Editörler : Mehmet Balci
17 Ocak 2021 01:10

muhendisimbenya
Şube Müdürü

gidip görmek gerekiyordur bence. küçük yer sonuçta, herkes internete ilan atmamış olabilir.

en kötü ihtmalle kamu kurumlarının misafirhanesi v.s. vardır. orada geçici süre kalınabilir.

17 Ocak 2021 01:14

fizyorex
Şube Müdürü

Dhmi, memurluğu havacılardan alarak hata mı etti acaba

17 Ocak 2021 01:19

Aimforblabla
Aday Memur

fizyorex, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam siz kırık çıkıkçı mıydınız?
17 Ocak 2021 01:38

fizyorex
Şube Müdürü
Hocam siz kırık çıkıkçı mıydınız?
Aimforblabla, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben fizyoterapistim. Fakat tahmin ettiğim yerini kırdılarsa kırık çıkıkçıya gitme :D

17 Ocak 2021 01:42

Aimforblabla
Aday Memur

Ben fizyoterapistim. Fakat tahmin ettiğim yerini kırdılarsa kırık çıkıkçıya gitme :D

Ben de kırık çıkık yok da sizdeki kırık çıkığın acısı buraya kadar geliyor....
17 Ocak 2021 01:51

fizyorex
Şube Müdürü
Ben de kırık çıkık yok da sizdeki kırık çıkığın acısı buraya kadar geliyor....
Aimforblabla, 2 ay önce - Alıntıya git

Noldu niye bu kadar sinirlendin ya hahahahaha :D yoksa tespitimde bir doğruluk payı mı gördün hahahaha

17 Ocak 2021 02:15

Viking10
Aday Memur

Nasil da zorunuza gidiyor de mi hala :D

17 Ocak 2021 02:55

fizyorex
Şube Müdürü

Nasil da zorunuza gidiyor de mi hala :D

Viking10, 2 ay önce - Alıntıya git

Aim gitse üzülürüm ama şehir dışında memurluk maaşı=kendi şehrimde fzt maaşı olduğundan çok da ırgaladığım söylenemez :D 96+ adamlar varken bu başlığı açan adamın gitmesi reva mı sence :D

17 Ocak 2021 07:42

osmn77
Aday Memur

ilana koymuyorlar genelde ama araştırsan bir çok ev var kardeşim, kışın biraz zor olur gemi iptal oluyor genelde ama sakinlik istiyorsan çok güzel bir yer, yazları zaten kalabalık oluyor, oradan gidince özlersin emin ol hayırlı olsun diyorum.

17 Ocak 2021 11:02

Viking10
Aday Memur

ilana koymuyorlar genelde ama araştırsan bir çok ev var kardeşim, kışın biraz zor olur gemi iptal oluyor genelde ama sakinlik istiyorsan çok güzel bir yer, yazları zaten kalabalık oluyor, oradan gidince özlersin emin ol hayırlı olsun diyorum.

osmn77, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam

17 Ocak 2021 11:03

Viking10
Aday Memur

Aim gitse üzülürüm ama şehir dışında memurluk maaşı=kendi şehrimde fzt maaşı olduğundan çok da ırgaladığım söylenemez :D 96+ adamlar varken bu başlığı açan adamın gitmesi reva mı sence :D

Sen kendini avut boyle ben atandim dhmiye sonuç bu şimdi yatsin bakalim 8500+ :D

17 Ocak 2021 11:16

Sbkamuyönetimi
Aday Memur

Ne diye bu kadar kin duyuyorsunuz anlamadım. Havacılık mezunu bir insanın buraya atanması kadar doğal bir şey olabilir mi? Sadece puana göre yerleştirileceksek tüm bölüm kodlarını kaldıralım isterseniz. Öğretmenliği de mühendisliği de hemşireliği de üç aylık bir eğitimle kurumda öğrenirsiniz eminim.

Her şeyi geçtim adam atanmış, heyecanlı, telaşlı bir şeyler soruyor siz çıkıp tartışma başlatıyorsunuz. Atanmak istiyor olmanızı anlıyorum yüksek puanlarla atanamayacak olmak, atandıktan sonra düşük maaşlar almak da üzücü. Ama bu öfkenin muhatabı buradaki insanlar değil. Mezun sayınızı artıran, özel sektörde kötü şartlarda çalışmanıza sebep olan, kadro sayılarınızı düşüren kim varsa onlara çatarsanız belki bir sonuca da ulaşırsınız.

17 Ocak 2021 11:23

Cahtko
Memur

marmara adalarındaki memurlar için sabah-akşam özel feribot kaldırıyorlar. gökçeada için de kaldırıyorlardır. sen kurumu ara.

gökçeada bildiğin açık hava hapishanesi.

4 mevsim duramazsın orada.

turkishmonk, 2 ay önce - Alıntıya git

Maalesef adadan çıkamazsın. Onu geç feribot kalkmadığında Bim A101 rafları boş kalıyor.

Ayrıca DHMİ çokk çok rahat. Havalimanı zaten faal değil. Adada genelde tüm kurumlar rahat ama sen yatmaktan bıkacaksın.

17 Ocak 2021 11:28

aksoy999
Şube Müdürü

3 veya 4 yil orda kalip kendimi gelistirmem icin buyuk sans ayrica para biriktirilebilir güzel olacagini dusunuyorum ben

Sen kendini yeterince geliştirmişin zaten hayatını yaşa, yatırım yap, at al, araba al, gez dolaş eğlen. Boşversene zaten 8-8,5 k maaş alacaksın.

17 Ocak 2021 12:37

fizyorex
Şube Müdürü

Sen kendini avut boyle ben atandim dhmiye sonuç bu şimdi yatsin bakalim 8500+ :D

8500 değil 18500 yatsın benim forum hayatım boyunca bir kişinin atanmasında ekmeğinde yaşantısında gözüm olduğu tek an olmamıştır.

Sadece bu kadar saçma başlık açabilen birisinin Dhminin seviyesini düşürdüğünü düşünüyorum :D

17 Ocak 2021 13:31

Viking10
Aday Memur

8500 değil 18500 yatsın benim forum hayatım boyunca bir kişinin atanmasında ekmeğinde yaşantısında gözüm olduğu tek an olmamıştır.

Sadece bu kadar saçma başlık açabilen birisinin Dhminin seviyesini düşürdüğünü düşünüyorum :D

Hadi kardeşim git kendi işine bak seviyeni aşma ileriki yaşantinda sorun yasarsin herkes bu kadar normal karsilamayabilir ;)

17 Ocak 2021 14:11

Kerimhaze
Aday Memur

Yok memur olarak

kardeşim benim orda dhmi memur olarak tanıdığım var bana numaranı özelden yaz seni onla konuşturam akıl al ondan.

17 Ocak 2021 15:56

Viking10
Aday Memur

kardeşim benim orda dhmi memur olarak tanıdığım var bana numaranı özelden yaz seni onla konuşturam akıl al ondan.

Kerimhaze, 2 ay önce - Alıntıya git

Özelden yazdim kardesim

Toplam 38 mesaj