Editörler : Safak Vaktii
19 Ocak 2021 12:55   

Sıfırdan A grubuna hazırlanmak 2021 kpss a

İyi günler arkadaşlar kamu yönetimi mezunuyum . Ama aöften bitiridm ne matematik bilgim var ne de alan bilgisi. Sıfırdan başlasam 8. aydaki sınava kadar birşeyler başarabilir miyim.

20 Ocak 2021 10:02

Zentoviç
Aday Memur
Günlük düzenli ve istikrarlı bir şekilde çalışırsan neden olmasın.
20 Ocak 2021 10:49

bargello
Aday Memur

Önümüzdeki sınava çok zor. Girip denersin kendini. 2022'deki sınava tam hazır olursun

20 Ocak 2021 13:51

Kartal2712
Aday Memur

Önümüzdeki sınava çok zor. Girip denersin kendini. 2022'deki sınava tam hazır olursun

bargello, 2 ay önce - Alıntıya git
Sallama Ağustosa 7 ay var insan 7 ayda yabancı dil öğreniyor çalışan biri için kpss nedir Allah aşkına ağrıdan mezun olan adam müfettiş oluyosa 2 dkka dur bı düşün,bu sınav ne zeka ölçüyor ne başka birşey tamamen inek gibi çalışmak.
20 Ocak 2021 16:01

bargello
Aday Memur
Sallama Ağustosa 7 ay var insan 7 ayda yabancı dil öğreniyor çalışan biri için kpss nedir Allah aşkına ağrıdan mezun olan adam müfettiş oluyosa 2 dkka dur bı düşün,bu sınav ne zeka ölçüyor ne başka birşey tamamen inek gibi çalışmak.
Kartal2712, 2 ay önce - Alıntıya git

Girip girmemesi beni alakadar etmez. Kendi alanı dışında diğer alanlara da çalışması gerekiyor. Atanmak istiyorsa 90+ yapması gerekiyor. İlanlarda alım sayıları belli. 90-95 yapamayana EKMEK yok. Hem mezun olmakla konunun ne alakası var?

Sallama mallama bilmem ama sınav sonucunda ÖSYM iyi sallar.

21 Ocak 2021 14:14

zahanos
Aday Memur
Hiç bilgin yoksa zorlanabilirsin. Ama nasip kısmet işi bu işler. Çalış eğer nasibinse olur. Ama çok çalışmaktan ziyade sağlam psikoloji istiyor haberin olsun. Bende çalışıyorum. 3 yıldır giriyorum. Alımlar çok azaldı gerçekten. 76 - 88 bakalım bu sene kaç olcak
Toplam 5 mesaj