Editörler : Mehmet Balci
12 Ocak 2021 12:38   

İlyas Güneş'in kötü bir matematik öğretmeni olması

Matematikten zerre kadar temeliniz varsa bu adamın videolarını seyretmeyin. Zaman kaybedersiniz. Adam 50 dakika video çekiyorsa bunun 30 dakikası uzattıkça uzattığı dört işlemlere gidiyor zaten. Hele geometri anlatımı zaten rezalet, galiba ilk defa Benim Hocam bünyesinde anlatmış geometriyi.. Çözdüğü sorular da alan/konu fark etmeksizin bambasit. Asla karşınıza gelmeyecek, milattan kalma ÖSS soru tipleri.

İlyas Güneş'le çalışan adam matematikte 15 neti geçemez o kadar söylüyorum.

12 Ocak 2021 12:43

Kbrogzz
Memur

Ilyas güneşi tek geçerim hiç bir saniyesinde boş yok herkese de öneriyorum

12 Ocak 2021 12:43

Memur.olacak
Şef
Adama neden sinirlendin ki ztn temeli olan onun videolarına bakmıyor o da o seviyeye uygun anlatmaya çalışıyor, antrenmanlarla matematik içinde geçerli aymı şey o kitapları bitirip kpss de 15 üstü net yapamazsın sdc bir temel oluşturabilirsin, temeli olan arkadaşların tyt matematik anlatan hocaları dinlemesi daha uygun
12 Ocak 2021 12:44

savunmadım
Şef

Ilyas güneşi tek geçerim hiç bir saniyesinde boş yok herkese de öneriyorum

Kbrogzz, 4 gün önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
12 Ocak 2021 12:51

Kbrogzz
Memur

KPSS puanınızı ve matematikten kaç net yaptığınızı sorabilir miyim acaba?

Ben: 92,12 / 23 net.

savunmadım, 4 gün önce - Alıntıya git

Puanının ve netinin şovunu yapmak için emektar bi öğretmeni karalamak doğru değil bu ne kin yahu..

12 Ocak 2021 12:56

savunmadım
Şef

Puanının ve netinin şovunu yapmak için emektar bi öğretmeni karalamak doğru değil bu ne kin yahu..

Kbrogzz, 4 gün önce - Alıntıya git

Vay arkadaş ya, ülkede kimse en ufak bir eleştiriye dâhi gelemiyor yemin ediyorum

Dersi anlatan emektar da o kadar saatini ayırıp dersi dinleyen emektar değil mi? O zaman git de saatlerce dünyanın en boş filmlerini izle, emek var sonuçta di mi? :)) Komiksin duyarga.

12 Ocak 2021 12:58

Vivacissimo
Aday Memur
Hocayı beğenmekle beraber ben de temeli olanın bu videolardan çalışmaması gerektiği kanaatindeyim. Çok temel seviyeye hitap ettiği için fazla ayrıntı zaman kaybına neden olabilir.
12 Ocak 2021 12:58

blt00
Aday Memur

2-3 doğruyla başladım 87 puan ve mattan 17 net yaptım. temel seviyede anlatması onu kötü bi öğretmen yapmaz. her şey senin seviyene bağlı senin iyi bi temelin varsa gidip antremanlarla matematik almazsın. çok gereksiz bi konu

12 Ocak 2021 13:10

max gradel
Aday Memur

kötü demekten ziyada matematiği düşük seviyede olanlar için daha iyi

12 Ocak 2021 13:12

Geci
Genel Müdür

iyidir bence ilyas hoca. tüm sınavlara yönelik yaptığı problemler kitabı çok kötü ama, bunu söylemeden geçmeyeyim.

yine de sınav öncesi tekrar yaparken ilyas hocadan değil de hocawebde'deki hoca ile yaptım. ben hoca webde'nin matematik videolarını daha başarılı buldum. daha yalın bir anlatımı var, belki o yüzden beğendim bilmiyorum.

