Editörler : crops35
12 Ocak 2021 15:04

Kamu işçilerinde kurum değiştirme imkanı var mı?

sağlık bakanlığında 4/D sürekli işçiyim,DSİ ye geçiş yapabilir miyim,Makine Teknikeri ve Teknik öğretmenim DSİ mezuniyetime uygun DSİ ye geçiş yapabilme imkanım var mı

hulahopp
Şube Müdürü
14 Ocak 2021 22:49

Yok!

rednick2016
Genel Müdür
15 Ocak 2021 23:19

kısmen...

Benim bildiğim geçici görev ile gidilebiliyor diye biliyorum. Çünkü en son böyle bir kanun onaylanmıştı memur ve işçiler adına.

17 Ocak 2021 00:24

Büyük çoğunluğunuz torpille işe girdiniz (kpssye emek veren gençlete yazık) bir de kurum değiştirmek istiyorsunuz.Tek kelimeyle böyle sistem olmaz.Torpilli kişilere kadro ver gençler kpss ile sürünsün ve atanamasın

rednick2016
Genel Müdür
17 Ocak 2021 03:16

La dingil sen hala orda misin?

Biz bu konulari tartişalı yıllar oldu?

2017 yılının konuları bu dedigin.

Bizde kpss ye girdik önlısans 80 küsür puanim var 3 üniversite mezunuyum su an 4. Yu okuyorum?

Bu dedigin herkes için ispatlaman gerek?

2. Kpss de benim 1 ton hakkim yendi?

Kpss mülakatları sence doğrumu ?

100 kez milyinlarca kisiyi sinavda elememe ragmen 70 alan adam beni mülakatta geçti? Orda yoktu demi torpil?

Ispatlasana hadi bunu?

Cok ağir kufrederim sana mulakarta gitdigimizde 70 puanlik adam disarda ben kazandim bile siz kendi derdinize yanin diyodu daha girmeden? Ve benim kpss önlisans puanim 80 kusur!!!!!!!!!!!

Bas git ağir konuşturma beni..

halklailişkilerci, 3 yıl önce

Büyük çoğunluğunuz torpille işe girdiniz (kpssye emek veren gençlete yazık) bir de kurum değiştirmek istiyorsunuz.Tek kelimeyle böyle sistem olmaz.Torpilli kişilere kadro ver gençler kpss ile sürünsün ve atanamasın

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi