Editörler : oto-danisman-expert
21 Ocak 2021 23:04

aslanamcaa
Aday Memur
E devlet şifren eksik belgen olması durumun da çıkarmak için oraya vermiyosun. Sporu geçen herkes sözlüye çağrılır. Şınav mekik te az da olsa kalanlar vardı. Kalem e falan da gerek yok orda veriyolar herşeyi.
Asdfff, 2 ay önce - Alıntıya git
Şu cümleni tam anlayamadım. "E devlet şifren eksik belgen olması durumunda çıkarmak için oraya vermiyosun.
21 Ocak 2021 23:05

aslanamcaa
Aday Memur
Şu cümleni tam anlayamadım. "E devlet şifren eksik belgen olması durumunda çıkarmak için oraya vermiyosun.
aslanamcaa, 2 ay önce - Alıntıya git
Onlar mı yazıyorlar orada nasıl oluyor
21 Ocak 2021 23:13

sunzo
Memur

güvenlik formuna resim yapıstırmaya gerek yok demi

enesssss9, 2 ay önce - Alıntıya git
İnternetten üzerinden koyup çıkartabilirsin.Güvenlik formuna bakmıyorlar.Sözlü mülakatta bakacaklar ona
21 Ocak 2021 23:14

Akın Abdullah
Aday Memur

Sözlü mülakat kaç gün sonraya veriliyor sizin kaç gün sonra yapıldı

21 Ocak 2021 23:15

sunzo
Memur
Edevlet şifresini nasıl veriyoruz normal bir A4 kağıdına yazıpmı yoksa wordden mi çıkartacağız birde sporda barajı geçen herkes sözlüye çağırılıyormu şınav ve mekikden kalan varmıydı birde :) kalem silgi demişler orada veriyorlarmı
E devlet şifreni ezbere bil yeter.Senden onu istemelerinin sebebi eksik belgen olman durumunda e devlete girip çıkarabilesin.Kalem silgiye gerek yok.İmza atmayı unuttuysan sana kalem veriyorlar zaten.Orada verilecek belgeler içinde sana kalem verecekler.Kurşun kalem silgi tamamen gereksiz.
21 Ocak 2021 23:16

sunzo
Memur
Edevlet şifresini nasıl veriyoruz normal bir A4 kağıdına yazıpmı yoksa wordden mi çıkartacağız birde sporda barajı geçen herkes sözlüye çağırılıyormu şınav ve mekikden kalan varmıydı birde :) kalem silgi demişler orada veriyorlarmı
Şınav mekikten kalan yoktu benim grupta.Koşudan bir kişi elendi.Her grupta 10 kişi var.
21 Ocak 2021 23:18

sunzo
Memur

Sözlü mülakat kaç gün sonraya veriliyor sizin kaç gün sonra yapıldı

Akın Abdullah, 2 ay önce - Alıntıya git
Herkese 21-22 gün sonrasına verildi.Ancak astsubayın farklı olabilir.
21 Ocak 2021 23:25

kaan3266
Aday Memur
Şınav mekikten kalan yoktu benim grupta.Koşudan bir kişi elendi.Her grupta 10 kişi var.
sunzo, 2 ay önce - Alıntıya git
Koşuda 1.30 üstü yani 0 puan alınca eleniyormuşsun mekik ve şınavda da durum aynı mı? Alt sınırı nedir hocam biliyor musun?
21 Ocak 2021 23:52

sunzo
Memur
Koşuda 1.30 üstü yani 0 puan alınca eleniyormuşsun mekik ve şınavda da durum aynı mı? Alt sınırı nedir hocam biliyor musun?
kaan3266, 2 ay önce - Alıntıya git
Mekik 24 Şınav 11 En az 10 puan almak lazım herbirinden başvuru kılavuzunu incele tablonun altında gerekli bilgiler yazıyor.
21 Ocak 2021 23:54

kaan3266
Aday Memur
Mekik 24 Şınav 11 En az 10 puan almak lazım herbirinden başvuru kılavuzunu incele tablonun altında gerekli bilgiler yazıyor.
sunzo, 2 ay önce - Alıntıya git
Görmüştüm hocamda belki öyle değildir diye bir umut sormak istedim sağolasın.
Toplam 50 mesaj