Editörler : Pangaea

Metehan A.
Şube Müdürü
20 Ocak 2021 00:25

Tarih kısmına ne kazacağız o zaman? Çok saçma geldi bana orası. Sertifika bilgisi girin diyor, üstünde klavye türünü belirtin diyor ama klavye türünü yazacak yer yok. Sertifika ismi yerine klavye türü yazsan aşağıda tarih olarak ne seçeceğini bilemiyorsun.

ibrahimkcr, 3 yıl önce

Sertifikanız yoksa klavye türünü tekrar gireceksiniz. Komisyondan öyle söylemişlerdi.

ibrahimkcr
Şube Müdürü
20 Ocak 2021 00:38

başvuru yaptığınız tarihi yazacaksınız mesela 20.01.2021 klavuzda böyle yazıyor.

Metehan A., 3 yıl önce

Tarih kısmına ne kazacağız o zaman? Çok saçma geldi bana orası. Sertifika bilgisi girin diyor, üstünde klavye türünü belirtin diyor ama klavye türünü yazacak yer yok. Sertifika ismi yerine klavye türü yazsan aşağıda tarih olarak ne seçeceğini bilemiyorsun.

Metehan A.
Şube Müdürü
20 Ocak 2021 00:42

Anladım. Kılavuzu tekrar inceleyip baştan yapayım başvuruyu önümüzdeki günlerde. Daha zaman çok nasılsa.

ibrahimkcr, 3 yıl önce

başvuru yaptığınız tarihi yazacaksınız mesela 20.01.2021 klavuzda böyle yazıyor.

ÖZGE GÜRLEYEN
Aday Memur
20 Ocak 2021 09:31

Ay deli olucam diplomayı sertifikayı yükleyip ekliyorum. basvuruyu bitiriyorum. başvurularım kısmında ek dosyalarda gözükmüyor.. 3 kez denedim ya..

lee chandler
Kapalı
20 Ocak 2021 10:29

bende de gözükmüyodu farklı bi zaman tekrar denediğimde olmuştu. ben de başvur butonunu çıkartana kadar kafayı yemek üzereydim pes etmeyin:D

ÖZGE GÜRLEYEN, 3 yıl önce

Ay deli olucam diplomayı sertifikayı yükleyip ekliyorum. basvuruyu bitiriyorum. başvurularım kısmında ek dosyalarda gözükmüyor.. 3 kez denedim ya..

Mrs. Sherlock
Aday Memur
20 Ocak 2021 11:23

evrak kısmına sertifika yüklüyorsanız eğer transkript kısmına da sertifikayı yükleyin arkadaşlar. katip grubunda bi arkadaş öyle demiş..

eğer transkript yüklüyorsanız eğer sertifika kısmına da transkript yükleyin..

yani ek dosya kısmındaki üç kutucak da dolu olacak, böyle bir çözüm bulmuşlar ben denemedim henüz

ibrahimkcr
Şube Müdürü
20 Ocak 2021 12:03

Çözüm doğru arkadaşlar cte yi aradım oradan da öyle söylediler.

Mrs. Sherlock, 3 yıl önce

evrak kısmına sertifika yüklüyorsanız eğer transkript kısmına da sertifikayı yükleyin arkadaşlar. katip grubunda bi arkadaş öyle demiş..

yani ek dosya kısmındaki üç kutucak da dolu olacak, böyle bir çözüm bulmuşlar ben denemedim henüz

ÖZGE GÜRLEYEN
Aday Memur
20 Ocak 2021 12:06

evet haklısın öyle denedim ve oldu. sertifikayı iki kez girdim. üçü de dolunca oluyor.

