordum süreç devam ediyor dendi :(

Yıldım1903
Aday Memur
13 Ocak 2021 23:17

3 4 ay sürer mülakatlar 90 bin başvuru varmış. Adamlar trendyol gibi her yere reklam vermişler doğal olarakta başvuru sayısı yüksek süreç uzun sürecek. Pandemi azalır eğitim otelde olur şahsi tahminim

13 Ocak 2021 23:19

Bence yollarlar sınavı bilgi teyidi boşuna yapmazlar merak etmeyin yollamazlarsa bidaha ararsınız.Ben pandemiden dolayı mülakatların bile geç bir vakitte olucagını yada onlıne olacagını dusunuyorum oyuzden egıtımde otelde kalma falan olmayabılır onlıne olur

memuriyettiartık
Aday Memur
16 Ocak 2021 13:25

Merhaba süreç ile ilgili bir ilerleme kaydeden var mı acaba envanter gelen yasa envanter tesirini tamamlayıp dönüş alan kişiler var mıdır

fahrii41
Aday Memur
16 Ocak 2021 15:54

Onay aramasından sonra halen envanter gelmedi..

memuriyettiartık
Aday Memur
17 Ocak 2021 02:13

Umarım hızlı dönüşler alırız olumlu yada olumsuz da olsa süreci beklemek daha zor herhalde

Elifdamlackr
Aday Memur
19 Ocak 2021 08:00

Merhaba banada 6 ocak civarı 0216lı numaradan bilgi güncelleme için telefon geldi mail adresimi güncelledim özellikle daha aonra test geleceği söylendi gelmedi.. bugün aradım süreç devam ediyorum mail toğunluğu sebebiyle gelmemiş olabilir dediler.. gakat bir çok kişinin aynı gün veya ertesi gün gelmiş sanırım.. cvler ilk bakıldığında zaten genelde güncel oluyor telefonda sadece bilgi teyiti yapılıyorsa testi gönderip göndermemeyi neye isnaden seçiyorlar acaba herhangi bir bilginiz var mı ben geleceğini düşünmüyorum rum bu tarihten sonra gerçi ama..

Yıldım1903
Aday Memur
19 Ocak 2021 19:14

Ben şahsen alim yapacaklarını dahi düşünmüyorum. Çünkü ekşi sözlükte ve diğer forumlarda okudum her sene bu şekilde alim açıyor ve her yere ilan veriyorlarmış. Yaklaşık 60 küsur bin başvuru var bu biraz IK için show kısmı aralarından 35 40 kişi alırlarsa alırlar ki onlarda bilmem neyin kuzeni yeğeni olur şahsi düşüncem. Bu arada test geldi bana çözdüm ama sonra iletişime geçilmedi.

Elifdamlackr
Aday Memur
19 Ocak 2021 21:02

evet aynı yorumları bende okudum eski iş arkadaşım 2017 yılında girdi hala çalışmaktadır 2-3 arkadaşım daha var o yıllarda giren ama son 2 yıldır özellikle yeni girenler ve mülakat sürecini yaşayanlar pek memnun değiller gibi.. birde tüm plartformlara reklam verecek ilan çıkılmış

Mehmet Delen
Aday Memur
20 Ocak 2021 00:20

Arkadaşlar merhaba yetenek testini çözdüm ama süre kısıtlamasından dolayı hepsini çözemedim. Bir arkadaş sorularin hepsini çözmemiz gibi bir zorunlulugun olmadığını önemli olan çözdüğün soruların doğru olmasıdır dedi bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Beni aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca olumlu olursa kaç gun içerisinde geri dönüş yapılır?

Toplam 153 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi