Editörler : metin_alkan
18 Ocak 2021 15:30   

Ekpss Shu
Arkadaşlar 1. Tercihiniz Egm olabilir maaş,servis,lojman,rahatlık,sadece çocuklarla ilgili iş ve işlemler,polsan,tayin,kücük ilcelerde çalışmama,ayri bir oda,sayica kalabalik teskilat kadrosu,egm prestiji,sivil kiyafet,moral egitim merkezleri ve polisevleri vb bunlara örnek verilebilir...
18 Ocak 2021 16:20

Emre0005
Memur
2.Tercihinize Göç yazabilirsiniz göç,acsh,afad aynı maası egm ise buna ekstra 400 lira tayin bedeli alır egm de sadece çocuklarla ilgili mevzuat üzerinden is ve islem yurutulurken Göç ye ise sadece yabancılarla ilgili mezuattan is ve islemler yurutulur. Açsh tüm mevzuat ve is yogunlugu varken afadda yine mevzuatin genel hukumlerine tabiisinizdir. En yogun açsh iken göç afad ve sonuncuya egm gelir.Orta olcekli anadolu sehirlerinde egmde haftada max 2 vaka ile karsilasirsiniz.Göç yeni kurulmus kadrolarini yeni yeni oturtan bir kurum oldugu icin bunu nitelikli kadro olarak lehinize kullanabilirsiniz...
19 Ocak 2021 18:16

gkhn33
Aday Memur

Emniyette istedigimiz ilin ilcesindeki emniyet mudurlugunede gecebiliyoruz degil mi ilcede subesi varsa eger?

19 Ocak 2021 18:55

gkhn33
Aday Memur

Guncell

19 Ocak 2021 18:59

Emre0005
Memur

Emniyette istedigimiz ilin ilcesindeki emniyet mudurlugunede gecebiliyoruz degil mi ilcede subesi varsa eger?

gkhn33, 1 ay önce - Alıntıya git
Cocuk subede sosyal calismaci istihdami olur
19 Ocak 2021 19:05

KebapçıCelal-7
Aday Memur
2.Tercihinize Göç yazabilirsiniz göç,acsh,afad aynı maası egm ise buna ekstra 400 lira tayin bedeli alır egm de sadece çocuklarla ilgili mevzuat üzerinden is ve islem yurutulurken Göç ye ise sadece yabancılarla ilgili mezuattan is ve islemler yurutulur. Açsh tüm mevzuat ve is yogunlugu varken afadda yine mevzuatin genel hukumlerine tabiisinizdir. En yogun açsh iken göç afad ve sonuncuya egm gelir.Orta olcekli anadolu sehirlerinde egmde haftada max 2 vaka ile karsilasirsiniz.Göç yeni kurulmus kadrolarini yeni yeni oturtan bir kurum oldugu icin bunu nitelikli kadro olarak lehinize kullanabilirsiniz...
Emre0005, 1 ay önce - Alıntıya git

GÖÇ ile ilgili bir şey soracağım VERİ HAZIRLAMA VE KONTROLİŞLETMENİ alıyor ve 6225 nitelik kodu ile. ben bilgisayar mühendisiği mezunuyum. bir sertifikam yok ama yazdığımda gelir mi? atanır mıyım? şartları sağlıyor mu?

21 Ocak 2021 08:39

efesaltik
Aday Memur

Emniyetin maaşı ne kadar hocam. Bir de mesai saatleri nasıldır? Haftasonu gece vs vaka gelince gitmek gerekir mi?

23 Ocak 2021 18:52

anka.violet
Aday Memur

Emniyetin maaşı ne kadar hocam. Bir de mesai saatleri nasıldır? Haftasonu gece vs vaka gelince gitmek gerekir mi?

efesaltik, 1 ay önce - Alıntıya git

bunu ben de merak ediyorum bilen yazabilirse çok güzel olur

23 Ocak 2021 18:54

Emre0005
Memur

bunu ben de merak ediyorum bilen yazabilirse çok güzel olur

anka.violet, 1 ay önce - Alıntıya git
Yeni baslayan bekar 8/1 sosyal calismaci egm de 5400 alir
23 Ocak 2021 19:05

anka.violet
Aday Memur
Yeni baslayan bekar 8/1 sosyal calismaci egm de 5400 alir

hocam tercihte 7/1 ile başlanıyo sağlık hizmetleri olarak geçiyor yani bu son ekpss tercihte o şekilde yazıyordu

Sınıf / Derece Sağlık Hizmetleri (SH) / 7

23 Ocak 2021 19:05

Emre0005
Memur

hocam tercihte 7/1 ile başlanıyo sağlık hizmetleri olarak geçiyor yani bu son ekpss tercihte o şekilde yazıyordu

Sınıf / Derece Sağlık Hizmetleri (SH) / 7

50 lira oynar
23 Ocak 2021 19:07

anka.violet
Aday Memur
50 lira oynar

hocam siz de sosyal çalışmacı mısınız ? Egm de mi çalışıyorsunuz? çok sağolun tüm yanıtlarınız ve bilgileriniz için

23 Ocak 2021 19:08

Emre0005
Memur

hocam siz de sosyal çalışmacı mısınız ? Egm de mi çalışıyorsunuz? çok sağolun tüm yanıtlarınız ve bilgileriniz için

Ben egmde polistim engelli oldum bilgisayar isletmeni kadrosuna atandim 9 yillik memurum bu ekpssde alanda 19. Oldum sosyal calismaci olacagim nasip olursa
23 Ocak 2021 19:12

anka.violet
Aday Memur
Ben egmde polistim engelli oldum bilgisayar isletmeni kadrosuna atandim 9 yillik memurum bu ekpssde alanda 19. Oldum sosyal calismaci olacagim nasip olursa

anladım hocam hakkımızda en iyisi ne ise o olsun ben de sosyal çalışmacı olarak alanda 13.cüyüm siz nereleri yazdınız? bir de ilk atamada yol harcı veriliyor mu? ben şuan sürekli sözleşmeli asdep personeliyim (4b) istanbulda. engelli olduğum için sınava girdim ve puan da iyi gelince kadroya geçmek istedim. tek tercih memleketim orduyu yazdım. egm de sosyal çalışmacı 4b mi yine ya da 4a mı?

23 Ocak 2021 19:15

Emre0005
Memur

anladım hocam hakkımızda en iyisi ne ise o olsun ben de sosyal çalışmacı olarak alanda 13.cüyüm siz nereleri yazdınız? bir de ilk atamada yol harcı veriliyor mu? ben şuan sürekli sözleşmeli asdep personeliyim (4b) istanbulda. engelli olduğum için sınava girdim ve puan da iyi gelince kadroya geçmek istedim. tek tercih memleketim orduyu yazdım. egm de sosyal çalışmacı 4b mi yine ya da 4a mı?

Sen sozlesmeli personelsin istifa edip kadrolu shu olacaksin sana yol harcirahi verilecegini sanmiyorum cunku istifa ile gececeksin ben 5afad 4 acsh yazdim
23 Ocak 2021 19:17

Emre0005
Memur

Bana mesaj at
23 Ocak 2021 19:18

anka.violet
Aday Memur
Sen sozlesmeli personelsin istifa edip kadrolu shu olacaksin sana yol harcirahi verilecegini sanmiyorum cunku istifa ile gececeksin ben 5afad 4 acsh yazdim

sağolun hocam ben ve benim gibi merakta olan arkadaşlar için çok yararlı oldu verdiğiniz bilgiler gönlümüzdeki hayırlısıyla olsun kolay gelsin. atama sonuçlanınca da yazalım nereye atandığımızı (ki inş atanırız )

23 Ocak 2021 19:19

Emre0005
Memur

sağolun hocam ben ve benim gibi merakta olan arkadaşlar için çok yararlı oldu verdiğiniz bilgiler gönlümüzdeki hayırlısıyla olsun kolay gelsin. atama sonuçlanınca da yazalım nereye atandığımızı (ki inş atanırız )

Bana mesaj at gruba alayim aeni
23 Ocak 2021 19:20

Emre0005
Memur

Mesaj alamaiyosun ayarlarini duzenle yazamiyorum sana
23 Ocak 2021 19:21

Emre0005
Memur
Mesaj alamaiyosun ayarlarini duzenle yazamiyorum sana
Ya da bana ozelden numarani yaz
23 Ocak 2021 19:22

anka.violet
Aday Memur
Ya da bana ozelden numarani yaz