Editörler : ayşegül bgm
21 Ocak 2021 16:04   

Branş sıralama

Arkadaşlar branş sıralamam 22.099 du 22.102 olmuş geri düşmüşüm nasıl oluyor ki bu benim gibi olan başka var mı?

21 Ocak 2021 16:07

zooteknist0193
Aday Memur

Ösym tercihleri sonrasi degışiyor daha cok degisir

22 Ocak 2021 01:53

psikolojikdanışman42
Daire Başkanı

araya kaynak yapanlar olmuş demek. "sıra var hemşerim görmüyor musunuz" diye uyar. çekilrler o zaman

22 Ocak 2021 12:12

hemşir.adam
Aday Memur

araya kaynak yapanlar olmuş demek. "sıra var hemşerim görmüyor musunuz" diye uyar. çekilrler o zaman

psikolojikdanışman42, 2 ay önce - Alıntıya git

Dinlemiyorlar ki randevumuz var deyip geçiyorlar önümüze

22 Ocak 2021 17:48

psikolojikdanışman42
Daire Başkanı

Dinlemiyorlar ki randevumuz var deyip geçiyorlar önümüze

hemşir.adam, 2 ay önce - Alıntıya git

kolundan tuttuğun gibi çekip atmak gerek o zaman. bu insanlar ancak bundan anlıyorlar.

22 Ocak 2021 18:11

hemşir.adam
Aday Memur

kolundan tuttuğun gibi çekip atmak gerek o zaman. bu insanlar ancak bundan anlıyorlar.

psikolojikdanışman42, 2 ay önce - Alıntıya git

:)

22 Ocak 2021 18:50

Hemssirelisans
Aday Memur

memurlar.net sanıyordum ama komedyenler.net olmuş burası haha espri makineları sizi

22 Ocak 2021 18:58

Behice Kolçak
Aday Memur

memurlar.net sanıyordum ama komedyenler.net olmuş burası haha espri makineları sizi

Hemssirelisans, 2 ay önce - Alıntıya git

Hay ağzına sağlık ne güzel söylemişsin.Şurda insan gibi soru yöneltemez olduk densiz densiz yorumlar ne yazık ki.Bu arada takma kafana güncel sıralamanı atanan kişileri çıkararak kendin hesaplayabilirsin

22 Ocak 2021 19:02

Hemssirelisans
Aday Memur

Hay ağzına sağlık ne güzel söylemişsin.Şurda insan gibi soru yöneltemez olduk densiz densiz yorumlar ne yazık ki.Bu arada takma kafana güncel sıralamanı atanan kişileri çıkararak kendin hesaplayabilirsin

Behice Kolçak, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim sağolun nezaketli ve iyi niyetli olmak zor değilmiş demek ki :)

Toplam 8 mesaj