Editörler : Pangaea

211218
Aday Memur
18 Ocak 2021 16:46

Sertifika derken ne sertifikası ve de transkkript nasıl PDF olarak yükleyeceğiz

ibrahimkcr
Şube Müdürü
18 Ocak 2021 17:49

Diplomayı e devletten indirip başvuru alanına yüklemek istiyorum olmuyor. Diploma yükleyebildiniz mi arkadaşlar

18 Ocak 2021 18:13

başvurum tamamlandı ancak ek dosyalar kısmında yüklediğim diploma ve sertifika gözükmüyor

Mrs. Sherlock
Aday Memur
18 Ocak 2021 18:46

bilgisayar sertifikası ya da transkript

211218, 3 yıl önce
Sertifika derken ne sertifikası ve de transkkript nasıl PDF olarak yükleyeceğiz

Mrs. Sherlock
Aday Memur
18 Ocak 2021 18:53

transkriptin fotoğrafını çektiyseniz onu jpeg to pdf diyerek online olarak çevirebilirsiniz.

211218
Aday Memur
18 Ocak 2021 19:21

Hocam bende Sertfika yok transkript var onun da fotoğrafını çekip nasıl PDF yapacağım bilmiyorım
Mrs. Sherlock, 3 yıl önce

transkriptin fotoğrafını çektiyseniz onu jpeg to pdf diyerek online olarak çevirebilirsiniz.

Mrs. Sherlock
Aday Memur
18 Ocak 2021 19:23

hocam google a jpg to pdf yazın sonra fotoyu yükleyip cevirin ve indirin.. ya da fotograf nasıl pdf e cevrilir yazın. yönlendirir

211218, 3 yıl önce
Hocam bende Sertfika yok transkript var onun da fotoğrafını çekip nasıl PDF yapacağım bilmiyorım

211218
Aday Memur
18 Ocak 2021 19:24

Anladım hocam çok sağolun
Mrs. Sherlock, 3 yıl önce

hocam google a jpg to pdf yazın sonra fotoyu yükleyip cevirin ve indirin.. ya da fotograf nasıl pdf e cevrilir yazın. yönlendirir

isimyok44
Memur
18 Ocak 2021 19:33

Aynen bende de bu sorun var cevaplayabilir misiniz?
ibrahimkcr, 3 yıl önce

Merhaba, cte katipliği başvurusunu yaparken sertifikalar bölümününde klavye türünü belirtmemiz gerekiyor ancak benim sertifikam yok adalet myo mezunuyum ama ille de sertifika girmemi istiyor bu durumu yaşayan var mı acaba? Nasıl çözebiliriz?

İrem Çavdır
Aday Memur
18 Ocak 2021 20:19

Ben maliye mezunuyum sertifikam da yok transkrip im de yok bilgisayar dersi almadım başvurmak İçin illa şart mı bunlardan biri

Ferihahilal
Aday Memur
18 Ocak 2021 20:41

Arkadaşlar ;

Sadece e- devletten mi olacak başvuru?

Ama ben kılavuzu okuduğumda adalet bakanlığı komisyon başkanlığı yazıyordu...

Oradan başvuru olmuyor mu ?

Ben anlamadım ya biri lütfen açıklasın.

lee chandler
Kapalı
18 Ocak 2021 21:15

hocam sanırım yeni duyuruyla değiştirdiler. e devlete giriş adalet bakanlığı iş başvurusu yazıp başvurunuzu yapın

Ferihahilal, 3 yıl önce

Arkadaşlar ;

Sadece e- devletten mi olacak başvuru?

Ama ben kılavuzu okuduğumda adalet bakanlığı komisyon başkanlığı yazıyordu...

Oradan başvuru olmuyor mu ?

Ben anlamadım ya biri lütfen açıklasın.

esil940
Memur
18 Ocak 2021 21:35

Evet şartlardan biri bu. Ya sertifikanız olacak ya da bilgisayar dersi aldığınızı transkript ile göstereceksiniz.

İrem Çavdır, 3 yıl önce
Ben maliye mezunuyum sertifikam da yok transkrip im de yok bilgisayar dersi almadım başvurmak İçin illa şart mı bunlardan biri

Kcm26
Aday Memur
19 Ocak 2021 00:06

Arkadaşlar katip oldugumuzda merkezi atamada tercih verebiliyor muyuz? İstifa süreci nasıl, zorunlu çalışma vs. Bilgisi olan var mı? (Atanma ihtimalim çok düşük, olursa diye fikir edinmek için soruyorum.)

dextrose
Aday Memur
19 Ocak 2021 01:52

Hocam bende de aynı problem var nasıl çözeriz bunu anlayamadım :/

sutebatirilmsbiskuvi, 3 yıl önce

başvurum tamamlandı ancak ek dosyalar kısmında yüklediğim diploma ve sertifika gözükmüyor

ibrahimmarat
Memur
19 Ocak 2021 12:30

Hangi il komisyonuna basvurduysan orda göreve başlıyorsun. Kadrolu oldugun icin ilk 1 sene adat memur olursun sonra asaletin onaylanacak. İsrifa edebilirsin hic bir sorun yok.

Kcm26, 3 yıl önce
Arkadaşlar katip oldugumuzda merkezi atamada tercih verebiliyor muyuz? İstifa süreci nasıl, zorunlu çalışma vs. Bilgisi olan var mı? (Atanma ihtimalim çok düşük, olursa diye fikir edinmek için soruyorum.)

Kcm26
Aday Memur
19 Ocak 2021 12:36

Yani bir senelik süre için mi bu mümkün yoksa genel olarak mı söylüyorsunuz? 1 sene dolunca durum ne oluyor acaba?
ibrahimmarat, 3 yıl önce

Hangi il komisyonuna basvurduysan orda göreve başlıyorsun. Kadrolu oldugun icin ilk 1 sene adat memur olursun sonra asaletin onaylanacak. İsrifa edebilirsin hic bir sorun yok.

lee chandler
Kapalı
19 Ocak 2021 12:54

hocam asaleti aldıktan sonra örneğin kadrolu bi mühendislik kazanıp istifa etsek sorun olur mu? kadro yakmayın diyecek arkadaşlar şimdiden yazıyım puanım kadrolu mühendisliğin yanından bile geçmez kpss2022 için iş ve sınavı bi arada götürmek istiyorum

ibrahimmarat, 3 yıl önce

ibrahimkcr
Şube Müdürü
19 Ocak 2021 12:57

Merhaba. e devletten yaptığım başvuru sonucunda bazı hatalar ve eksiklikler yaşandığını gördüm ve bununla alakalı sizleri yaptığınız başvuruları başvurularınız ekranından kontrol etmenizi tavsiye ediyorum çünkü çoğu kişi başvurusunun hatalı olmuş olmasının farkında olmayabilir!

Öncelikle benim ve birkaç arkadaşımızın karşılaştığı sorunlar:

1- daha başvuru aşamasında dahi kpss puan 0 olarak görünüyor.

2- başvuruyu yapıp onayladıktan sonra kontrol amaçlı baktığımızda ise ek dosyalar bölümünde diploma ve sertifikaların yüklenmediğini görüyoruz.

Sizde de bu tarz veya farklı sorunlar çıktıysa 160'ı arayıp e devleti bilgilendirin ve [email protected] ye mail atarak durumu bildirin.

Mrs. Sherlock
Aday Memur
19 Ocak 2021 13:14

başvurunuz tamamlandı yazısını görene kadar dikkat edin arkadaşlar sistem bi kaç kez hata verdi bende de, diploma ve sertifikayı 2 kez yükledim hatta.

o nedenle dikkat edin başvurularınıza.

Toplam 206 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi