Editörler : Kubil ay
«6789101112131415161718
02 Temmuz 2021 13:52

Turjela
Şef

Eyvallah dusuncelerin değerli benim kirilmak söz konusu olamaz.. iyi derece dil bilmek meslek içerisinde muhakkak isime yarayacaktır diye düşünüyorum örneğin yabancı şube için dil bilmek önemlidir diye düşünüyorum.. yada siber suçlara girebilmek için bilgisayar bilmek yazılım kodlama bilmek avantajdır diyorum ben yanlış mı düşünüyorum..

Adanalialp, 11 ay önce - Alıntıya git

sen kendini tanıtırken yeteneklerini de mutlaka belirtmen bana göre yarar sağlayacaktır. Arkadaşların da dediği gibi sürekli ayakta nöbet tutacağın bir meslek fakat aynı zamanda sürekli insanlarla iç içe, onlarla iletişim halinde olduğun bir meslek. Yabancı dil, işaret dili vs. bilen bir aday bu yönden komisyon üzerinde pozitif bir etki yaratır diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın, kesin adayı alacaklar demiyorum fakat bu bir pozitif etki yaratabilir. Sen yine de mutlaka söyle, kılık-kıyafetine, diksiyonuna dikkat et. Gerisi Nasibinde ne varsa o olacak.

02 Temmuz 2021 14:32

Adanalialp
Aday Memur

sen kendini tanıtırken yeteneklerini de mutlaka belirtmen bana göre yarar sağlayacaktır. Arkadaşların da dediği gibi sürekli ayakta nöbet tutacağın bir meslek fakat aynı zamanda sürekli insanlarla iç içe, onlarla iletişim halinde olduğun bir meslek. Yabancı dil, işaret dili vs. bilen bir aday bu yönden komisyon üzerinde pozitif bir etki yaratır diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın, kesin adayı alacaklar demiyorum fakat bu bir pozitif etki yaratabilir. Sen yine de mutlaka söyle, kılık-kıyafetine, diksiyonuna dikkat et. Gerisi Nasibinde ne varsa o olacak.

Turjela, 11 ay önce - Alıntıya git

Tamamen düşüncelerine katılıyorum bende seninle ayni fikirdeyim.. Dil bilmek bir avantajdır ama kesinlikle bu özellik kazandırır demiyorum.. Polislik mesleğinin de gerektirdiği koşulları biliyorum uzun mesai saatleri yorucu gorevler vs. Bunlari bilerek ve gönülden isteyerek başvurumu yaptım.. Ben sadece edindiğim bu yetenekleri dil bilmek olsun yazılım olsun polislik ile entegre edebilir miyimin peşindeyim.. Allah herkesin gönlüne göre versin.

02 Temmuz 2021 16:40

sonicasd
Kapalı

Eyvallah dusuncelerin değerli benim kirilmak söz konusu olamaz.. iyi derece dil bilmek meslek içerisinde muhakkak isime yarayacaktır diye düşünüyorum örneğin yabancı şube için dil bilmek önemlidir diye düşünüyorum.. yada siber suçlara girebilmek için bilgisayar bilmek yazılım kodlama bilmek avantajdır diyorum ben yanlış mı düşünüyorum..

Adanalialp, 11 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim herkes o şekilde hayal edip mesleğe giriyor ama karakolda nöbet tutarken buluyorlar kendilerini yada trafikçi olup gün boyu uygulama yapıyolar inşallah sen hayal ettiğin şubelerde çalışma fırsatı bulursun hakkında hayırlısı olsun.

03 Temmuz 2021 00:01

kaptanzen
Memur

Polisler doğduğu yerde mi? Yoksa nüfusa kayıtlı olduğu yerde mi görev yapamaz?

