Editörler : Kubil ay
«9101112131415161718192021
13 Kasım 2021 19:13

Sahraçölü
Şube Müdürü

Sgk ile ilgili haber ve yorumlari burdan yapalim ins.yanlis anlama olmasin

14 Kasım 2021 19:18

Farukssss
Şef

Sgk ile ilgili haber ve yorumlari burdan yapalim ins.yanlis anlama olmasin

Sahraçölü, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam iibf sayfamıza da yazabilirsiniz SGK la ilgili. Hiçbir sıkıntı olmaz
14 Kasım 2021 19:31

yorum.X
Şef

Buradaki birkaç kişi tüm iibflilere açılacak lafını duydukları anda hemen kılavuzu bekleyin görürsünüz, yok sizi alıntılayacaz tarzında konuşmaya başlıyorlar sonra da yalandan iyi niyetli görünmek için hayırlısı olsun diyorlar. Cevap vermeye devam etsek bizimle kavga etmeye dünden hazırlar sonra da yok iibfliler bir başlık altında toplansınmış bu kadar çelişmeyin kendinizle. Allah hak edene emek verene nasip etsin yüksek puanı olanların dahil edilmemesi için sevinçle bekleyenlere değil

Gülşah5.5, 3 ay önce - Alıntıya git

çok ayıp, yakıştıramadım:) ....

evet evet. faruk bey, taban yorumu yapmamaya çalışıyorum..tabanı kılavuz gelince konuşuruz..

14 Kasım 2021 19:36

Farukssss
Şef

çok ayıp, yakıştıramadım:) ....

evet evet. faruk bey, taban yorumu yapmamaya çalışıyorum..tabanı kılavuz gelince konuşuruz..

yorum.X, 3 hafta önce - Alıntıya git
Tamamdır hocam :))
15 Kasım 2021 23:20

Maliye-iibf
Aday Memur

2020/1 alımında sgk çok alım yaptı, şimdi bu 3.alımdada çok alacak gibi görünüyor. Sgk bu kadar alımdan sonra dolmasa bari

16 Kasım 2021 08:42

SuSKuNuMm
Şef

2020/1 alımında sgk çok alım yaptı, şimdi bu 3.alımdada çok alacak gibi görünüyor. Sgk bu kadar alımdan sonra dolmasa bari

Maliye-iibf, 3 hafta önce - Alıntıya git

kardeş SGK'ye o kadar çok adam lazım ki. almakla bitmeyecek kadar. Yeter ki almak istesinler. Neredeyse tüm illerdeki SGMlerde servislerde çok az personelle çalışıyorlar. Yoğun olan servisler her gün idareden personel istiyor lakin idare adam mı var verelim diyerek istekleri reddediyor.

16 Kasım 2021 10:21

Etzelll04
Aday Memur

Olası 150 -200 kişilik alımda SGK maliye bölümünde 82.5 a düşer mi 3. atamada arkadaşlar ?

16 Kasım 2021 10:24

Maliye-iibf
Aday Memur

kardeş SGK'ye o kadar çok adam lazım ki. almakla bitmeyecek kadar. Yeter ki almak istesinler. Neredeyse tüm illerdeki SGMlerde servislerde çok az personelle çalışıyorlar. Yoğun olan servisler her gün idareden personel istiyor lakin idare adam mı var verelim diyerek istekleri reddediyor.

SuSKuNuMm, 3 hafta önce - Alıntıya git

İyi bari alsınlar da hem insanlar işsiz kalmasın hem oradaki personel sıkıntı çekmesin

16 Kasım 2021 12:35

yorum.X
Şef

İyi bari alsınlar da hem insanlar işsiz kalmasın hem oradaki personel sıkıntı çekmesin

icra olayı iyi oldu.. kuruma tahsilat lazımdı.. bazı şehirlerde birer kişiye düşmüştü icra memuru.. biri var, 2014ten beri tayin olamadım diyordu.

16 Kasım 2021 21:44

Maliye-iibf
Aday Memur

icra olayı iyi oldu.. kuruma tahsilat lazımdı.. bazı şehirlerde birer kişiye düşmüştü icra memuru.. biri var, 2014ten beri tayin olamadım diyordu.

Hocam çok mu yoğun bir kurum sgk, biraz anlatsanız

16 Kasım 2021 23:08

yorum.X
Şef

Hocam çok mu yoğun bir kurum sgk, biraz anlatsanız

servise göre değişir ama çoğu servis halkla ilişkili olduğundan iş olur..

diğer birçok kuruma gidin günün çoğu zamanı oturur görürsünüz..sgkda da daha çok iş beklenir ve kpss ile gelen iş yapma kapasitesi var gözle bakılır..

kadınlarda süt izni eş tayini vs çok olduğundan müdürler genelde onlara geçici gözle bakar biraz ederler..

SGKda bu faktörleri çokça görürsünüz..

Bir keresinde ankara sgm lerinden biriydi. şube müdürü o birimde 8 kişi var 10 kişilik yerde demişti. (yani yeter sayıda olduğunu düşündü.).. servisteki kişi dedi ki;10kişilik yerde şu an sekiz kişiyiz... 8 kişinin 2si süt izninde 6ya düşer ikisi de yıllık izinde 4 kişi varız 10 kişilik yerde demişti..

16 Kasım 2021 23:50

Maliye-iibf
Aday Memur

servise göre değişir ama çoğu servis halkla ilişkili olduğundan iş olur..

diğer birçok kuruma gidin günün çoğu zamanı oturur görürsünüz..sgkda da daha çok iş beklenir ve kpss ile gelen iş yapma kapasitesi var gözle bakılır..

kadınlarda süt izni eş tayini vs çok olduğundan müdürler genelde onlara geçici gözle bakar biraz ederler..

SGKda bu faktörleri çokça görürsünüz..

Bir keresinde ankara sgm lerinden biriydi. şube müdürü o birimde 8 kişi var 10 kişilik yerde demişti. (yani yeter sayıda olduğunu düşündü.).. servisteki kişi dedi ki;10kişilik yerde şu an sekiz kişiyiz... 8 kişinin 2si süt izninde 6ya düşer ikisi de yıllık izinde 4 kişi varız 10 kişilik yerde demişti..

Anladım hocam sağolun

27 Kasım 2021 13:05

headinthecloudss
Aday Memur
+1
01 Aralık 2021 20:02

enescanak

+1

Toplam 414 mesaj
«9101112131415161718192021

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?