Editörler : Mehmet Balci
06 Mart 2021 01:10

mehmeteminersoy
Aday Memur
Resmi olarak yeterli olması gerekiyor çünkü GS ve A.a yasası malum kaldırıldı. Fakat kurumlar kafalarına göre gizliden yapıp göreve baslatmayabiliyorlar
Bayblade, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne gerekçeyle baslatmıyorlar acaba.
06 Mart 2021 01:11

Bayblade
Memur
Ne gerekçeyle baslatmıyorlar acaba.
mehmeteminersoy, 1 ay önce - Alıntıya git
48.madde deyip içinden çıkıyorlar. Dava yolu açık tabi. Kazanan da oluyor kazanamayan da
06 Mart 2021 01:15

mehmeteminersoy
Aday Memur
48.madde deyip içinden çıkıyorlar. Dava yolu açık tabi. Kazanan da oluyor kazanamayan da
Kit ler 657 ye tabi değil. 399 da da aynı mı kurallar
06 Mart 2021 01:17

Bayblade
Memur
Kit ler 657 ye tabi değil. 399 da da aynı mı kurallar
Benim bildiğim 399 da daha çok yapıyorlar bunu, zaten geçen sene GS kaldırıldıginda 399 da devam ediyordu sonra oradan da kaldırdılar tabi
06 Mart 2021 01:20

mehmeteminersoy
Aday Memur
Benim bildiğim 399 da daha çok yapıyorlar bunu, zaten geçen sene GS kaldırıldıginda 399 da devam ediyordu sonra oradan da kaldırdılar tabi
Tcdd geçen seneden itibaren güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu istemiyor. Onun yerine aday personel bilgi formu getirmişler. Tercih klavuzunda da gs yapılmış olmak kodu yoktu. Gizliden yapan bi kurum mu bilemiyorum.
06 Mart 2021 01:21

Bayblade
Memur
Tcdd geçen seneden itibaren güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu istemiyor. Onun yerine aday personel bilgi formu getirmişler. Tercih klavuzunda da gs yapılmış olmak kodu yoktu. Gizliden yapan bi kurum mu bilemiyorum.
Şuan hiçbir yer EGM TSK dışında o formu istemiyor zaten. Çok önemli bir şey değil o yapmak isterlerse her türlü yapıyorlar biraz da onların inisiyatifine kalmış .
06 Mart 2021 01:24

KpssAdayı0
Aday Memur
Gs yapamaz arkadaşlar. Adli sicil kaydına bakar. Ona göre süreç ilerler.
06 Mart 2021 20:40

TheInvincible
Aday Memur

Gs yapılmıyor. Gizliden yapma diye bir şey olamaz.

Toplam 28 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?