Editörler : metin_alkan
«270271272273274275276277278279280281282
12 Haziran 2021 15:36

hamsiloss
Aday Memur

Bu sonuçlar 11 haziran itibarıyla açıklandı. Şu aşamada yeni bir açıklama yok. Haziran sonunda yeni açıklamalar olacak. Bu hafta etik veya doçentlik toplantısı yok. Bekleyen herkese sabırlar diliyorum.

Aygül.Bahar, Dün - Alıntıya git

Merhaba Aygül.Bahar hocam,

Şubat dönemi adayı olarak sonucumuz maalesef açıklanmadı. Yazılanları okuduktan sonra dosyam hakkında ÜAK'ı aramayı aklımın ucundan bile geçirmedim zaten. Bu zaman aralığında (süreç demiyorum bu kelimeden bıkmış millet) kattıklarınız için teşekkürler. Hatta ÜAK'ın bile size size teşekkür etmesi lazım, önemli tarihler hakkında bilgi vererek iş yüklerini azalttığınız için.

Bir sorum olacak izninizle.

Tüm dosyaları jüriler tarafından 16 Mayıs tarihinden önce girilmiş (olumlu veya olumsuz verilmiş olabilir ama etik ve asgarisi olmayan ) dosyası 20-26-31 mayıs kurullarından herhangi birinde görüşülmüş, adalet bakanlığı yazışmaları tamamlanmış, sonucu açıklanmayan Şubat dönemi adaylar var mıdır? Bunu niye soruyorum, bir umut belki ben öyleyimdir ve bu hafta sonucum belli olur. Ama etik veya asgarisi olmayan ve diğer işlemleri bitmiş bir dosya niye açıklanmasın ki, benimkisi de laf ola beri gele..

Saygılarımla

12 Haziran 2021 16:04

Dr.Doç.Başvuru
Aday Memur

Bu sonuçlar 11 haziran itibarıyla açıklandı. Şu aşamada yeni bir açıklama yok. Haziran sonunda yeni açıklamalar olacak. Bu hafta etik veya doçentlik toplantısı yok. Bekleyen herkese sabırlar diliyorum.

Aygül.Bahar, Dün - Alıntıya git
Hocam iki dosyası olan jürilerin son rapor girme tarihini 25 haziran olarak biliyoruz. Sizce bu durumda olan arkadaşların sonuçları kurban bayramından önce açıklanır mı.
12 Haziran 2021 16:19

aklınıkullanan
Aday Memur

Hocam son aldığım bilgiye göre şubat döneminde epey bir dosyanın ya yedek ya da asil jürinin (genellikle tek bir jüri üyesi) bildirimi ile etiğe sevk edildiği yönünde. Dün Aygül hocanın söylediğini ben de teyit edeyim. Pekçok aday için jürilerden yeniden incelenme istenmiş. Etiğe sevk konusunda sağlık, eğitim ve sosyal bilimler önde geliyor. Ayrıca 31 mayıs toplantısında yalnızca tek dosya giren değil, 2-3 dosya giren jüri raporları da karara bağlanmış. Yani çok sayıda açıklama gelecek gibi şubat döneminden.. 7-8 haziranda etik toplantıları var. Aynı dönemde ki muhtemelen 4 haziranda itiraz komisyonu toplanacak deniliyor. Sonuç açıklamalar özellikle 20 mayıs toplantısında karara bağlanan dosyalar çok yakında (belki bu mesajı attığımda) açıklanacak denildi. 26 mayısın adalet bakanlığı süreci tamamlandı ve çok sayıda sonuç üak a ulaştı. 31 mayıs ise 3 haziranda gönderilecek çünkü 31 mayıs toplantısında rekor sayıda adayın ele alındığı bir liste olduğu söyleniyor. Eğer böyle ise sonuçlar 8-11 haziran arası açıklanacaktır. Ancak ben temkinli olup 18 haziran ve öncesinde açıklama bekliyorum.

murtanyan, 2 hafta önce - Alıntıya git

Umarım bu ay sonlarında sonuçlar açıklanır.

13 Haziran 2021 03:01

Ydocent
Şef

Umarım bu ay sonlarında sonuçlar açıklanır.

aklınıkullanan, Dün - Alıntıya git

Bu açıklayıcı olmuş gerçekten.

Şimdiye kadar duyduklarımiz hangi toplantının ekleri o zaman?

31 mayıs ve sonrası listeleri önümüzdeki süreçte mi duyacağız.

13 Haziran 2021 03:06

Ydocent
Şef

Mayis 2021 başvurusunun jurileri bu ay belli oluyor. Basvuru az.

Ağustos olmadan öğrenecekler galiba sonuclari.

Mart 2020 mağduruyum. Yine de dik durmayı başarıp Subat 2021 basvurusu yaptım. Mayıs 2021 sonucunun bizim basvurudan önce sonuclanmasi gerçekten incitici olacak benim için.

Toplam 5625 mesaj
«270271272273274275276277278279280281282