Mrs. Sherlock
Aday Memur
20 Ocak 2021 14:01

ben de evrak sekmesinde boş kutu kalmayacak şekilde yükledim şu an tamamlandı başvuru ve eksik evrak demiyor,

tarik19961071
Aday Memur
20 Ocak 2021 15:24

Arkadaşlar başvuruda diplomayı yüklememe rağmen başvuru yap dediğimde diploma yüklenmemiş görülüyor. Fakat 3'ününüda diplomayla doldurursam görülüyor. Ben adalet bölümü mezunuyum sertifikam ve transkripim yok zaten gerekde yok. 3'ünede diplomayımı gireyim? Birde Klavye menüsünde ilk kutucuğa "Klavye Türü F" yazdım. Tarih kısmına bugünkü tarihi girdim fakat 3. bölümdeki sertifikayı nerden aldın kutucuğuna ne girecem bende sertifika yok oraya Adalet bölümü mezunuyum'mu yazıcam?

alcang
Aday Memur
20 Ocak 2021 17:17

arkadaşlar sertifika bölümünde sertifikası olmayanlar sertifika adına klavye türünü tarihine başvuru tarihini giriyoruz ama sertifikanın alındığı kurum kısmına ne yazmamız gerekiyor boş bırakınca sistem kabul etmiyor

daahlia
Aday Memur
20 Ocak 2021 19:56

ben sertifika kısmına (Bilgisayar dersi,Q Kalvye) yazdım

alındığı kuruma üniversitenin adını yazdım nasılsa dersini aldık transkript te görünüyor

alcang, 3 yıl önce

arkadaşlar sertifika bölümünde sertifikası olmayanlar sertifika adına klavye türünü tarihine başvuru tarihini giriyoruz ama sertifikanın alındığı kurum kısmına ne yazmamız gerekiyor boş bırakınca sistem kabul etmiyor

aenema13
Memur
20 Ocak 2021 20:33

Ek dosyalar kısmında 3 boşluk mu var? Bende iki tane var diploma ve transkript.

3. dosya ne olacakki başak boşluk yok?

Bi de sertifika kısmı için şöyle yaptım doğru mu?

Sertifikalar

Klavye Türü Belirtiniz Örnek : Q veya F

Sertifika Adı

KLAVYE TÜRÜ Q

Sertifikanın Alındığı Tarih

18/01/2021

Sertifikanın Alındığı Kurum

------- ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

ben de evrak sekmesinde boş kutu kalmayacak şekilde yükledim şu an tamamlandı başvuru ve eksik evrak demiyor,

Mrs. Sherlock
Aday Memur
20 Ocak 2021 21:10

hocam 2. sekmede

-diploma

-sertifika

-transkript

şeklinde idi..

sertifika ve transkript yerine sertifika koydum.

altta yazan sertifika yerine de F klavye sertifikamı koyup klavye türünü belirttim

aenema13, 3 yıl önce

Ek dosyalar kısmında 3 boşluk mu var? Bende iki tane var diploma ve transkript.

3. dosya ne olacakki başak boşluk yok?

Bi de sertifika kısmı için şöyle yaptım doğru mu?

Sertifikalar

Klavye Türü Belirtiniz Örnek : Q veya F

Sertifika Adı

KLAVYE TÜRÜ Q

Sertifikanın Alındığı Tarih

18/01/2021

Sertifikanın Alındığı Kurum

------- ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

20 Ocak 2021 23:40

bendede aynı sıkıntı var.

ÖZGE GÜRLEYEN, 3 yıl önce

neolsamki
Aday Memur
21 Ocak 2021 00:16

Bu bilgi için çok teşekkürler :)

hocam google a jpg to pdf yazın sonra fotoyu yükleyip cevirin ve indirin.. ya da fotograf nasıl pdf e cevrilir yazın. yönlendirir

neolsamki
Aday Memur
21 Ocak 2021 00:18

Kadrolu mühendise yetmiyorsa cte de yetmez yüksek kapatacak maalesef
lee chandler, 3 yıl önce

hocam asaleti aldıktan sonra örneğin kadrolu bi mühendislik kazanıp istifa etsek sorun olur mu? kadro yakmayın diyecek arkadaşlar şimdiden yazıyım puanım kadrolu mühendisliğin yanından bile geçmez kpss2022 için iş ve sınavı bi arada götürmek istiyorum

lee chandler
Kapalı
21 Ocak 2021 00:36

katılıyorum ama yine de denemek lazım

neolsamki, 3 yıl önce
Kadrolu mühendise yetmiyorsa cte de yetmez yüksek kapatacak maalesef

neolsamki
Aday Memur
21 Ocak 2021 11:53

Tabi ki. İnşallah olur
lee chandler, 3 yıl önce

katılıyorum ama yine de denemek lazım