Editörler : supporters.
«127128129130131132133134135136137138»
25 Şubat 2021 18:49

Arkadaşlar jüriler ne zaman açıklanıyor?

gggoksu
Memur
25 Şubat 2021 19:01

null ifadeleri düzeltilmiş. DBS'den kontrol eder misiniz diye mail aldım. Ancak ISSN no yanında fazladan Q3 kodu henüz silinmemiş.

muhmuh34
Kapalı
25 Şubat 2021 19:18

Ben de başvurumu bugün tamamladım. Başvuru sürecinde çektiğimiz sıkıntılar son sıkıntılarımız olur umarım herkese hakkaniyetli iyi niyetli jüriler gelir ve bu süreci güzel bir şekilde atlatırız.

Şimdiden herkese hayırlı olsun.

gggoksu
Memur
25 Şubat 2021 19:42

Başvurusunu tamamlayanlar özgeçmişte makale, bildiri ve kitaplar ulusal ve UA olarak ayrılmamış. Sizde nasıl?

2017 Doçent adayı
Aday Memur
25 Şubat 2021 19:50

Merhaba Hocalarım, özgün makalelerimin bazıları beyannamede sadece atıflar kısmında Makale/Teknik Not vb. olarak görünüyor. Silip tekrar yüklesem de değişmiyor. DBS desteğe mail attım ama dönmediler. Başvuruyu böyle sonlandırsam problem olur mu sizce. Bilgisi olan varsa sevinirim

macadamia
Aday Memur
25 Şubat 2021 19:53

Bir daha değişiklik yapılamaz şeklinde kısa bir açıklama çıkıyor, emin misiniz diye soruyor, EVET dedikten sonra işlem tamamlanıyor.

Hayırlısı olsun hepimiz hakkında

ultsngl, 3 yıl önce

başvurusunu tamamlayan arkadaşlar başvuru tamamla butonuna basınca ne yapmamız gerekiyor korkudan basamıyorum.

doc04
Kapalı
25 Şubat 2021 20:11

Merhabalar,

Başvuruyu tamamladıktan sonra "aday bilgi açıklama işlemleri" kısmında bir bilgi bulunmuyor. Başvuran herkeste aynı durum mu söz konusu acaba?

25 Şubat 2021 20:14

Jüriniz belli olunca aktif olur o bölüm
doc04, 3 yıl önce

Merhabalar,

Başvuruyu tamamladıktan sonra "aday bilgi açıklama işlemleri" kısmında bir bilgi bulunmuyor. Başvuran herkeste aynı durum mu söz konusu acaba?

25 Şubat 2021 20:16

Başvuru sonrası en sık ziyaret edeceğiniz sayfa orası. Yani ekimden beri her gün, sonuç açıklama günlerinde ise her 15 dakikada bir giriyorum. Bir süre sonra ekrandaki en küçük değişiklikleri bir fark ediyorsunuz... :)
doc04, 3 yıl önce

Merhabalar,

sjsi
Aday Memur
25 Şubat 2021 20:18

Hocalarım ben de tamamladım başvurumu az önce, iyi niyetli jürilerle karşılaşırız inşallah hepimiz. Herkese başarılar dilerim.

25 Şubat 2021 20:19

Bu arada şubat 2021 dönemi, geçmiş dönemlerden sarkan başvurularla birlikte rekor başvuru olacak sanırım. Üak bile bunu bekliyor. Bakalım salı günü duyuru yapıldığında kaç kişi başvurmuş olacak.

doc04
Kapalı
25 Şubat 2021 20:21

Teşekkkürler hocam, herkese başarılar dilerim.

Unutkanderviş, 3 yıl önce
Jüriniz belli olunca aktif olur o bölüm

zimberdyal
Şef
25 Şubat 2021 20:22

Benim 1 yayınımda bu durum var, kaç kere mail attım. Doktora öncesi olan diğer yayınlarım Dr. Öncesi şeklinde görünüyor fakat 1 tane yayın doktora öncesi olmasına rağmen Dr. Sonrası görünüyor. Defalarca mail atmama rağmen dönüş olmadı. Dolayısıyla yapabileceğim bir şey yok. Eğer bundan etik ihlali verirlerse diye gönderdiğim bütün mailleri durduruyorum. Umarım sistemsel bir düzeltme yaparlar. Yoksa gerisi bizi aşıyor.

Ponderado, 3 yıl önce

Yok hocam, yayınlarımın bazısı doktora sonrası gözüküyor.

Bu sorun olacak gibi.... Ne yapmalı hiç bilmiyorum...

25 Şubat 2021 20:23

Ben olsam puanlamazdım. Bu net bir etik ihlal.
zimberdyal, 3 yıl önce

Benim 1 yayınımda bu durum var, kaç kere mail attım. Doktora öncesi olan diğer yayınlarım Dr. Öncesi şeklinde görünüyor fakat 1 tane yayın doktora öncesi olmasına rağmen Dr. Sonrası görünüyor. Defalarca mail atmama rağmen dönüş olmadı. Dolayısıyla yapabileceğim bir şey yok. Eğer bundan etik ihlali verirlerse diye gönderdiğim bütün mailleri durduruyorum. Umarım sistemsel bir düzeltme yaparlar. Yoksa gerisi bizi aşıyor.

25 Şubat 2021 20:29

Kıymetli Hocalarım, benim dilekçe tarihimde 19/02/2021 yazıyor. Bu sorun teşkil eder mi?

melpomeneman
Aday Memur
25 Şubat 2021 20:31

Merhaba,

Sosyal bilimlerde sistemde correspondence author olduğumuzu belirtebileceğimiz bir alan mevcut mudur?

hamush
Şube Müdürü
25 Şubat 2021 20:40

Hayır hocam
memur.28, 3 yıl önce

Kıymetli Hocalarım, benim dilekçe tarihimde 19/02/2021 yazıyor. Bu sorun teşkil eder mi?

hamush
Şube Müdürü
25 Şubat 2021 20:42

Buna neden ihtiyaç duyuyorsunuz ki jüri zaten hem sizin girdiğiniz pdf yi hem de online verisyonunu inceleyecek. Ama açıklama kısmına bunu yazabilirsiniz.
melpomeneman, 3 yıl önce

Merhaba,

Sosyal bilimlerde sistemde correspondence author olduğumuzu belirtebileceğimiz bir alan mevcut mudur?

hamush
Şube Müdürü
25 Şubat 2021 20:45

Mailler işe yaramaz hocam. Forumlarda doktora öncesi ve sonrası sistem hatası olarak yanlış puanlanan kişilerin başarısız sayıldığı veya etiğe gittiği çok örnek var. Bence bu eseri diğer yayına atın ve puanlamayın. Bunu 2018 marttan beri içinde olduğum dbs ve üak sistemini, etik süreçleri ve Dava konularını bildiğim için söylüyorum. Karar sizin.. Ancak bu durum net bir etik ihlaldir ve jürileri tanımıyorsanız kesinlikle etiğe sevk edilirsiniz.
zimberdyal, 3 yıl önce

melpomeneman
Aday Memur
25 Şubat 2021 20:51

Bir makalemde görünüyor, diğerlerinde görünmüyor. Nedenini merak ettim. Böyle bir kısım var da ben mi gözden geçirdim diye. Bir de benim de makalelerim atıf kısmında "Makale/Teknik not vb." olarak görünüyor. Böyle başvurmam umarım sorun olmaz. Çünkü 5 gündür atıflarımda çıkan problemlerden yıldım. Ancak ortak yazarın eseri silmesiyle çözüm buldum.

Toplam 8769 mesaj
«127128129130131132133134135136137138»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi