Editörler : gubaz
27 Ocak 2021 22:11

D.luffy
Genel Müdür

benim az da olsa umudum vardı , yetkili sendika bir açıklama yapmalı, gerçi geçen hafta " seyyanen zamlar toplu sözleşme görüşmelerinden önce yapılmalı" dedi bunun üzerine benim tüm umutlarım da yok oldu,7-8 ay sonrası için i istemişler zammı!

27 Ocak 2021 22:14

D.luffy
Genel Müdür

benim az da olsa umudum vardı , yetkili sendika bir açıklama yapmalı, gerçi geçen hafta " seyyanen zamlar toplu sözleşme görüşmelerinden önce yapılmalı" dedi bunun üzerine benim tüm umutlarım da yok oldu,7-8 ay sonrası için i istemişler zammı!

D.luffy, 1 ay önce - Alıntıya git

*içinistemişler zammı? ben gerçekten anlamadım.

28 Ocak 2021 09:02

RadıkaII ve Sert
Yasaklı

D.luffy, 1 ay önce - Alıntıya git

:))

28 Ocak 2021 16:49

iboni29
Aday Memur

SENDİKALARDAN TOPLU İSTİFA EDİLİRSE SONUÇ ALINIR. SON 5 YILDA MEMURUN MAAŞ KAYBI 1600 TL EKSİK

29 Ocak 2021 01:50

falanfalan
Aday Memur

unutursanız unutulursunuz bilginiz olsun. memurun hak kaybı telafi edilene kadar tam destek.

29 Ocak 2021 02:37

M Y T H
Şube Müdürü

Maaş düşüklüğü hiç konu olmuyor.

Kurs veriliyor. Tatil veriliyor. Akademik başarı feci şekilde isteniyor.

Maaşa gelince

Benzin bitti ;)

29 Ocak 2021 15:39

kpssss1245
Aday Memur

SENDİKALARDAN TOPLU İSTİFA EDİLİRSE SONUÇ ALINIR. SON 5 YILDA MEMURUN MAAŞ KAYBI 1600 TL EKSİK

iboni29, 1 ay önce - Alıntıya git

Toplu istifalar başladı bile benim olduğum yerde.

29 Ocak 2021 21:30

D.luffy
Genel Müdür

Toplu istifalar başladı bile benim olduğum yerde.

kpssss1245, 1 ay önce - Alıntıya git

Sayın sendika temsilcisi arkadaşlar bir duyumunuz ( olumsu-olumsuz) varsa bizimle de paylaşabilir misiniz?

02 Şubat 2021 05:42

Salih4255
Daire Başkanı

Valla oturup kimse kendini polis ile kıyaslamasın, bir polis lafı atılınca ortaya herkes polis ile kendini kıyaslamış, gümrük muhafaza memuru infaz koruma memuru demiş ki yapılan iş ay bi neresi aynı kardeşim, bakañ cumhurbaşkanı il merkezine gelince izinli gününde gümrük muhafaza memuru mu görev alıyor, ilde maç olunca infaz koruma memuru maçta bedavaya görev mi aliyor. Ösym sınavlarında ilk polis geliyor öğretmenden bile çıktıktan sonra polis en aon çıkıyor. Herkesin işi farklı o yüzden kıyaslama yapılması anlamsız. Bu ülkenin kolluk kuvveti iki tanedir polis ve askerdir. Ayni iş diye bisey de yoktur. Polislik ve askerlik zordur doğuşu bi dert batısı bi derttir. Hiç bir meslek ile kiyaslanamaz

03 Şubat 2021 20:04

serhad63
Memur

Valla oturup kimse kendini polis ile kıyaslamasın, bir polis lafı atılınca ortaya herkes polis ile kendini kıyaslamış, gümrük muhafaza memuru infaz koruma memuru demiş ki yapılan iş ay bi neresi aynı kardeşim, bakañ cumhurbaşkanı il merkezine gelince izinli gününde gümrük muhafaza memuru mu görev alıyor, ilde maç olunca infaz koruma memuru maçta bedavaya görev mi aliyor. Ösym sınavlarında ilk polis geliyor öğretmenden bile çıktıktan sonra polis en aon çıkıyor. Herkesin işi farklı o yüzden kıyaslama yapılması anlamsız. Bu ülkenin kolluk kuvveti iki tanedir polis ve askerdir. Ayni iş diye bisey de yoktur. Polislik ve askerlik zordur doğuşu bi dert batısı bi derttir. Hiç bir meslek ile kiyaslanamaz

Salih4255, 1 ay önce - Alıntıya git
ÖSYM ve diğer sınavlar da görev alan polisler sınav ücreti alıyorlar istersen görev almasın olur biter ama para tatlı geliyor. Kimse kimseden üstün değil herkes görevi ne ise onu yapıyor.
04 Şubat 2021 11:09

iamapoliceman
Şube Müdürü
ÖSYM ve diğer sınavlar da görev alan polisler sınav ücreti alıyorlar istersen görev almasın olur biter ama para tatlı geliyor. Kimse kimseden üstün değil herkes görevi ne ise onu yapıyor.
serhad63, 1 ay önce - Alıntıya git
İstersen görev almazsın mı? :) Hiyerarşisini bilmediğin kurumlarda neden önyargılı oluyorsun?
04 Şubat 2021 11:47

Guiliano Terraneo
Memur

ne oldu memura zam haberi? balon sendikanın balon talebi patladı mı?

12 Şubat 2021 23:41

kpssss1245
Aday Memur

ne oldu memura zam haberi? balon sendikanın balon talebi patladı mı?

Guiliano Terraneo, 1 ay önce - Alıntıya git
Zaten hiç ihtimal vermemiştim. Hı istedik mı istedik biz sizi düşünüyoruz gösterileri bunlar.
13 Şubat 2021 14:39

debug
Genel Müdür

hükümetin yarı-resmi temsilcisi olan memurlarnet bile hükümeti eleştirdiğimiz yorumları yayınlamıyor... bu hükümetin memur sevmediği gerçeğini de ele alırsak hayal dünyasında yaşıyorsunuz beyler. Neyinize yetmiyor %3.5+enflasyon "FARKI" çok bile.

19 Şubat 2021 21:28

ogrenci0707
Aday Memur

neredeyse 1.5 ay oldu ses seda yok

20 Şubat 2021 16:23

Akin5234
Aday Memur
Ses yok çünkü yalan dolan. Maksat memurun gazını almak. Unutuldu gitti işte.
21 Şubat 2021 00:20

kıssadar
Aday Memur
Güncel
Toplam 117 mesaj