Editörler : Mehmet Balci
10 Ocak 2021 18:33   

Kondoktör Tercihi Yapanlar Tüm Şehirleri Yazdınız mı?

Forumda iki kişi, bazı şehirleri tercih listesine yazmadıklarını beyan ettiler. Ben tüm şehirleri yazdım. Tercihte bulunan diğer kişiler de tercih durumlarını yazsa da sonuçları bekleme gerilimimiz biraz azalsa ;)

11 Ocak 2021 14:09

CELİL SÖĞÜT
Aday Memur

heryeri yazdın reis bu kadar işsizliğin çok olduğu bir dönemde il ayırt etmeye hakkımız yok bence (:

11 Ocak 2021 14:15

A.Azorin
Aday Memur

heryeri yazdın reis bu kadar işsizliğin çok olduğu bir dönemde il ayırt etmeye hakkımız yok bence (:

CELİL SÖĞÜT, 2 hafta önce - Alıntıya git
Haklı bir serzeniş. Lakin işi, eşi, ailesi vb. öncelikleri olup her şehri yazmayanlar da var.
11 Ocak 2021 14:21

A.Azorin
Aday Memur
Spesifik bir örnek ama diş tedavisi devam eden bir kadın aday, iyi bir dişçisi olduğu için ve o dişçiye parasını ödeme yükümlülüğü olduğu için tercihlerinde yaşadığı şehri ve o şehre yakın mesafedek şehirlerin dışında tercihte bulunmadığını söylemişti dün gişe başlığında. Kendisine göre son derece haklı bu tür sabepleri olan adaylar da var yani.
11 Ocak 2021 15:23

CELİL SÖĞÜT
Aday Memur

77.50 idi degilmi senin puan

11 Ocak 2021 15:26

CELİL SÖĞÜT
Aday Memur

önümüzde mezun olmayan ve bayanları cıkar en az 70 80 kişi var ilk atama zor gıbı

11 Ocak 2021 15:26

A.Azorin
Aday Memur

77.50 idi degilmi senin puan

;)
11 Ocak 2021 15:28

CELİL SÖĞÜT
Aday Memur

senle aramızda 10 kişi var atanırsan bende gıderim (:

11 Ocak 2021 15:31

A.Azorin
Aday Memur

önümüzde mezun olmayan ve bayanları cıkar en az 70 80 kişi var ilk atama zor gıbı

Önümezdekileri azaltacak en az 10 neden sayabililirim de... Gerekmez! 2014 kpsz'de 84.40 almıştım ona bakarsanız. Tcdd alımlarından haberim yoktu o zamanlar.
11 Ocak 2021 15:33

A.Azorin
Aday Memur

senle aramızda 10 kişi var atanırsan bende gıderim (:

Sizin puan banden fazla mıydı, az mıydı?
11 Ocak 2021 15:36

CELİL SÖĞÜT
Aday Memur

77.35

11 Ocak 2021 15:38

CELİL SÖĞÜT
Aday Memur
Önümezdekileri azaltacak en az 10 neden sayabililirim de... Gerekmez! 2014 kpsz'de 84.40 almıştım ona bakarsanız. Tcdd alımlarından haberim yoktu o zamanlar.
A.Azorin, 2 hafta önce - Alıntıya git

bende azaltacak nedenleri düşünerek kendimi rahatlatıyorum ama 259 kişi reis ne kadar azalabilirki keske öyle olsada atanabilsek (:

11 Ocak 2021 15:53

A.Azorin
Aday Memur

bende azaltacak nedenleri düşünerek kendimi rahatlatıyorum ama 259 kişi reis ne kadar azalabilirki keske öyle olsada atanabilsek (:

Keşka sırf 259 kişi olsü. O sayı sırf bizim bölümdekilar. Turizmcilare hesaba katmadınız herhalde.
11 Ocak 2021 20:00

CELİL SÖĞÜT
Aday Memur

hayırlısı artık daha cok calısıp daha yuksek almalıydık bu kadar streslı beklemezdık en azından

11 Ocak 2021 23:15

Umutluvekarabulutlu
Aday Memur
Keşka sırf 259 kişi olsü. O sayı sırf bizim bölümdekilar. Turizmcilare hesaba katmadınız herhalde.
Turizm de fazla yuksek alan y ok cnku ben ondaki siralama da bakmistm sizde bakin kacinci siradasnz?
11 Ocak 2021 23:17

Umutluvekarabulutlu
Aday Memur

hayırlısı artık daha cok calısıp daha yuksek almalıydık bu kadar streslı beklemezdık en azından

Bence birinci terch olmasa bile ikinci tercihte atanirsnz siz cnku yazin trenler acildgnda yine alimlar olurmus tcdd de calisan birisi soyledi bunu
11 Ocak 2021 23:19

A.Azorin
Aday Memur
Turizm de fazla yuksek alan y ok cnku ben ondaki siralama da bakmistm sizde bakin kacinci siradasnz?
Umutluvekarabulutlu, 2 hafta önce - Alıntıya git
Evet. Baktım. 26 kişi varmış önümda onlardan.
11 Ocak 2021 23:21

Umutluvekarabulutlu
Aday Memur
Evet. Baktım. 26 kişi varmış önümda onlardan.
Halkla iliskilerdeki kadar cok kisi yok yani en azindan bizde de pazarlamacilar var ama Halkla iliskiler kadae cok degl onlarda
11 Ocak 2021 23:25

A.Azorin
Aday Memur
Bence birinci terch olmasa bile ikinci tercihte atanirsnz siz cnku yazin trenler acildgnda yine alimlar olurmus tcdd de calisan birisi soyledi bunu
Bu işin yüz ile tranlerin açılması ile pek bi alakası yok gibi. Öyle olsa kışın koronada bu kadar alım olmazdı. 2018 Kpss'nin 4 alım döneminde aralık alımları fazlü, temmuz alımları az olmuştu. Elimizdeki tek veri bu.
11 Ocak 2021 23:28

A.Azorin
Aday Memur
Temmuzda en fazla 10 civarı alım gelir gibi gözüküyor.
11 Ocak 2021 23:32

Umutluvekarabulutlu
Aday Memur
Temmuzda en fazla 10 civarı alım gelir gibi gözüküyor.
Bunu da sordum oyle bir genelleme yok ihtiyaca gore degisiyor ddi bu duyum beni de korkutmustu bu yuzden sordum yani belli olmaz ama gise icin devami gelir 15 yil sonra ilk defa alim yapiyor ihtiyacta var zaten ddi benm bildiklerm bu kdar o verilere gore degerlenidrip morelimzi bozmayalim puanlarmz cok guzel degl ama yine de guzel sansimiz var umutlu olalim hersey nasip Allahtan insAllah olur 2. De daha fazla beklemeyiz umarim sahsen bnm 1. Den gise icin umudum yok ama kondoktorde biraz isik var cnku kizlarin yanisira erkeklerde de kondoktorluk yazmayaan adaylar var
Toplam 77 mesaj

ANKET
Akademisyenler için doçentlikte dil barajının yükseltilmesini;