Editörler : metin_alkan
18 Ocak 2021 20:06   

vhki mi memur mu?

vhki mi memur mu?

18 Ocak 2021 20:40

gökaym
Aday Memur

Oncelikle aynı işi yaparsınız ikiside genel idari hizmetler sınıfı ancak vhki de 30-40 lira fazla maaş söz konusu emeklilikte de keza avantaj olur birde kadro derece atamanizda norm kadroya gore daha avantajlı vhki... avantaj sırası yaparsak buyukten kucuge bilgisayar işletmenivhkimemur

18 Ocak 2021 21:51

TARIK AKÇALI
Aday Memur

Merhaba.Halen Milli Eğitim Bakanlığı hizmetli kadrosunda engelli memur olarak çalışmaktayım. 2020 ekpss de tercih sonucu başka ilde Milli Eğitim Bakanlığı VHKİ olarak atanırsam dilekçe yazarak tekrar kayseriye VHKİ olarak gelebilir miyim? Gelememe durumunda yeni atandigim göreve başlamazsam mevcut hizmetliligime devam edebilirmiyim?

18 Ocak 2021 22:46

Nurtens
Aday Memur

Oncelikle aynı işi yaparsınız ikiside genel idari hizmetler sınıfı ancak vhki de 30-40 lira fazla maaş söz konusu emeklilikte de keza avantaj olur birde kadro derece atamanizda norm kadroya gore daha avantajlı vhki... avantaj sırası yaparsak buyukten kucuge bilgisayar işletmenivhkimemur

gökaym, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne gibi avantajlar vardır açıklayabilir misiniz? Bir de işiçleri bakanlığında çalışmak nasıldır bir bilginiz var mı? tayin vs.

18 Ocak 2021 22:50

Nurtens
Aday Memur

Merhaba.Halen Milli Eğitim Bakanlığı hizmetli kadrosunda engelli memur olarak çalışmaktayım. 2020 ekpss de tercih sonucu başka ilde Milli Eğitim Bakanlığı VHKİ olarak atanırsam dilekçe yazarak tekrar kayseriye VHKİ olarak gelebilir miyim? Gelememe durumunda yeni atandigim göreve başlamazsam mevcut hizmetliligime devam edebilirmiyim?

TARIK AKÇALI, 1 ay önce - Alıntıya git

Meb tayin konusunda çok iyi olduklarını söylüyorlar gerisi hakkında bir bilgim yok

19 Ocak 2021 19:41

umut1982umut
Aday Memur

Meb tayin konusunda çok iyi olduklarını söylüyorlar gerisi hakkında bir bilgim yok

Nurtens, 1 ay önce - Alıntıya git
Kaç puan aldınız ve ne mezunusunuz?
19 Ocak 2021 22:58

Sllue-
Aday Memur

gökaym, 1 ay önce - Alıntıya git

Sekreter bu sıralamada nerede rica etsem cevaplar mısınız

Toplam 6 mesaj