Editörler : metin_alkan
13 Ocak 2021 11:57   

Ünv tercih edenler dikkat ömür boyu o il de kalacaksınız

Ünv tercih edenler ömür boyu o il de kalacaklar dikkat

13 Ocak 2021 12:02

darkjusticer
Şef

Neye dayanarak söylüyorsunuz

13 Ocak 2021 12:04

balkan12cc
Şef

Ünv için başka bir ilde şubesi yok nereye tayin isteyeceksin???

13 Ocak 2021 15:10

sahinbaba
Şube Müdürü

ÜNİVERSİTE, BELEDİYELER, ÖZEL İDARELER, MAHALLİ BİRLİKLER

bunlar ancak nakil yoluyla kendi kurumunuzu kendiniz bulmanız şartıyla gidebilirsiniz.

ancak öyle güçlü bir referans gerekiyor ki. Tanıdığınız yerel yöneticilerle bunları halletmek zor.

ben 9 10 yıldır bu haldeyim. eşimin yanına gidemiyorum. konuşmadığım kimse kalmadı.

ama sorunu çözmek çok zor.

eş durumu, engel durumu bunlar, bu kurumlarda geçersiz ifadeler.

13 Ocak 2021 15:11

sahinbaba
Şube Müdürü

eş durumu veya engel durumu bu kurumlarda geçerli mazeretler değildir.

Tekrar ediyorum.

10 sene önce düştüğüm hatayı sakın yapmayın.

Sonra eşinizden ananızdan babanızdan ömür boyu ayrı kalacak olan siz olursunuz.

13 Ocak 2021 16:07

Egeduy
Memur

Yazık bunu birbirimize yapmayalım bari. Karşılıklı kabul edildiği takdirde üniversiteler arası geçiş var bizzat engelli olmayan bir tanıdığım geçti ki biz engelliler için bunun daha kolay olması gerekir.

13 Ocak 2021 16:30

balkan12cc
Şef

Yazık bunu birbirimize yapmayalım bari. Karşılıklı kabul edildiği takdirde üniversiteler arası geçiş var bizzat engelli olmayan bir tanıdığım geçti ki biz engelliler için bunun daha kolay olması gerekir.

Egeduy, 2 ay önce - Alıntıya git

Karşılıklı kabul mü sen nerde yaşıyorsun o dediğin torpilli kimselerde oluyor malesed torpilin varsa sınavsız da devlettin istediğin kurumuna girersin

Dileyen dilediğini tercih etsin adamın yoksa ömür boyu bu kırımdasın

13 Ocak 2021 16:32

berke2510
Daire Başkanı

Karşılıklı kabul mü sen nerde yaşıyorsun o dediğin torpilli kimselerde oluyor malesed torpilin varsa sınavsız da devlettin istediğin kurumuna girersin

Dileyen dilediğini tercih etsin adamın yoksa ömür boyu bu kırımdasın

balkan12cc, 2 ay önce - Alıntıya git

Torpil yoksa ömür boyu gidemezsin ünv vermez başka ünv almaz öyle bir dünya yok o dediğin dünya torpil ile mümkün

13 Ocak 2021 19:36

tnsrkn
Daire Başkanı
Konuyu açan arkadaş doğru söylüyor. Babaniz dayiniz abiniz halaniz Vs bakan değilse çok zor hatta imkansız yer değişikliği yapmak.
18 Ocak 2021 15:20

alıkasap
Aday Memur

hocam merhaba diyelim 2022 de sınava tekrar gırdık daha yuksek aldık kadroda acıldı baska bı kuruma gecısımız mumkunmu.

18 Ocak 2021 17:20

selo71
Şef

Ayıp yaa. Provakasyon!!!. İsteyen istediği yeri yazar !!!

