Editörler : gubaz
17 Ocak 2021 20:12   

Mülakatından elenilen kuruma merkeziden atanma

2018de mülakatından elendiğim aynı kurum aynı ünvanlı pozisyona merkeziden atandım 2020/2 ile. Atanmama engel olur mu bu durum. Biten veya devam eden adli sürecim yok. Kurum:ticaret bakanlığı

18 Ocak 2021 05:50

trackermaker
Şef

İciniz rahat olsun, merkezi atama ile hakkinizla kpss puaninizla atandiginiz bir pozisyondan sizi kimse cikaramaz, mulakatlar kistas degildir. Hayirli olsun.

19 Ocak 2021 01:53

ebru erbay
Aday Memur

İciniz rahat olsun, merkezi atama ile hakkinizla kpss puaninizla atandiginiz bir pozisyondan sizi kimse cikaramaz, mulakatlar kistas degildir. Hayirli olsun.

trackermaker, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim
19 Ocak 2021 09:50

klinux
Aday Memur

güzel intikam olmuş h.olsun

19 Ocak 2021 12:12

trackermaker
Şef

Ablamiz resmen intikam oyle olmaz boyle olur demis :))

19 Ocak 2021 13:16

crops35
Editor
Teşekkür ederim
ebru erbay, 2 ay önce - Alıntıya git

Olmuş olan hayırlı olandır.Hayırlı olsun...

19 Ocak 2021 19:06

ioriyagami80
Aday Memur
Bizim gibi torpili olmayanlar anca merkezi alımda yerleşebilir merkezi alım sayısı da çok az maalesef hayırlı olsun hak eden insanların kazanmasından çok mutluyum.
19 Ocak 2021 19:10

ebru erbay
Aday Memur
:)) çok teşekkürler herkese. Temennim merkezi alımların artıp mülakat denen garabetin kaldırılması, hakedenin hakettiğini alması
19 Ocak 2021 22:00

bozkurt.355
Aday Memur
intikamın güzel olmuş, tebrikler
20 Ocak 2021 13:36

kasapbey
Daire Başkanı
:)) çok teşekkürler herkese. Temennim merkezi alımların artıp mülakat denen garabetin kaldırılması, hakedenin hakettiğini alması
ebru erbay, 2 ay önce - Alıntıya git

demekki mülakat gereksizmiş :)

Kamuda iş bilmeye tecrübeye gerek yok hizmet içi eğitim var zaten.

20 Ocak 2021 15:03

bedem
Şube Müdürü

aynı durum benimde tarım il müdürlüğünün mülakatında başıma geldi. Normalde 90 puanla 1. sırada olmama rağmen 81 puıanlı benden sonraki birini ve 78 puanlı 6. kişiyi almışlardı işçi statüsünde. Daha sonra merkezi alım oldu baktım tarım il müdürlüğü yoktu mebe geçtim memur olarak. şu anda önlisans olarak yine tercih yapabilirdim tarım il müdürlüğünü ama geçmedim ama yıllarca mülakatlarda hakkımı yiyenlerin hepsinide Allaha havale ettim.

21 Ocak 2021 12:29

BilinmeyenMaceracı
Şef

:D Bu olayı çok sevdim haber yapılsın :D torpille alacağını aldıktan sonra merkeziden almış.Bu rezilliği herkes görmeli.Ticaret bakanlığı kapatılsın

21 Ocak 2021 15:51

özgür_54
Şef

Okuyoruz geçiyoruz yada üzülüyoruz kızıyoruz neyse fakat bu arkadaşın 2-3 yılını kim geri verecek yazık deyilmi bu ülkenin yetişmiş insan gücünün zamanına vaktine bırakın bireyi Ülkemize yazık deyilmi... O yüzden memurlar net yetkililerinin mutlaka bunu haber yapması gerekiyor.

(memurlar net. ailesinede teşekkür ediyorum butür haksızlıkları heber yaptığı için iyiki varsınız.)

22 Ocak 2021 10:36

customs_officer
Şube Müdürü

Hayırlı olsun, hiçbir şey olmaz. Orası kimsenin babasının dükkanı değil. Kimse çıkıp da biz seni elemiştik niye gelmiştin diyemez. Ünvan ve il neydi?

25 Ocak 2021 08:48

demircan_74
Aday Memur
Aynı durum benimde başıma gelmişti. Yıllar önce Araştırma görevlisi mülakatina girdim birinci sıradan kazanamadım sonra ÖYP ile kazandım. Bu kezde ben gelmiyorum demiştim ;)
31 Ocak 2021 22:09

rdemir126.rd
Şef
Hayırlı olsun ebru hanım
Toplam 15 mesaj