Editörler :
18 Şubat 2021 17:48

ogretmen6707
Aday Memur

İdari amiriniz demek size her istediğini yaptırabilir demek değildir. Siz -patron- ile karıştırdınız herhalde! İdari amiriniz sizden ancak mevzuata uygun görevleri yapmanızı isteyebilir.

KDesigner, 1 hafta önce - Alıntıya git

Patronla karıştırma olayı değil de,idari imarin ihtiyaç halinde okula çağırabilir ifadesine istinaden yazmıştım ben hocam.

18 Şubat 2021 17:58

KDesigner
Aday Memur

Patronla karıştırma olayı değil de,idari imarin ihtiyaç halinde okula çağırabilir ifadesine istinaden yazmıştım ben hocam.

ogretmen6707, 1 hafta önce - Alıntıya git

İmza atmaya gitmek ihtiyaç mı oluyor? Sizin yapmanız gereken şey idari izinli ve risk altında olduğunuzu belirterek okula hiçbir şekilde gitmek istemediğinizi önce okula sonra da ilçe ve il Mem'e sırayla vermek. Eğer bunu yapamıyorsanız burada ne kadar da konuşsak boş

19 Şubat 2021 19:59

buk88
Memur

hocam bizi de zorla çağırdılar okula. şimdi benim aklıma asıl takılan şu okullar 1 martta açılıyor keza meslek liseleri vb tüm sınıflar açılıyor bizleri okula çağıracaklar mi yoksa evden eğitime devam mi?

20 Şubat 2021 12:44

ogretmen6707
Aday Memur

hocam bizi de zorla çağırdılar okula. şimdi benim aklıma asıl takılan şu okullar 1 martta açılıyor keza meslek liseleri vb tüm sınıflar açılıyor bizleri okula çağıracaklar mi yoksa evden eğitime devam mi?

buk88, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam evden devam ediyoruz diye biliyorum.

25 Şubat 2021 18:27

Emanet.yemin
Aday Memur

Güncel

25 Şubat 2021 19:05

buk88
Memur

cimere sordum 15 gun oldu yanıt yok maalesef...

26 Şubat 2021 09:06

ogretmen6707
Aday Memur

cimere sordum 15 gun oldu yanıt yok maalesef...

buk88, 2 gün önce - Alıntıya git

Neyi sordunuz hocam? Evden devam edp etmeyeceğimizi mi?

26 Şubat 2021 09:13

KDesigner
Aday Memur

Arkadaşlar idari izinli öğretmenler Cumhurbaşkanlığı genelgesi devam ettiği sürece okula gitmeyecek, ortada genelge varken bir yere sormanıza gerek yok. Sizi sözlü olarak çağırıyorlarsa gitmeyin ve bunu yazılı olarak isteyin.

26 Şubat 2021 12:24

Emanet.yemin
Aday Memur

Cevap geldiğinde bizi de bilgilendiriniz

26 Şubat 2021 20:08

buk88
Memur

Cevap geldiğinde bizi de bilgilendiriniz

Emanet.yemin, Dün - Alıntıya git

gelen yazıda cb kararnamesinde bir değişiklik olmadığı idari izin durumlarının devam ettiğidir. peki idare buna rağmen cagirirsa nasil yol izlemeliyiz?ne diycez idareyle ters düşmek var birde

26 Şubat 2021 23:00

ogretmen6707
Aday Memur

gelen yazıda cb kararnamesinde bir değişiklik olmadığı idari izin durumlarının devam ettiğidir. peki idare buna rağmen cagirirsa nasil yol izlemeliyiz?ne diycez idareyle ters düşmek var birde

buk88, 9 saat önce - Alıntıya git

Evet hocam merakla bekliyoruz cevabı,umarım kısa zamanda gelir.

Toplam 51 mesaj