Editörler : Pangaea
12345678910111213»

furkanemytu
Yasaklı
20 Ocak 2021 01:47

sabah 6 oldu mu tak ayaktayımdır. her sağlıklı insan gibi kalkar kalkmaz sıçarım. lifli gıdalardan bolca tükettiğim için kayısı gibi sıçarım. ardından bir bardağa kırdığım iki yumurtayı içerim. eşofmanları çeker sahilde koşarım. belediyemizin yaptırdığı spor parkurlarında aletli jimnastik yaparım. ardından eve dönerim. kahvaltımda bitki çaylarını tercih ederim, tatlı ihtiyacımı kuru kayısıyla karşılarım, ceviz olmazsa olmazımdır, belki biraz yağsız peynir. kahveyi ağzıma sürmeyeli aylar oldu, şekeri bırakalı ise yıllar. işe giderim, işimi severim. bence insan mutlu olduğu işi yapmalı. ofiste masamı süslerim. mutluyum dolayısıyla insanlara gülümserim. sevdiğim şarkıları sık sık mırıldanırım. hiç tanımadığınız birine selam vermek, insanlardan bir merhabayı esirgememek bence dünyanın güzel ve yaşanabilir bir yer olması için yeter de artar bile. bilgisayarımı açarım ona buna çocuk, yavru kedi resmi yollarım. gelen forward maillere ağız dolusu gülerim rakı ve sigara içen maymun resmine güldüğüm dün gibi aklımdadır. çünkü sigara ve rakı içmek insanlara özgü davranışlardır fakat bunu bir maymundan beklemek imkansızdır. işte ben buna gülerim... dostlarıma değer veririm, özel günlerimi unutmam. durup dururken hediyeler alırım onlara. bir işi başardığımda kendimi ödüllendiririm. bir siyah çikolata veya bir meyveli yoğurtla. kendimle barışığımdır, severim kendimi, insanları sevdiğim gibi... tanıdınız mı beni? bilin bakalım kimim ben? memurlar net üyesi.

Farukssss, 3 yıl önce
kardeşim bu başlığı ben açtım .sol düşünce tarzına sahip bir kişi değilim ama samimiyetimle söylüyorum bütün insanların sahip olduğu her bir görüşü çok özel ve değerli buluyorum.Bu şekilde insanları ayırt edici hiçbir kıstasım da olmadı.Bu sadece bir başlık sayfası.BEN SADECE BİR İNSANIN İÇİNDE TAŞIDIĞI MERHAMETE BAKARIM.pusulam bu

Farukssss
Daire Başkanı
20 Ocak 2021 01:55

Bu mesajı gördükten sonra parmaklarıma üzüldüm.
furkanemytu, 3 yıl önce

sabah 6 oldu mu tak ayaktayımdır. her sağlıklı insan gibi kalkar kalkmaz sıçarım. lifli gıdalardan bolca tükettiğim için kayısı gibi sıçarım. ardından bir bardağa kırdığım iki yumurtayı içerim. eşofmanları çeker sahilde koşarım. belediyemizin yaptırdığı spor parkurlarında aletli jimnastik yaparım. ardından eve dönerim. kahvaltımda bitki çaylarını tercih ederim, tatlı ihtiyacımı kuru kayısıyla karşılarım, ceviz olmazsa olmazımdır, belki biraz yağsız peynir. kahveyi ağzıma sürmeyeli aylar oldu, şekeri bırakalı ise yıllar. işe giderim, işimi severim. bence insan mutlu olduğu işi yapmalı. ofiste masamı süslerim. mutluyum dolayısıyla insanlara gülümserim. sevdiğim şarkıları sık sık mırıldanırım. hiç tanımadığınız birine selam vermek, insanlardan bir merhabayı esirgememek bence dünyanın güzel ve yaşanabilir bir yer olması için yeter de artar bile. bilgisayarımı açarım ona buna çocuk, yavru kedi resmi yollarım. gelen forward maillere ağız dolusu gülerim rakı ve sigara içen maymun resmine güldüğüm dün gibi aklımdadır. çünkü sigara ve rakı içmek insanlara özgü davranışlardır fakat bunu bir maymundan beklemek imkansızdır. işte ben buna gülerim... dostlarıma değer veririm, özel günlerimi unutmam. durup dururken hediyeler alırım onlara. bir işi başardığımda kendimi ödüllendiririm. bir siyah çikolata veya bir meyveli yoğurtla. kendimle barışığımdır, severim kendimi, insanları sevdiğim gibi... tanıdınız mı beni? bilin bakalım kimim ben? memurlar net üyesi.

ahmet616161ahmet
Aday Memur
20 Ocak 2021 02:00

boşuna mı diyorum içi güzel ,gönlü güzel , yüzü güzel insan Faruk diye
Farukssss, 3 yıl önce
kardeşim bu başlığı ben açtım .sol düşünce tarzına sahip bir kişi değilim ama samimiyetimle söylüyorum bütün insanların sahip olduğu her bir görüşü çok özel ve değerli buluyorum.Bu şekilde insanları ayırt edici hiçbir kıstasım da olmadı.Bu sadece bir başlık sayfası.BEN SADECE BİR İNSANIN İÇİNDE TAŞIDIĞI MERHAMETE BAKARIM.pusulam bu

