Editörler : oto-danisman-expert

gdemirkol45
Kapalı
20 Ocak 2021 19:55

Kafam çok karıştı bir arkadaşta olmuyor dedi ben yine de askerlik şubesinden terhis belgesi alayım en iyisi o belge ve fotokopisini götürüyoruz değil mi
s7even, 3 yıl önce
Ben de o sekil evrakla gitmiştim zamanında. Evrakta sorun yaşarsan orada yardımcı oluyorlar. Mülakat günü.

brkyclk23200
Memur
20 Ocak 2021 19:57

Bir soracaktım açıklanan bi liste var baranşlar ve taban puanlar yazıyor. Bu listelere tercihleri şimdi mi yapacağız yoksa ankaraya gittiğimizde orda mı olacak bu işlemler

roodvan19
Aday Memur
20 Ocak 2021 19:59

Peki. Kusura bakmayın. Cevabınız için teşekkürler. Yanlış anlamazsaniz merakimdan soruyorum rütbeniz neydi
s7even, 3 yıl önce
Şimdi öncelikle usta, aga, abi v.s yok. Öncelikle bu ve benzeri sıfatları lugatindan sil. Soruna gelecek olursak kalma gibi bir durumun oluyor. Bütünleme sınavı imkanı sunuyorlar. İllaki orada geçersin diye düşünüyorum. Kaldı ki dersler günü gününe ve disiplinli çalıştığın taktirde yapamayacağın ders değil.

eeemuhendiss
Aday Memur
20 Ocak 2021 20:00

Kızlar icin soyledim ben de kız oldugum icin merak ettikleri bisey varsa diye

s7even, 3 yıl önce
Kızlar ne?

s7even
Memur
20 Ocak 2021 23:06

Tercih ön başvuru esnasında yapılıyordu eskiden. Başvuru yaparken sunması lazımdı. Değişti ise bilemem.
brkyclk23200, 3 yıl önce
Bir soracaktım açıklanan bi liste var baranşlar ve taban puanlar yazıyor. Bu listelere tercihleri şimdi mi yapacağız yoksa ankaraya gittiğimizde orda mı olacak bu işlemler

s7even
Memur
20 Ocak 2021 23:09

Evrak eksiğinin hepsini evrak kabuldeki memur veya uzman düzenliyor. Eğer eksik varsa seni evine göndermiyorlar. Oradan çıktı alıyorlar. Yine de içinin rahat etmesi için askerlik şubesinden alıp gidersin.
gdemirkol45, 3 yıl önce
Kafam çok karıştı bir arkadaşta olmuyor dedi ben yine de askerlik şubesinden terhis belgesi alayım en iyisi o belge ve fotokopisini götürüyoruz değil mi

s7even
Memur
20 Ocak 2021 23:10

Tavsiyem giderken mütevazı takım elbiseni giyin, hiçbir şeyde aşırıya kaçma.
eeemuhendiss, 3 yıl önce

Kızlar icin soyledim ben de kız oldugum icin merak ettikleri bisey varsa diye

Loserbote
Aday Memur
20 Ocak 2021 23:46

Fyt için uzun saçlı-sakallı olmak bir problem yaratır mı

s7even, 3 yıl önce
Tavsiyem giderken mütevazı takım elbiseni giyin, hiçbir şeyde aşırıya kaçma.

s7even
Memur
20 Ocak 2021 23:56

Normalde sorun olmaz komisyonunun karşısına o gün cikmayacaksin. Yine de tavsiye etmem.
Loserbote, 3 yıl önce

Fyt için uzun saçlı-sakallı olmak bir problem yaratır mı

Zaplangoc
Aday Memur
21 Ocak 2021 00:55

Yedek subaylığın adp etkisi kaç puan olarak yansır.

s7even
Memur
21 Ocak 2021 01:10

Yedek subaylığın etkisi mesleğe başladığında etkisini gösterir. 1-0 önde başlarsın.
Zaplangoc, 3 yıl önce

Yedek subaylığın adp etkisi kaç puan olarak yansır.

İllteriş
Aday Memur
21 Ocak 2021 01:29

Öncelikle iyi geceleri. Bu seneki ASB'lık alımlarında D.K.K Yara savunma sınıfı için mülakatlara girmeye hak kazandım. Ancak görünen o ki 2019 alımlarındaki ASB'lar eğitime başlamadı. Bu sene kazanan adaylar eğitime çok geç başlayacak gibi öngörüm var. Bu sene D.K.K kazandığımı varsayarak 2021 ABS alımlarında yine sınav ve mülakatlara girme hakkım var mıdır ?
s7even, 3 yıl önce
Yedek subaylığın etkisi mesleğe başladığında etkisini gösterir. 1-0 önde başlarsın.

eeemuhendiss
Aday Memur
21 Ocak 2021 16:26

Yardımcı sınıfların da şark görevi var mı

fatihhhn
Aday Memur
21 Ocak 2021 16:34

Fiziki yeterlilik sınavında sırada fazla beklememek ve hemen girip çıkmak için saat kaç gibi okulun önüne gitmeliyiz?

37594
Aday Memur
21 Ocak 2021 17:31

Hocam güvenlik soruşturması ve muvafakatname yazısını nasıl yapacağım bilgisayardan doldurmam mi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

0itachi0
Aday Memur
21 Ocak 2021 17:34

Güvenlik soruşturması formu fotoğraf dahil bilgisayar ortamında doldurulup cıkarılacak. Muvafakatname cıktısını alıp elle doldurulup imzalanacak.

37594
Aday Memur
21 Ocak 2021 18:07

Çok sağolun hocam teşekkür ederim

s7even
Memur
21 Ocak 2021 18:12

Var. İkmal sınıfı bayan subay ın Hakkariye atandığını biliyorum.
eeemuhendiss, 3 yıl önce

Yardımcı sınıfların da şark görevi var mı

s7even
Memur
21 Ocak 2021 18:13

Sabah 5 te.
fatihhhn, 3 yıl önce

Fiziki yeterlilik sınavında sırada fazla beklememek ve hemen girip çıkmak için saat kaç gibi okulun önüne gitmeliyiz?

s7even
Memur
21 Ocak 2021 18:14

Başvuru kılavuzunda örneği ve formu mevcut.
37594, 3 yıl önce

Hocam güvenlik soruşturması ve muvafakatname yazısını nasıl yapacağım bilgisayardan doldurmam mi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 153 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi