Editörler :
15 Ocak 2021 19:32   

Not vermek sorunsalı

Şimdi milli eğitim bakanlığından gelen yazıları okudum. Karnelerin çıkması için salıya kadar notların tamamlaması lazım ama derslere hiç gitmeyen çocuklara ne vereceğiz. Ben kendi adıma üç not vereceğim için bir notu yürüttüğüm projeden vereceğim. Bir notu ödev ve eba ödevlerinden vereceğim. Bir notu da ders karışımından vereceğim diyorum ama... Aması var. MEB'ten gelen yazıya göre eba TV'ye giren çocuların da notları tam verilecek diyor. Bunu nasıl öleyim. Arkadaşlar siz ne yapacaksınız? Not verilmesi başlı başına yanlış geliyor bana.

15 Ocak 2021 20:12

drogba-70
Daire Başkanı

neti olmayan var baglatamayan var

giremeyen var koyde oturan calisan var

ailesinden kovid dolayisiyla kayip yasayan var

bizim mudur not verilecek demedi ama verin derlerse herkese memnun olacagi tek bir not vermeyi düşünüyorum.

15 Ocak 2021 23:46

Ahmet Kaleli
Memur

giremeyenlere 85 verdim, belki imkanı yoktur diye, bütün sınıf takdir alıyor

16 Ocak 2021 13:46

ogretmennbey
Aday Memur

Ben de öğrencinin geçen seneki not ortalamasını ve canlı derslere katılımını baz aldım.

16 Ocak 2021 15:14

memurolm
Daire Başkanı

öğretmenlerin favori kelimesi "sorunsal"

16 Ocak 2021 18:08

psikolojikdanışman42
Daire Başkanı

hem ödevini yapmayan hem de derse girmeyene 70, ödevini yapmayan ama derse girene 80, hem ödevini yapan hem de derse girene 90, hem ödevini yapan, hem derse giren hem de derste sorulara yanıt verip aktif katılım sağlayana 100.

16 Ocak 2021 19:51

Kagiş
Şef

FıratSakarya'ya sormak lazım!? Malumunuz, kendileri bu işleri çokk biliyor hem de çoookk)))

17 Ocak 2021 20:46

Telliturnalar
Aday Memur

Psikolojik danışman yorum yspmış. Boş gezenin boş kafaları, siz ne zaman not verdiniz de yorum yapıyorsunuz. Hadi kendi kumunuzda oynayın.

Toplam 7 mesaj