Serkan özay78, 11 ay önce - Alıntıya git

nüfusa kayıtlı olduğun yerde yapamassın

03 Temmuz 2021 17:35

Yns10
Aday Memur

Eğitim sonu sınavı nasıl oluyor pomem sözlü mülakat ile aynı formatta mı

18 Temmuz 2021 19:29

kaptanzen
Memur

Eğitim sonu sınavı nasıl oluyor pomem sözlü mülakat ile aynı formatta mı

Yns10, 11 ay önce - Alıntıya git

aynısı evet

19 Temmuz 2021 11:31

Atmaca.
Aday Memur

Aile de 1.derece elenme nedeni olabilir mi

19 Temmuz 2021 19:19

kaptanzen
Memur

Aile de 1.derece elenme nedeni olabilir mi

Atmaca., 10 ay önce - Alıntıya git

Bilgim yok kardeşim

21 Temmuz 2021 00:31

Türkiyelii
Aday Memur

Bilgim yok kardeşim

kaptanzen, 10 ay önce - Alıntıya git
Merhaba öncelikle hayırlı olsun daim olsun. İlk ne kadar yattı size maaş, (ya da şöyle sorayım bekar ön lisans evli değil çocuk yok). Meraktan sormuyorum lütfen yanlış anlamayın baska bir sebepten dolayı soruyorum. Önemli tşk ederim
22 Temmuz 2021 09:19

kaptanzen
Memur

Dediğin nitelikte biri şu an Polsan kesintisi ile birlikte 6250 civarında alır

12 Ekim 2021 00:31

kaptanzen
Memur

Arkadaşlar okula girmeden varsa soracaklarnz her konuda bildiğim ve yaşadığım kadar yardımcı olurum inşallah hak eden herkes kazanır Allah yardımcınız olsun.

12 Ekim 2021 00:45

Balabalabala
Aday Memur

Arkadaşlar okula girmeden varsa soracaklarnz her konuda bildiğim ve yaşadığım kadar yardımcı olurum inşallah hak eden herkes kazanır Allah yardımcınız olsun.

kaptanzen, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam özelden size bir soru sorabilir miyim

12 Ekim 2021 00:48

Oe2696
Aday Memur

kaptanzen, 7 ay önce - Alıntıya git

Benim bir sorum var sağlık raporu ile alakalı, daha önce başvurmadan doktora gittim esnek düz taban dedi herhangi bi derece söylemedi, yönetmelikte esnek düz taban sağlam kabul edilir yazıyor. Yıllarca amatör futbol oynadım hala da halısaha vs oynuyorum ayaklarımla ilgili bı Ağrı vs sorunum olmadı hiç. Ortopedi de muayene nasıl oldu sizde doktor şüphelenirse mı röntgene yolluyor ?

12 Ekim 2021 01:25

Miraki
Aday Memur

Dediğin nitelikte biri şu an Polsan kesintisi ile birlikte 6250 civarında alır

kaptanzen, 10 ay önce - Alıntıya git

hocam, kazanacaklara okula giderken yanında neler götürdüğünü söyler misin? ne götürmediğine pişman olduğunu da. teşekkürler.

12 Ekim 2021 06:39

27 adayı
Aday Memur

Jandarmayı bırakıp polisliğe gelen var mıydı? Varsa sıkıntı oldu mu

12 Ekim 2021 06:41

27 adayı
Aday Memur

Bir başka sorum sağlıkta önceki tanılar dikkate alınıyor mu yoksa sadece yeni tanılar mı önemli teşekkürler

12 Ekim 2021 08:17

kaptanzen
Memur

Bizde doktor bakmadı düz tabana tamamen doktorun insiyatifine kalmış bir şey

12 Ekim 2021 08:18

kaptanzen
Memur

Zaten lazım olan her şey okilda satılıyor kardeşim dert etmeyin ben tras makinesi getirmedigime pişman olmuştum onu da 2.donem getirdim

12 Ekim 2021 08:23

denizhakann
Aday Memur

Bir başka sorum sağlıkta önceki tanılar dikkate alınıyor mu yoksa sadece yeni tanılar mı önemli teşekkürler

27 adayı, 7 ay önce - Alıntıya git

+

12 Ekim 2021 08:32

kaptanzen
Memur

27 adayı, 7 ay önce - Alıntıya git

Önceki tanı diye bir şey yok o an ki durumun neyse ona bakılır

Toplam 341 mesaj
«6789101112131415161718