Editörler : ayşegül bgm
17 Ocak 2021 08:34   

2021 att ataması

merhaba arkadaşlar acil tıp teknisyeni mezunuyum 2020 kpssden sıralamam 189 acaba ilk atamada atanma şansım yüksek mi?

17 Ocak 2021 16:02

Atanamayanaciltt
Aday Memur

Merhaba sıralamaniz iyiymiş. Bence atanirsiniz önceki alımlarda 300 kişi falan alınmıştı diye biliyorum. Benimde sıralamam 1700 belki son alımlarda şansım olur inşallah.

17 Ocak 2021 22:54

aisezreal
Aday Memur

Merhaba sıralamaniz iyiymiş. Bence atanirsiniz önceki alımlarda 300 kişi falan alınmıştı diye biliyorum. Benimde sıralamam 1700 belki son alımlarda şansım olur inşallah.

Atanamayanaciltt, 2 ay önce - Alıntıya git

inşallah öyle olurda ikimizde atanırız kardeşim :)

20 Ocak 2021 10:17

A.K.Ç
Aday Memur

rahat atanırsınız bence niye atanamam diye bi şüphenizmi var sıralamanız iyi alım olursa 2 .cide gidersin

20 Ocak 2021 17:25

aisezreal
Aday Memur

rahat atanırsınız bence niye atanamam diye bi şüphenizmi var sıralamanız iyi alım olursa 2 .cide gidersin

A.K.Ç, 2 ay önce - Alıntıya git

şüphem neden olmasın kardeşim Türkiye de olunca insan oturup saçını kaşıyor acaba mı diye... bir de atamalar hakkında daha fazla bilgi olmak için yazdım. ilk atamalarda kaç att alınır bir fikriniz var mı ?

20 Ocak 2021 18:47

A.K.Ç
Aday Memur

şuan 17 ilde 35 istasyon yapılıyormuş 2 ay sonra teslim edilecekmiş . büyük ihtimal atama mart nisan gibi olursa bu açılacak istasyonlarada personel alımı olur .sayıya gelince bakanlık acil sağlık hizmetlerinden belirli bir sayı isteyecek yani acil sağlık için 1000 kontenjan lise hemşire 300 lisans 2000 gibi bunları örnek verdim . acil sağlık hizmetleri müdürü ayrılan bu 1000 acil sağlık kontenjanını ister yarısı att yarısı paramedikte yapar ya da 100 att 900 prm de yapar kendi insiyatifinde . benim tahminlerimce bundan sonra her atama att aralıktaki son atama kadar olur. ortalama 100 150 arası her alımda att alınır. instagramdaki paramedik bilgilendirme grubu ve att der sayfakarının açtıkları canlı yayınlarıda izledim onlarda bu kadar bekliyorlar benimde görüşüm böyle

20 Ocak 2021 18:52

A.K.Ç
Aday Memur

acil sağlık hizmetleri müdürü semih korkutun att der canlı yayınında bundan sonra alımlarda yüzde 80 90 paramedik alımı olacak 112 istasyonlarının geleceği paramedikte bunu kabul etmeliyiz dedi yayını bulup izlerseniz dediğimi daha iyi anlarsınız. gene hiç yoktan her alım 150 kişi alsa 700 800 att atanır 2yılda

20 Ocak 2021 19:15

Attmetehan
Aday Memur
Benim bildiğime göre atamayı il sağlık müdürlüğü atama dönemi öncesi bakanlığa eksik personelini bildiriyor sağlık bakanlıgı maliyenin onayına göre sayıyı belirleyip en gerekli yerlerden başlayıp alım yapıyor benim tahminine göre atama başı 200 300 arası dalgalanır 1400 Att alındıgı zamanda Semih Korkut görevdeydi
21 Ocak 2021 11:37

h.kandemir7
Aday Memur

acil sağlık hizmetleri müdürü semih korkutun att der canlı yayınında bundan sonra alımlarda yüzde 80 90 paramedik alımı olacak 112 istasyonlarının geleceği paramedikte bunu kabul etmeliyiz dedi yayını bulup izlerseniz dediğimi daha iyi anlarsınız. gene hiç yoktan her alım 150 kişi alsa 700 800 att atanır 2yılda

çok olumsuz düşünüyorsun hocam
21 Ocak 2021 13:54

Attmetehan
Aday Memur
Personel dağılımını Att-prm Semih Korkut belirlemiyor sağlık bakanlığı pdc ye göre belirliyor bakanlığın insan kaynakları planlama birimi var hatta oranın görev tanımındada yazıyor
23 Ocak 2021 06:36

aisezreal
Aday Memur

şuan 17 ilde 35 istasyon yapılıyormuş 2 ay sonra teslim edilecekmiş . büyük ihtimal atama mart nisan gibi olursa bu açılacak istasyonlarada personel alımı olur .sayıya gelince bakanlık acil sağlık hizmetlerinden belirli bir sayı isteyecek yani acil sağlık için 1000 kontenjan lise hemşire 300 lisans 2000 gibi bunları örnek verdim . acil sağlık hizmetleri müdürü ayrılan bu 1000 acil sağlık kontenjanını ister yarısı att yarısı paramedikte yapar ya da 100 att 900 prm de yapar kendi insiyatifinde . benim tahminlerimce bundan sonra her atama att aralıktaki son atama kadar olur. ortalama 100 150 arası her alımda att alınır. instagramdaki paramedik bilgilendirme grubu ve att der sayfakarının açtıkları canlı yayınlarıda izledim onlarda bu kadar bekliyorlar benimde görüşüm böyle

yav kaç yıldır att almıyorlardı ilk defa att aldılar konuşmaya başladılar. biraz attler atansın ki sağlık meslek liseleri açılsın. paramedik 78 77 ile atanıyordu hep. bir atamada 1400 att alındı diye meslektaşlarına düşman oluyorlar.

23 Ocak 2021 10:56

stajyertekniker
Şef

yav kaç yıldır att almıyorlardı ilk defa att aldılar konuşmaya başladılar. biraz attler atansın ki sağlık meslek liseleri açılsın. paramedik 78 77 ile atanıyordu hep. bir atamada 1400 att alındı diye meslektaşlarına düşman oluyorlar.

aisezreal, 1 ay önce - Alıntıya git

prm veya att değilim ama önümüzdeki 10 yıl prm hiç mezun vermesin yine de 80 altına düşmez öyle böyle bi yığılma yok orda bi tarafta katlanarak artan prmler bi tarafta 3-4 yıldır mezun vermeyen attler var sağlık liselerinden bu bölümler kalkmamış olsaydı kesinlikle düzen devam ederdi ama şimdi illaki fark olucak hemşireler içinde aynısı geçerli

bunda sonra oranların da böyle olması muhtemel

Toplam 11 mesaj