18 Ocak 2021 18:26

Tayinci25
Aday Memur

ÜNİVERSİTE, BELEDİYELER, ÖZEL İDARELER, MAHALLİ BİRLİKLER

bunlar ancak nakil yoluyla kendi kurumunuzu kendiniz bulmanız şartıyla gidebilirsiniz.

ancak öyle güçlü bir referans gerekiyor ki. Tanıdığınız yerel yöneticilerle bunları halletmek zor.

ben 9 10 yıldır bu haldeyim. eşimin yanına gidemiyorum. konuşmadığım kimse kalmadı.

ama sorunu çözmek çok zor.

eş durumu, engel durumu bunlar, bu kurumlarda geçersiz ifadeler.

sahinbaba, 2 ay önce - Alıntıya git

eşiniz sizin yanınıza gelsin, o da mı üni veya belediyede, bu kadar kesin yapmayın etmeyin bence biraz gereksiz çakılı kadro malum ama bir insan bir şehirde ömür boyu kalmak isteyebilir bu kimi için kötü kimi için iyi biseydir

19 Ocak 2021 00:16

gdal67
Aday Memur

Torpil yoksa ömür boyu gidemezsin ünv vermez başka ünv almaz öyle bir dünya yok o dediğin dünya torpil ile mümkün

berke2510, 2 ay önce - Alıntıya git

MESELA BEN ŞIRNAKA ÜNİVERSİTEYE ATANDIM DİYELİM BENİM YAŞADIĞIM ŞEHİRDEDEKİ ÜNİVERSİTEYE GEÇİŞ YAPABİLİRMİYİM EĞER ADAMINI BULSAM

19 Ocak 2021 01:35

hebelebelup
Aday Memur

4.yılımda sgk muvafakat ıstedı beklıyoruz...................

20 Ocak 2021 09:08

sahinbaba
Şube Müdürü

eşiniz sizin yanınıza gelsin, o da mı üni veya belediyede, bu kadar kesin yapmayın etmeyin bence biraz gereksiz çakılı kadro malum ama bir insan bir şehirde ömür boyu kalmak isteyebilir bu kimi için kötü kimi için iyi biseydir

Tayinci25, 1 ay önce - Alıntıya git

bazi arkadaslar adam bulursak gidebilir miyiz diye sormus.

su an buldugun adamin 5 10 sene sonra ayni koltuk veya makamlarda kalacagina inancin varsa niye olmasin.

vekille abi kardes gibi konusabiliyorsan niye olmasin.

rektore, uni daire baskanlarina bi telefonla ulasabiliyorsan niye olmasin.

20 Ocak 2021 09:12

sahinbaba
Şube Müdürü

Tayinci25, 1 ay önce - Alıntıya git

oh ne guzel. gelsin gitsin. bana da bir bardak cay. zar zor sozlesmeli ise girmis ne olacak canim. omur boyu yasariz. kardessssss. git benle muhattap olma. aklini kendine sakla. vereceksen huzur ver. bilgi ver. aklini kendine sakla.

zaten insanlar caniyla ugrasiyo.

NOT : UNI BELEDIYE OZEL IDARE VE MAHALLI BIRLIKLER CAKILI KADROLARDIR. ANKARADA DAYISI AMCASI HALASI TEYZESI ENISTESI KAYINCOSU OLANLAR BILE TEMKINLI OLSUNLAR.

20 Ocak 2021 10:29

emissario
Genel Müdür

Hiçbir memur ömür boyu aynı şehirde çalışmaya mahkum edilemez. Engelli engelsiz fark etmez. Özellikle engelliye asla böyle bir kısıtlama getirilemez. Böyle paylaşımlara yöneticiler müdahale etmeliler. Deli saçması bir paylaşım.

20 Ocak 2021 13:54

BirTekSen01
Şef

Kardeşim adam doğruyu yazmış ne saçma yorumlar var, ne demiş üniversite çakılı kadro e ne var doğru milli eğitime atanırsan istediğin yerde başlarsın ama üniversitenin her ilde şubesi olmadığı için aynı yerde başlarsın üniversiteler özerkdir yani başka üniversite ile aynı kurum değildir, adam uyarmış ruhsalsorunlarınızı niye açığa çıkarıyorsunuz

Toplam 17 mesaj