Editörler : alex 10
18 Ocak 2021 14:07   

Mesut Özil çok faydalı olmaz.

futbol hayatının sonuna gelmiş ve uzun süredir futbol oynamamış birisi yeni bir van persie vakası olur diye düşünüyorum, diyelim ki çok iyi durumda olsa bile yine de düzenli ve sistemli oyuna alışmış ve böyle bir düzen içinde yıldızı parlayan bir oyuncunun fenerbahçe gibi ne oynadığı belli olmayan sistemsiz ve kaos futbolu oynayan bir takımda katkısı çok ama çok az olacaktır ...

18 Ocak 2021 14:11

mionel lessi
Aday Memur
Acilen bepanthol kullanmalısın
18 Ocak 2021 14:34

kronikadam
Memur
Mesutuda izlemek güzel olur bee :) tamam van persia, falcao facia çıktıda hagi, sneijder, drogba, van hoijdonk, appiah, r.carlos, pepe bunlarda iyi şeyler kattı lige kabul edelim gönül isterki gençken alalım işte kulüplerimizin hali ortada
18 Ocak 2021 16:48

grave.digger1907
Aday Memur

dostum hangi takımı tuttuğunu bilmiyorum ama tahmin ediyorum %99 gs lısın fesatlanmandan belli %100 neden demedim çünkü birçok gslı arkadaşım dahi muhteşem bir transfer olduğunu kabul etti ve zevki kaçmış bitmiş tükenmiş lige yeni bir heyecan geleceğini söyledi. söylediğin gibi olma ihtimali yok mu var tabi neyin garantisi var ki hayatta roberto carlos yaşlı dediler neler yaptı ligde avrupada ama van persie verimsizdi falcao rezaleti daha taze meydanda ama önemli olan pozitif olmak ama bir gs lı olarak bunu senden bekleyemeyiz tabi :D istiyorsun ki mesut da falcao gibi elde patlasın ama bence önümüzdeki 5 sene ligi darmaduman eder avrupada ise maalesef en az 2-3 sağlam transferle desteklenmesi gerekir avrupa farklı bir arena ,kendine avrupa fatihi diyenlerin 35 maçta 2 galibiyet alabildiği zor bir arena. bunu kabul etmek gerekir.

19 Ocak 2021 11:02

Kerem-Cem.80
Yasaklı

dostum hangi takımı tuttuğunu bilmiyorum ama tahmin ediyorum %99 gs lısın fesatlanmandan belli %100 neden demedim çünkü birçok gslı arkadaşım dahi muhteşem bir transfer olduğunu kabul etti ve zevki kaçmış bitmiş tükenmiş lige yeni bir heyecan geleceğini söyledi. söylediğin gibi olma ihtimali yok mu var tabi neyin garantisi var ki hayatta roberto carlos yaşlı dediler neler yaptı ligde avrupada ama van persie verimsizdi falcao rezaleti daha taze meydanda ama önemli olan pozitif olmak ama bir gs lı olarak bunu senden bekleyemeyiz tabi :D istiyorsun ki mesut da falcao gibi elde patlasın ama bence önümüzdeki 5 sene ligi darmaduman eder avrupada ise maalesef en az 2-3 sağlam transferle desteklenmesi gerekir avrupa farklı bir arena ,kendine avrupa fatihi diyenlerin 35 maçta 2 galibiyet alabildiği zor bir arena. bunu kabul etmek gerekir.

grave.digger1907, 1 ay önce - Alıntıya git

arkadas fenerli ve senden de sağlam fenerli..şimdi naparsın bilmem ama sen.

19 Ocak 2021 14:16

UNusAL.PscHO
Yasaklı

sölediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum ama burda verilmek istenen mesaj benim için daha önemli .. kulüpler bu haldeyken bile böyle dünya çapında bir yıldız alarak Fenerbahçe dosta düşmana Türkiye nin en büyük kulübü benim demiştir .. (sakı falcao falan demeyin gs falcao yu aldığında kulüpler bu kadar darboğazda değil, olsa bile uefa tarafından bukadar sıkılmıyorlardı.ayrıyetten gs yıllardır çok iyi cl gelirleri elde etmektedir)

19 Ocak 2021 14:52

kronikadam
Memur

sölediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum ama burda verilmek istenen mesaj benim için daha önemli .. kulüpler bu haldeyken bile böyle dünya çapında bir yıldız alarak Fenerbahçe dosta düşmana Türkiye nin en büyük kulübü benim demiştir .. (sakı falcao falan demeyin gs falcao yu aldığında kulüpler bu kadar darboğazda değil, olsa bile uefa tarafından bukadar sıkılmıyorlardı.ayrıyetten gs yıllardır çok iyi cl gelirleri elde etmektedir)

UNusAL.PscHO, 1 ay önce - Alıntıya git
Muriqin italyaya transferinin nasıl olduğunu bilmemek için salak olmak lazım, niye hep italya niye başka takımlar misal ingiltere gibi ülkeler teklif yapmaz ben sana söyleyeyim çünkü yolsuzluk hile yapmazlar, kuralına uyarlar. Uefa daha şu an sıkmıyor pandemiden dolayı dua edin siz, eğerki biterse bunlara göz yummazlar
19 Ocak 2021 15:04

Hukuk10
Daire Başkanı

ben fenerliyim hemde fanatik fenerliyim benim için kulübün çıkarları herşeyden önemlidir. gerçekçi olmak lazım Mesut makina gibi işleyen takımların altın dişlisiydi ama Fenerbahçe de işi çok zor ben herkesten daha çok isterim başarılı olmasını ama gerçekler öyle olmuyor ne yazik ki ayrıca Erol Bulut'un Mesuttan çok faydalanabileceğini düşünmüyorum ki göreceğiz yakında ....

Toplam 7 mesaj