Editörler : Mehmet Balcicrops35
12 Ocak 2021 19:37   

mekatronik teknikerliği okunmaz okunmazzzzzzz !!!!!!!!!!

Arkadaşm fabrikada çalışıyor vemesleğiyle alakalı olmayan işler yaptrılıp asgari ücret alıyor nedeni ise mekatroniğin denkliğini fabrika bile saymıyor yazıklar olsun böyle sisteme okumadan önce 2 5 10 kez düşünülmesi gerekiyor bu bölümün önü açık dendi hiçbirşekilde denklik sayılmıyor ve hala ısrarla okuyanlar var bunu kendinize yapmayın bunu kendinize yapmayın çok üzülüyorum cidden çok üzülüyorum çocuk o kadar çalışkandı ki bu durumda olması ve ayrıca bu durumda olan birçok arkadaşımın olması beni üzüyor.

12 Ocak 2021 20:18

mehmet-0101
Aday Memur

hiç bir bölüm özelde hak ettiği değeri bulamaz inşaat mühendisne bile her işi yaptırıyorlar

12 Ocak 2021 23:31

yesnow
Aday Memur

Forumda 5 yıl önceki konularda bile bunu yazmışsınız sakin hocam. :) Mekatronikte 2022 KPSS'de yığılma olacak dhmi için belli :)

13 Ocak 2021 00:50

yaznaz98
Aday Memur

Açıktan 2 yıllık başka bölüm oku o zaman

14 Ocak 2021 08:27

Habmekelomüh
Aday Memur

Forumda 5 yıl önceki konularda bile bunu yazmışsınız sakin hocam. :) Mekatronikte 2022 KPSS'de yığılma olacak dhmi için belli :)

yesnow, 2 ay önce - Alıntıya git

şimdiden hazırlıklara başlamış işte, aday elemeye çalışıyor. Bir kişiyi bile kandırsa kardır gözüyle bakıyor. Bulduğu her yere Mekatronik şöyle Mekatronik böyle diye atıp tutuyor...

14 Ocak 2021 10:26

Elek.Elektrn.Müh
Aday Memur

şimdiden hazırlıklara başlamış işte, aday elemeye çalışıyor. Bir kişiyi bile kandırsa kardır gözüyle bakıyor. Bulduğu her yere Mekatronik şöyle Mekatronik böyle diye atıp tutuyor...

Habmekelomüh, 2 ay önce - Alıntıya git

Doğru söylüyorsun, banada öyle geliyor bütün mekatronik başlıklarının altına kötülemeye yönelik yorumlar yapıyor üstelik kendiside mekatronikçi. Millet ne okumak isterse okur. Bir kere söyledin mi söyledin fikrini belirttin yeter daha ne her başlığın altına zedeleyici şeyler yazıyorsun. Başka işin mi yok millet uğraşıyor işte bir şekilde.

14 Ocak 2021 13:06

mechatronick
Aday Memur

arkadaşlar sakin olun ben zaten atanmış birisiyim sağlıkçı bir eşim var sorun o değilki sorun şu atanamamak? Sizce siz atananlar yol gösterici olmak istemez misiniz ? Çocuğunuz paramedik okusun istersiniz mesela puanlara açın bakın 89 ile kapatmış

70 80 ile atanmak varken ve sadece dhmi mekatronikten alım yapıyorken bizler genç okumaya hevesli memurluğu hak eden vede bu konuda çok büyük çaba sarf eden kardeşlerimize neden yol gösterici olmak yerine bilinmez ve işin içinden çıkılmaz bir hal almalarını isteyelim?

Kötü niyet aramayın lütfen ama lütfen açın atama puanlarına bakın bugün baktım ve hal içler acısı zamanın da 80 lerle atandımız mekatronikte puanlar 90 ları vurmuş durumda sizlerde uyarabilirdiniz gençler memur olmak istiyor kiminin ailevi durumu kötü kiminin babası yok

Çıkılmaz bir bölüm yerine işin içinden çıkılabilcek ve de kamuda geçerliliği olan bir bölüm okumalarını istemek midir şuç olan ?

14 Ocak 2021 13:21

PetrograD
Memur
Kardeş boşa lagaluga yapma okuyan adamların da çoğu memur evli atanmış, hepsinin tek tamamlamak istedikleri hayali var, o da DHMİ, oraya giden yol da MEKATRONiKten geçer, hadi uza şimdi vakit çalma
14 Ocak 2021 13:23

mechatronick
Aday Memur

peki dediğin gibi olsun kral umarım atanırsın sende +90 ile :)

14 Ocak 2021 13:27

PetrograD
Memur
:D
14 Ocak 2021 13:34

PetrograD
Memur
Mesele atanma değil de dhmi özelleşirse birgün milletin hali ilerde nice olur
14 Ocak 2021 13:36

mechatronick
Aday Memur

:) zaten her sene 10 - 15 kişi alınıyor bunuda sınava giren daha önce atanmış memurlar dolduruyor

14 Ocak 2021 13:40

mechatronick
Aday Memur
Mesele atanma değil de dhmi özelleşirse birgün milletin hali ilerde nice olur
PetrograD, 2 ay önce - Alıntıya git

inşallah özelleşmez dhmi tövbe de çünkü istanbula falan TAV bakıyor tekniker mühendis denmez hepten sıçarız. Ne bilim ya zamanında geleceğin mesleği dediler kandırdılar milleti açılan kadro elin parmaklarını geçmiyor onuda memurlar dolduruyor

Eşim paramedik okurken atanması en kolay bölüm deniyordu son dakika atandı yoksa halimiz haraptı birde tayin vermiyorlar bro atanmak sorun değil ki psikolojisi bozuluyor insanın inan bana bak deliriyor insan keşke 399 değilde 657 li olabilsedim

14 Ocak 2021 13:45

mechatronick
Aday Memur

Hep birlikte bu bölümü okuyan ve memur olmak isteyen kardeşlerimiz için kampanya başlatabiliriz neden atanamasınlar ki ? Devlet kadro açmıyor tek açan tcdd ve dhmi oda bir elin parmaklarını geçmiyor düzenleme yapılsın mesela elektirik mezunları yılda kaç kez ve farklı kurumlara tayin görebiliyor bizler elimizi taşın altına koyalım hep birlikte ne dersiniz ?

Toplam 13 mesaj