12 Ocak 2021 13:16

Daredevil43
Aday Memur
Hocanın Kpss matematik çözümlü soru bankasını çok sevdim. En basit seviyeden en zor seviyeye, her konu için özgün soruları olan bir kitaptı. Tavsiye ederim.
12 Ocak 2021 13:17

Sedaamimarr
Aday Memur

Kimseye iyilik yaranmıyor adamın UCRETSIZ anlattığı videolar sayesinde 30 da 28 yaptım. Allah razı olsun beğenmeyen dinlemesin

12 Ocak 2021 13:20

savunmadım
Şef

Kimseye iyilik yaranmıyor adamın UCRETSIZ anlattığı videolar sayesinde 30 da 28 yaptım. Allah razı olsun beğenmeyen dinlemesin

Sedaamimarr, 4 gün önce - Alıntıya git

Ücretsiz mi? Hem de büyük harflerle :D:D:D:D:D

Sen matematikte 28 net yaptıysan ben bu siteye bir daha girmem o kadar söylüyorum, sallamak serbest tabi ahahahaha :D

12 Ocak 2021 13:28

müsmühendisim
Aday Memur

Ücretsiz mi? Hem de büyük harflerle :D:D:D:D:D

Sen matematikte 28 net yaptıysan ben bu siteye bir daha girmem o kadar söylüyorum, sallamak serbest tabi ahahahaha :D

Gördüğüm kadarıyla benim kötü bir taklitçimsin. Yazma tarzını bana benzetmeye çalışıyorsun ama kendini geliştirmen lazım. Bruh.

12 Ocak 2021 13:31

savunmadım
Şef

Gördüğüm kadarıyla benim kötü bir taklitçimsin. Yazma tarzını bana benzetmeye çalışıyorsun ama kendini geliştirmen lazım. Bruh.

müsmühendisim, 4 gün önce - Alıntıya git

Sen kimsin ve ne anlatıyosun Allahın aday memuru adsfdsfsdfds

12 Ocak 2021 13:34

müsmühendisim
Aday Memur

Sen kimsin ve ne anlatıyosun Allahın aday memuru adsfdsfsdfds

Hahahahahahah bu lafımı da kopyalamışsın :) adsfdsfsdfds olmamış ama

12 Ocak 2021 13:37

savunmadım
Şef

Hahahahahahah bu lafımı da kopyalamışsın :) adsfdsfsdfds olmamış ama

müsmühendisim, 4 gün önce - Alıntıya git

Hee öyle mi, hatta İlyas'ı da ilk sen eleştirdin değil mi, olur yav o da olur dert etme :)))))

12 Ocak 2021 13:39

müsmühendisim
Aday Memur

Hee öyle mi, hatta İlyas'ı da ilk sen eleştirdin değil mi, olur yav o da olur dert etme :)))))

Yok ben genelde pegemi eleştiriyordum :) Neyse fake hesaplarımdan biriyle diğer başlıklarda takılayım bari...

12 Ocak 2021 13:44

hürriyet kahramanı
Memur

Belli bir hocadan başladıktan sonra hoca değiştirmek zor. Bir de KPSS cahiliyseniz, ilk kez hazırlanıyorsanız tabi. En azından benim için öyle. Ben de matematiğe İlyas Hoca'dan başladım, matematiği zayıf kitlelere anlattığını fark etmeme rağmen zorlaya zorlaya devam ettim. Hatta hızı 2 yapıyordum, adam o kadar yavaş konuşuyor ki krize girersiniz. Velhasıl; özellikle problemler ve geometri bazında oldukça zayıf kaldığına ben de katılıyorum.

12 Ocak 2021 13:49

eem121
Memur

Ben sözel mantığı nasıl çözeceğimi ilyas hocayla kavradım. Doğru konuşun uleyynn

12 Ocak 2021 13:50

gapesese2020
Aday Memur

su yakit sorusunu 3 bulan hoca degil mi o

Toplam 58 mesaj

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?