Farukssss
Daire Başkanı
20 Ocak 2021 02:03

O senin güzel bakan , gözlerinin güzelliği.
ahmet616161ahmet, 3 yıl önce

Farukssss
Daire Başkanı
20 Ocak 2021 12:23

o kişiye cevap verme zorunluluğum doğduğu için yazdım abi.normalde muhatap bile almam
ahmet616161ahmet, 3 yıl önce

dlkçeko
Aday Memur
20 Ocak 2021 12:32

Sgk hala duyuruyu vermedi tüm kurumlar duyuruyu verdiler umutlar taze tutulsun sabır duygusu güçlensin

Bendenizben
Aday Memur
20 Ocak 2021 19:20

Arkadaşlar 82,56 iktisat olur mu dersiniz

Farukssss
Daire Başkanı
20 Ocak 2021 19:22

neden olmasın beklemede ol sürekli.en son kaç puan ile kapatmış bakmak lazım senin bölüm
Bendenizben, 3 yıl önce

Arkadaşlar 82,56 iktisat olur mu dersiniz

Bendenizben
Aday Memur
20 Ocak 2021 21:42

En son 85 küsür ile ağrı SGK kapatmış.

Bendenizben
Aday Memur
20 Ocak 2021 21:43

Hocam hemşireler gibi değil ki önümüzde kaç kişi var bize sıra ne kadar kaldı bilemiyoruz değil mi y

Bendenizben
Aday Memur
20 Ocak 2021 21:45

Yani şunu demek istiyorum. Branş sıralamama baktığımda bir anlam ifade etmiyor çünküyalnızca kendi bölümümüzle atanmıyoruz. İktisat olarak baktığımda ağrı sgk yeni atanmış onun dışında en son 2018 puanlarıyla girenlerde 81 kere kadar düşmüş.

Bendenizben
Aday Memur
20 Ocak 2021 21:47

Bir de şunu sorayım hocam açıktan memur alımları senede 1 defa mı oluyor. Misal jandarma vs. Bir de PTT ile ilgili başlık göremedim güncel. O alım yapmayacak mı acaba

Farukssss
Daire Başkanı
21 Ocak 2021 01:30

sorunuzu bana mı yönelttiniz ? tam anlayamadım.
Bendenizben, 3 yıl önce

Bir de şunu sorayım hocam açıktan memur alımları senede 1 defa mı oluyor. Misal jandarma vs. Bir de PTT ile ilgili başlık göremedim güncel. O alım yapmayacak mı acaba

Farukssss
Daire Başkanı
21 Ocak 2021 01:35

Telaş yapmayın dostlar.yürekten inanarak söylüyorum.sgk 80 leri bile görecek.alıntılayın.yaşarsak göreceğiz.2020 kpss sıralamalar çok iyi yönde fark etti.sadece sgk değil diğer açıktan alımları da takip edeceğiz.örneğin aile ve sosyal politikalar bakanlığı 15 kişi maliye bölümü genel idare personeli alacak.ilan geldi ayrıntısı siteden duyurulacak.p3 puanı ile.inşallah yds istemez.ama sanırsam istemeyecek.bu ve bu gibi alımlarla da kişi sayısı düşüp atanma puanları azalıyor

lee chandler
Kapalı
21 Ocak 2021 01:37

faruk hocam bu sgk alımlar iibfye mi yönelik yoksa tüm lisans mezunlarına mı?

Farukssss, 3 yıl önce
Telaş yapmayın dostlar.yürekten inanarak söylüyorum.sgk 80 leri bile görecek.alıntılayın.yaşarsak göreceğiz.2020 kpss sıralamalar çok iyi yönde fark etti.sadece sgk değil diğer açıktan alımları da takip edeceğiz.örneğin aile ve sosyal politikalar bakanlığı 15 kişi maliye bölümü genel idare personeli alacak.ilan geldi ayrıntısı siteden duyurulacak.p3 puanı ile.inşallah yds istemez.ama sanırsam istemeyecek.bu ve bu gibi alımlarla da kişi sayısı düşüp atanma puanları azalıyor

Farukssss
Daire Başkanı
21 Ocak 2021 01:38

iibf ye yönelik.çeko , maliye/muhasebe, işletme, iktisat oluyor.bazen tek bölüm bazen de toplu
lee chandler, 3 yıl önce

faruk hocam bu sgk alımlar iibfye mi yönelik yoksa tüm lisans mezunlarına mı?

Bendenizben
Aday Memur
21 Ocak 2021 10:57

Faruk bey bu ilanın linkini paylaşır mısınız göremedim. Öyleyse çok güzel tabi kısmet işi bu işler

Farukssss, 3 yıl önce

Farukssss
Daire Başkanı
21 Ocak 2021 11:56

bakanlığın sitesinde var duyurular bölüm 1 ocak tarihli
Bendenizben, 3 yıl önce

Faruk bey bu ilanın linkini paylaşır mısınız göremedim. Öyleyse çok güzel tabi kısmet işi bu işler

Farukssss
Daire Başkanı
21 Ocak 2021 17:08

iibf lilerde yeni güncel sıralamalar nasıl dostlar?

Bendenizben
Aday Memur
21 Ocak 2021 19:20

Teşekür ederim

Toplam 416 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi