Editörler :
18 Ocak 2021 17:51

b3rn4
Müsteşar Yardımcısı
İlişik kesme için okula gitmeye gerek var mı? Yoksa atandığımız yere eski okul evrakları gönderse ilişik kesilebilir mi acaba
Barbaros198, 1 ay önce - Alıntıya git

Vekalet lazım hocam

18 Ocak 2021 18:35

Barbaros198
Aday Memur

Vekalet lazım hocam

b3rn4, 1 ay önce - Alıntıya git
Sağolun hocam.
18 Ocak 2021 19:44

fizikçisedat
Memur

Başvurularda genel olarak ilk günün sonlarına doğru açılır sistem arkadaşlar bu yıllardır alışılagelmiş bir durumdur ben ilk günde ilk saatlerde sistemin açıldığını görmedim henüz telaş yapmaya altında farklı şeyler aramaya gerek yok katakulli ile yapılan atamalar sessiz sedasız yapılır zaten...

18 Ocak 2021 20:38

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

Başvurularda genel olarak ilk günün sonlarına doğru açılır sistem arkadaşlar bu yıllardır alışılagelmiş bir durumdur ben ilk günde ilk saatlerde sistemin açıldığını görmedim henüz telaş yapmaya altında farklı şeyler aramaya gerek yok katakulli ile yapılan atamalar sessiz sedasız yapılır zaten...

fizikçisedat, 1 ay önce - Alıntıya git
18 Ocak 2021 22:19

fizikçisedat
Memur

Bir gün gecikme değil 22 Ocak'a ertelenmiş..

https://personel.meb.gov.tr/www/2021-yariyil-tatili-mazerete-bagli-yer-degistirme-islemine-iliskin-duyuru/icerik/1143

berfin-meb, 1 ay önce - Alıntıya git

Okudum hocam bilgilendirme yazısını bu sene için değil genelde gerçekleşen durumu belirtmek istemiştim bu sene pandemi dolayisiyla diger yillarin aksine ertelemeler gerceklesebiliyor.Hayırlısı olsun tüm arkadaşlarımız için İnşallah...

Toplam 25 mesaj