Editörler : yaralı-bir-öykü
14 Ocak 2021 16:45   

Saç çoğalması için çözüm var mı?

arkadaşlar bu saçların dökülmesine önlem ne yapılabilir lüften geröekten iyi önerileriniz var ise söyleyin

19 Ocak 2021 00:58

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
Saç gereksiz bişi bencr
19 Ocak 2021 13:04

liebestraum
Şef

Saç dökülmesinin pek çok farklı nedeni olabilir. Tek nedeni genetik ise ona çözüm yok ne yazık ki. Her saç köküne hangi yaşta döküleceği tek tek kodlanmış önceden, o yüzden bir sene önce veya bir sene sonra o saçlar zayıflayıp ölür mutlaka. Ama genetik değil ise onun nedenini bulmak lazım ilk olarak. İyi bir dermatolog ile görüşün, gerekli tahlilleri yapsın.

19 Ocak 2021 18:50

kanka444
Aday Memur
Pharmaozon Şampuan, Medohbiotin Vitamin, Minoxil Sprey bu üçünü kullandım ben doktor tavsiyesiyle tabiki olumlu etkilerini gördüm tavsiye ederim
22 Ocak 2021 14:46

Şeyda4040
Kapalı

İlk önce kan tahlili yaptırmanı öneririm. Eğer kan değerlerlerin normal ise benimde kullandığım bir sprey var o çok işime yaradı tavsiye edebilirim . Ama b12 ve Demir eksikliği varsa işineyaramaz . Spreyin adı capicade idi . Eczanelerde şampuanla set olarak satılıyor ama internette tek sprey var . Şampuanı bir işe yaramıyor sadece spreyi tavsiye ederim . Çok güçlü bir yapısı var çok saç çıkarıyor . Yüzüne değdirme kıl çıkarıyor . Alın bölgene dikkat et .

23 Ocak 2021 19:24

arkeomania
Şube Müdürü
Minoxil
23 Ocak 2021 21:17

efe1979
Memur
Aman ha minoxil kullanma.seboroik dermatit olursun.ayrica kalp ritmini bozar kalp hastasi olursun.biraktiginda da geri dokulecektir cikardiklari.tek cozum ektirmektir.dokukecek sac dokulur sampuan vs hikaye
23 Ocak 2021 23:30

Selam et
Aday Memur

Mavi serum da işe yarıyor gibi görünse de bırkınca tekrar dökülme oluyor.

24 Ocak 2021 20:06

Safiye sancar
Kapalı

loreal kerastase ürünleri tavsiye ederim mutlaka denemelisin

Toplam 8 mesaj