Editörler : crops35
16 Ocak 2021 10:24

İkm,zabıt katipliği alımları
Kpss de 91,5 puan aldım alan ve dalım yok klavyede de iyi değilim zabıt katipliği gelebilir mi klavye kötü olsada ve ikm alımlarında referans olmadan bu puanla atanılır mı

Bayisimsiz
Aday Memur
16 Ocak 2021 11:57

Klavyen iyi değilse nasıl gelsin sırf puanın yüksek diye seni hemen katip yapmazlar

Lise kpss 91puan
Aday Memur
16 Ocak 2021 12:03

Ben de öyle düşünmüştüm onun için başvuru yapmam uğraşmam bile
Bayisimsiz, 3 yıl önce
Klavyen iyi değilse nasıl gelsin sırf puanın yüksek diye seni hemen katip yapmazlar

CyberWarrior
Yasaklı
16 Ocak 2021 12:10

İyi bir puan almışsın ikmye başvur torpil her yerde var sen dene şansını yüksek puanını görünce belki alırlar keşke lisede bi bölümün olsaydı çoktan merkezîden atanmışdin bilgisayar,makine vs sen ikmde şansını dene yoksa ataması olan 1-2 önlisans bölümü oku tekrar gir sınava ve merkezide atan.

Bayisimsiz
Aday Memur
16 Ocak 2021 12:11

Boy ve kilo da sıkıntı yoksa infaz koruma memurluğunda sıralamaya girersin ve torpil olmadan olmaz diye bir şey yok eğer herkesin torpili olsaydı kimse atanamazdı
Lise kpss 91puan, 3 yıl önce
Ben de öyle düşünmüştüm onun için başvuru yapmam uğraşmam bile

CyberWarrior
Yasaklı
16 Ocak 2021 12:13

Önlisans elektrik, mekatronik, makine, sağlık bölümleri vs bişey oku yine alırsın 90 puan ilk atamada DHMİye falan gidersin.

Onur Çiçekgil
Aday Memur
16 Ocak 2021 12:16

İkm kesin gelir referanssız.

Lise kpss 91puan
Aday Memur
16 Ocak 2021 12:23

Hocam zaten üniversitede 3.sınıfım yani artık o işler için çok geç
CyberWarrior, 3 yıl önce

Önlisans elektrik, mekatronik, makine, sağlık bölümleri vs bişey oku yine alırsın 90 puan ilk atamada DHMİye falan gidersin.

ibrahimkcr
Şube Müdürü
16 Ocak 2021 12:51

Mübaşirlik veya ikm arasında tercih yapardım eğer senin yerinde olsam.

Lise kpss 91puan
Aday Memur
16 Ocak 2021 12:53

Mübaşirlik şartları uyuyor mu hiç bakmadım hangisi iyi
ibrahimkcr, 3 yıl önce

Mübaşirlik veya ikm arasında tercih yapardım eğer senin yerinde olsam.

ibrahimkcr
Şube Müdürü
16 Ocak 2021 12:57

Bence ikm daha iyi ama sen ikisini de bir araştır, belki birinde kendine cazip bir yön bulursun ne bileyim. Hangisi daha iyi yerine sana hangisi daha uygun asıl soru bu bence. Dediğim gibi ikisini de araştır kararını ver. İkisine de aynı anda başvurabilirsin de ayrıca.

Lise kpss 91puan, 3 yıl önce
Mübaşirlik şartları uyuyor mu hiç bakmadım hangisi iyi

piranhags
Şef
16 Ocak 2021 20:51

puanın bence baya iyi zabıta felan ne varsa başvur kardşm

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi