Editörler : Kubil ay
21 Ocak 2021 22:10   

26.dönem merak ettikleriniz

26.dönemim merak ettikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım

21 Ocak 2021 22:14

Olizvela

merhabalar. Genel sağlıkta dişlere detaylı bakılıyor mu? Sabit protez diş sorun olur mu?

21 Ocak 2021 22:16

kaptanzen
Memur

merhabalar. Genel sağlıkta dişlere detaylı bakılıyor mu? Sabit protez diş sorun olur mu?

Olizvela, 12 ay önce - Alıntıya git

çok detaylı bakılmadı dişlerini göster diyor eksik diş var mı diye bakıyor dişten sorun yaşayan olmaz kolay kolay

21 Ocak 2021 22:18

Mahmutdemir123
Aday Memur
Hafta sonu izinleriniz nasıl?
21 Ocak 2021 22:21

kaptanzen
Memur
Hafta sonu izinleriniz nasıl?
Mahmutdemir123, 12 ay önce - Alıntıya git

izin yok kardeşim pandemiden dolayı eğitim oluyor klüp faaliyetleri oluyor yanaşık düzen eğitimi olabiliyor bazen haftasonları

21 Ocak 2021 22:28

Mahmutdemir123
Aday Memur

izin yok kardeşim pandemiden dolayı eğitim oluyor klüp faaliyetleri oluyor yanaşık düzen eğitimi olabiliyor bazen haftasonları

kaptanzen, 12 ay önce - Alıntıya git
Haklısın kardeşim şu an yasaklar var. Genelde yasakların dısında hafta sonu tatili nasıl oluyordu onu merak ettim
21 Ocak 2021 22:41

furkannzz
Aday Memur

Sağlık raporu süreci nasıl oldu anlatır mısın ? 1 günde aldınız mı yoksa uzadı mı ?

Ayrıca sağlıkta sorun yaşayan direk elendi mi yoksa üst hastaneye sevk vs. mi oldu

21 Ocak 2021 22:43

Yamtar1453
Aday Memur
Ön sağlık kontrolü nasıl? Birde ortapedi kısmı nasıl
21 Ocak 2021 22:52

Yildizlardan
Şef

jinekomasti seviyesi var mı

21 Ocak 2021 22:53

kaptanzen
Memur

Sağlık raporu süreci nasıl oldu anlatır mısın ? 1 günde aldınız mı yoksa uzadı mı ?

Ayrıca sağlıkta sorun yaşayan direk elendi mi yoksa üst hastaneye sevk vs. mi oldu

furkannzz, 12 ay önce - Alıntıya git

sağlık işleri genelde bizde hızlı bitirlmiye çalışıldı pandemiden dolayı fazla uzun kalmamak için hastanede adeta koşarak girdik polikiniklere 1 günde bitti genelde bazen 1 yada 2 polikilink ertesi güne sarktığı oluyordu onun haricinde hızlı ilerledi sağlıkta bizde sorun yaşayanlar oldu eğer hastane heyetinden 7 kişi olumsuz aldı istifa etmediler 2 ay sonra direk sağlık daire ilişiğini kesti okulla sonra mahkeme ile dönenler oldu ama onlarında kesinliği yok çünkü tekrar dan hastaneye gidecekler hastaneden sağlam alsan bile akademide sağlık daire eksik gördüğü bir konuda dosyanı tekrardan okula geri gönderip tekrar bakılmasını talep edebiliyor yani iş sağlık dairede bitiyor hastanede değil..

21 Ocak 2021 22:56

kaptanzen
Memur
Ön sağlık kontrolü nasıl? Birde ortapedi kısmı nasıl
Yamtar1453, 12 ay önce - Alıntıya git

ön sağlıkta altında bir şort üstün çıplak kalıyorsun boy kilo ölçülüyor sonra renk körlüğü daha sonra doktor bakıyor vücüduna faça varmı diye kesik falan onun haricinde yüzünde bariz belli olan ben varsa elerler çünkü başvuru fazla benden eledikleri oldu ortapedi okulda hasteneye gittimizde bizi detaylı bakmadı kırık çıkık varmı dedi yok dedik sağlam verdi

21 Ocak 2021 22:59

kaptanzen
Memur

jinekomasti seviyesi var mı

Yildizlardan, 12 ay önce - Alıntıya git

hiç duymadım kardeşim ne olduğunu da bilmiyorum

21 Ocak 2021 23:00

Burak Çetiner
Aday Memur

26.dönem ne zaman mezun olacak kardeşim?

21 Ocak 2021 23:02

kaptanzen
Memur

26.dönem ne zaman mezun olacak kardeşim?

Burak Çetiner, 12 ay önce - Alıntıya git

20 haziran

21 Ocak 2021 23:11

Mahmutdemir123
Aday Memur

20 haziran

Ben mi? Kardeşim bu benlerin büyüklüğüne göre değişiyor sanırım elenme sebebi de mı
21 Ocak 2021 23:11

Burak Çetiner
Aday Memur

Şubat da 27 ler mülakata başlamayacak mi? O zaman onların süreç bayağı uzar

21 Ocak 2021 23:18

Hasan karakütük
Kapalı

Kpss ve spor kaçtı hocam?

21 Ocak 2021 23:19

Mahmutdemir123
Aday Memur
Ben mi? Kardeşim bu benlerin büyüklüğüne göre değişiyor sanırım elenme sebebi de mı
Cevap verirseniz sevinirim
21 Ocak 2021 23:29

kaan3266
Aday Memur

sağlık işleri genelde bizde hızlı bitirlmiye çalışıldı pandemiden dolayı fazla uzun kalmamak için hastanede adeta koşarak girdik polikiniklere 1 günde bitti genelde bazen 1 yada 2 polikilink ertesi güne sarktığı oluyordu onun haricinde hızlı ilerledi sağlıkta bizde sorun yaşayanlar oldu eğer hastane heyetinden 7 kişi olumsuz aldı istifa etmediler 2 ay sonra direk sağlık daire ilişiğini kesti okulla sonra mahkeme ile dönenler oldu ama onlarında kesinliği yok çünkü tekrar dan hastaneye gidecekler hastaneden sağlam alsan bile akademide sağlık daire eksik gördüğü bir konuda dosyanı tekrardan okula geri gönderip tekrar bakılmasını talep edebiliyor yani iş sağlık dairede bitiyor hastanede değil..

Genel cerrah nasıldı hocam kan değerlerine mi baktı?
21 Ocak 2021 23:29

hasanbegdes
Aday Memur

Sağlık raporu alırken intibakta kulak burun boğaz,göz,cildiye doktorları detaylı baktıklarmı.Göz renk körlüğü kitabı okuttu mu?Cildiye koldaki yanık izi vs detaya indi mi? Teşekkürler

21 Ocak 2021 23:30

kaptanzen
Memur

aynen 5 metreden belli olmuyacak ama doktor ön sağlıkta kıl biriyse eleyebiliyor eğer varsa garantiye alın gidin aldırın

Toplam 341 mesaj
12345678910111213»