Editörler : Mehmet Balcicrops35
12 Ocak 2021 14:51   

Zabıt katipliği
Zabıt katipliğine hazırlanıyorum Önlisans sağlık mezunuyum o yüzden zabıt katipliği hakkında pek bilgim yok , bu konuda bilgilendirecek birisi var mı ?
12 Ocak 2021 14:57

themisbey
Memur

seni almazlar sağlık mezunyum dediğin anda iş biter

12 Ocak 2021 15:00

Hawacr
Aday Memur

themisbey, 2 ay önce - Alıntıya git
Niye ki
12 Ocak 2021 15:04

themisbey
Memur
Niye ki
Hawacr, 2 ay önce - Alıntıya git

şöyle bir muhakeme yapın cevabı bulursunuz

12 Ocak 2021 15:11

Hawacr
Aday Memur

şöyle bir muhakeme yapın cevabı bulursunuz

Mülakatta mı sıkıntı çıkar?
12 Ocak 2021 15:26

Dramaturji
Aday Memur

Ne alaka?
12 Ocak 2021 18:31

piranhags
Memur

bilgisayar sertifikan varsa başvuru yapabilirsin 2 sene aöf tamamlarsanda katiplikte avantajlı olurs

12 Ocak 2021 18:59

piranhags
Memur

adalet mezunları öncelikli

13 Ocak 2021 16:31

themisbey
Memur
Ne alaka?
Dramaturji, 2 ay önce - Alıntıya git

NE ALAKASINI SEN DAHA İYİ BİLİYORSUN O KADAR ADALET MEZUNU VAR AÇIKTA SENİ ALIRLAR MI YARIN ÖBÜR GÜN ÇIKIP GİDECEKSİN HASTANEYE SEN İNANMA AMA MÜLAKATTA BENZER BİR ADAY FIRÇA YEDİ BİZ SENİ NAPALIM KENDİ İŞİNİ YAP DEDİLER

13 Ocak 2021 16:39

Hawacr
Aday Memur

NE ALAKASINI SEN DAHA İYİ BİLİYORSUN O KADAR ADALET MEZUNU VAR AÇIKTA SENİ ALIRLAR MI YARIN ÖBÜR GÜN ÇIKIP GİDECEKSİN HASTANEYE SEN İNANMA AMA MÜLAKATTA BENZER BİR ADAY FIRÇA YEDİ BİZ SENİ NAPALIM KENDİ İŞİNİ YAP DEDİLER

Mülakatta adalet mezunlarına öncelik varda ama kim daha iyiyse o alınır , ayrıca benim bölümümden 70 bin mezun en son alımda sadece 137 kişi aldılar yani ben de keyfimden başvurmuyorum !!!!
13 Ocak 2021 16:43

Dramaturji
Aday Memur

Kardeşim ben de ceza infaz güvenlik hizmetleri bölümü okuyorum. Sadece merak ettim sordum üslubun yanlış.
14 Ocak 2021 17:07

themisbey
Memur
Mülakatta adalet mezunlarına öncelik varda ama kim daha iyiyse o alınır , ayrıca benim bölümümden 70 bin mezun en son alımda sadece 137 kişi aldılar yani ben de keyfimden başvurmuyorum !!!!

beni ilgilendirmez kimsenin umrunda değil bu durum ayrıca terbiyesizlik yapma burada

14 Ocak 2021 17:20

CyberWarrior
Yasaklı

Adalet mezunlarına öncelik falan yok var diyen Türkiye similasyonunu yeniden başlatsın çünkü hiç bişey öğrenememiş ve muhakeme sıfır, bilgisayar sertifikan zaten vardır ilkokul,lise, önlisans aöf örgün bilgisayar içerikli her ders sertifika yerine geçer klavyeye iyi hazırlan 20 katı aday uygulaması olduğu için hep taban puanla 70 le kapatır önce torpil konuşur ama iki arkadaşım torpilsiz girdi birisi anestezi mezunuydu diğeri tdsydi

14 Ocak 2021 21:53

cighikm
Aday Memur

Peynir gibi sağlıkçı alınan şu zamanlarda mülakatta %99 elenirsiniz. Denemesi bedava

14 Ocak 2021 21:57

Hawacr
Aday Memur

Peynir gibi sağlıkçı alınan şu zamanlarda mülakatta %99 elenirsiniz. Denemesi bedava

cighikm, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu kadar cahil olmayı nasıl beceriyorsunuz aklım almıyor , sağlıkçı alımı oluyor adı altında sadece hemşire alımı oluyor onun dışında kalan tüm bölümlerin on binlerce mezunu var alım bekliyorlar . Biraz araştırmanızı öneririm , bedava :)
14 Ocak 2021 22:00

Hawacr
Aday Memur

beni ilgilendirmez kimsenin umrunda değil bu durum ayrıca terbiyesizlik yapma burada

Terbiyesiz olan kısmı ne
15 Ocak 2021 13:34

cighikm
Aday Memur
Bu kadar cahil olmayı nasıl beceriyorsunuz aklım almıyor , sağlıkçı alımı oluyor adı altında sadece hemşire alımı oluyor onun dışında kalan tüm bölümlerin on binlerce mezunu var alım bekliyorlar . Biraz araştırmanızı öneririm , bedava :)

Arkadaşım bunu ben zaten biliyorum, önemli olan komisyonun bunu bilmesi. Sen sağlıkcısın, yarın öbür gün merkezi atamadan atanıp gitme ihtimalin var. Tam işi öğrenecen büronun işi kolaylaşacak hop merkezi atamadan atanıp gideceksin yerine öbür alıma kadar başka birisi gelmeyecek. Komisyon bunu bile bile tercih eder mi sence? Çok duymuşsundur 85 puanla atanamadım 72-73 puanlarla başkaları girdi yerime diye. Bu sence sadece torpil mi ?

17 Ocak 2021 00:34

smyorhn
Aday Memur
Siz nasibinizi kovalayın kardeşim herkes mi torpil yaptırıyor hiç mi Allah'tan korkan insan kalmamış içinizi ferah tutun yapmanız gereken bilgisayar sertifikanız varsa klavye sınavına hazırlanın kpss puanıyla alım yapılan yere başvurduğunuz da en yüksek puandan başlanarak sıralamaya girilir klavye sınavından sonra yine kç katı alınacaksa burdada en yüksekten başlanarak sıralama yapılır en son mülakat aşaması Allah korkusu kul hakkı düşüncesi varsa aklınızda da torpilsiz girersiniz inşallah mülakata da başarılar diliyorum
17 Ocak 2021 09:04

Hawacr
Aday Memur
Siz nasibinizi kovalayın kardeşim herkes mi torpil yaptırıyor hiç mi Allah'tan korkan insan kalmamış içinizi ferah tutun yapmanız gereken bilgisayar sertifikanız varsa klavye sınavına hazırlanın kpss puanıyla alım yapılan yere başvurduğunuz da en yüksek puandan başlanarak sıralamaya girilir klavye sınavından sonra yine kç katı alınacaksa burdada en yüksekten başlanarak sıralama yapılır en son mülakat aşaması Allah korkusu kul hakkı düşüncesi varsa aklınızda da torpilsiz girersiniz inşallah mülakata da başarılar diliyorum
smyorhn, 1 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederimmmm
Toplam 18 mesaj