Editörler : crops35
21 Ocak 2021 07:53

Güvenlik soruşturması acil lütfen
Arkadaşlar dsi güvenlik soruşturması ne kadar sürer acil yardım lütfenn
21 Ocak 2021 10:02

Gizlililk gerektriren kurumlar harıç sorusturma hala yok

haruncicek23
Aday Memur
21 Ocak 2021 10:27

Evrak teslimi yaptıldıktan sonra 2 3 ay sürer dediler tahmini 45 gün oldu daha ne kadar sürer

ocein
Aday Memur
28 Şubat 2021 16:20

sonucunuz geldi mi

haruncicek23, 3 yıl önce
Evrak teslimi yaptıldıktan sonra 2 3 ay sürer dediler tahmini 45 gün oldu daha ne kadar sürer

haruncicek23
Aday Memur
02 Mart 2021 10:25

Yok halen dewam
ocein, 3 yıl önce

sonucunuz geldi mi

KoreyEr
Şef
02 Mart 2021 11:46

Eğer güvenlik soruşturmasını mecburi kılannbir kadro değilse, arayın ve mahkemeye vereceğinizi söyleyin. Beni de belediye bekletiyor boş yere.
haruncicek23, 3 yıl önce
Yok halen dewam

ocein
Aday Memur
02 Mart 2021 21:25

toplam kaç güç oldu

belge teslim tarihi nedir

haruncicek23, 3 yıl önce
Yok halen dewam

haruncicek23
Aday Memur
02 Mart 2021 23:21

80 gün civarı
ocein, 3 yıl önce

toplam kaç güç oldu

belge teslim tarihi nedir

ocein
Aday Memur
03 Mart 2021 09:17

kurum nedir

savunma sanayii mi?

haruncicek23, 3 yıl önce
80 gün civarı

ocein
Aday Memur
03 Mart 2021 09:40

sizin belediye için ne kadar oldu

KoreyEr, 3 yıl önce
Eğer güvenlik soruşturmasını mecburi kılannbir kadro değilse, arayın ve mahkemeye vereceğinizi söyleyin. Beni de belediye bekletiyor boş yere.

KoreyEr
Şef
03 Mart 2021 10:03

1.5 ay. Kurumumla yazışmalar yapıldı. Tek yapmaları gereken muvafakatname ile ayrılışımı isteyecekleri atama yazısını yollamak. Aradım bir kaç kez oradakilerle konuştum, son olarak personel müdürü, arayıp durma biz döneriz sana dedi. Yaza kalmayayım lütfen dedim, yok yok merak etme 1 aya kadar belli olur dedi. Lütufta bulunuyor sağ olsun :) Sanki iş başvurusunda bulunuyorum. Merkezi yerleştirmeyle, ÖSYM sonucuyla atanmışım yahu...
ocein, 3 yıl önce

sizin belediye için ne kadar oldu

ocein
Aday Memur
03 Mart 2021 10:28

Anlaşılan en az 1.5 - 2 ay kadar sürüyor güvenlik süreci.

Benim de şu anda 1.5 ay oldu belgeleri vereli. Bakalım ne zaman dönüş yapacaklar..

KoreyEr, 3 yıl önce
1.5 ay. Kurumumla yazışmalar yapıldı. Tek yapmaları gereken muvafakatname ile ayrılışımı isteyecekleri atama yazısını yollamak. Aradım bir kaç kez oradakilerle konuştum, son olarak personel müdürü, arayıp durma biz döneriz sana dedi. Yaza kalmayayım lütfen dedim, yok yok merak etme 1 aya kadar belli olur dedi. Lütufta bulunuyor sağ olsun :) Sanki iş başvurusunda bulunuyorum. Merkezi yerleştirmeyle, ÖSYM sonucuyla atanmışım yahu...

KoreyEr
Şef
03 Mart 2021 10:38

İşte kanunen bir güvenlik süreci yok. Ama kurumlar kendilerince araştırma yapıyorlar. Keyfi uygulamadan başka bir şey değil artık bu. 15 Temmuz'un mirası biraz belki de. Zamanında köstebek gibi girmedikleri delik kalmamış bu fetöcü şerefsizleri! Ceremesini çekmek bize kaldı...
ocein, 3 yıl önce

Anlaşılan en az 1.5 - 2 ay kadar sürüyor güvenlik süreci.

Benim de şu anda 1.5 ay oldu belgeleri vereli. Bakalım ne zaman dönüş yapacaklar..

haruncicek23
Aday Memur
03 Mart 2021 10:41

Aynen öyle ama inşallah erken biter 3 ay dolmak üzere ses yok
KoreyEr, 3 yıl önce
İşte kanunen bir güvenlik süreci yok. Ama kurumlar kendilerince araştırma yapıyorlar. Keyfi uygulamadan başka bir şey değil artık bu. 15 Temmuz'un mirası biraz belki de. Zamanında köstebek gibi girmedikleri delik kalmamış bu fetöcü şerefsizleri! Ceremesini çekmek bize kaldı...

ocein
Aday Memur
03 Mart 2021 10:44

Kanunen var 60 iş günü fakat bunu bence esnetiyorlar.

KoreyEr, 3 yıl önce

Yvz.aydn
Aday Memur
04 Mart 2021 14:05

ÖSYM ye mi atandiniz siz

haruncicek23
Aday Memur
05 Mart 2021 13:32

Yok genel idare hizmetleri
Yvz.aydn, 3 yıl önce

ÖSYM ye mi atandiniz siz

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular