Editörler : Mehmet Balci
14 Ocak 2021 23:39

savunmadım
Yasaklı

Hakli 89,70 puanimla eem olarak bi yer gelmedi

Aof okuduğum cekoya bu puanla eti maden tcdd iyi sehirler geliyordu

Kit olarak 86 eti maden kutahya

Sgk olarak 83 bitlis gelirdi

Ceko bitmis olsa Ankara Adana vs Kit memur 5500 alırdım fakat eem mezunu olduğum için başını aldım. 500 milyar mezunu olan bölüm 20 bin mezunu olan eemden daha rahat atanip ftr kadar maas aliyor yav.

kasapbey, 1 ay önce - Alıntıya git

ahahahahahah ulan ya şu adamın ahı tüm mühendislik fakültelerini yakacak yemin ederim

16 Ocak 2021 11:57

Sevil Saruhan
Memur

Uluslararası İlişkiler 88 küsür neyin düşüklüğü acaba, ÇEKO 83 küsür olmuş galiba evet o bölümlerde düşüklük var ama genel olarak en düşük İİBF olmuş diyip genele vurmanız saçma.

16 Ocak 2021 12:59

Kadrosuzluk2020
Aday Memur

İibf diyorsunuz ama içinde kaç tane bölümü barındırıyor. İşletme, iktisat, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, maliye ve ekonomi iş idaresi gibi bazı bölümlerde var. Herkes kendi bölümü içinde değil diğer bölümlerle de yarışıyorlar.

16 Ocak 2021 13:23

Sevil Saruhan
Memur

Valla bölüme Göre bakılırsa bizim de öyle durumlarimiz var ben genel İİBF için ve kendi kadrolarına bakmadan başkalarının kadrosuna laf atanlar için söyledim üstünüze alindiysaniz bunlarin birinde mutlaka parmağınız vardır o yüzden inşallah size bu iyi bir ders olur

Esen0646, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne alakası var Uluslararası İlişkiler 88 küsürle kapattı. Bunu İİBF diyipte genellemek yanlış. 73, 77 ile atanan mühendisler de var biz de genelleme yapalım mı, yine onlarda bu kadar inmiş, bizde 80 altı yok ki.

Toplam 44 mesaj